kolyakm

Моя майбутня гараж-майстерня

84 повідомлення у цій темі

В 02.06.2017 в 10:33, andrey.drabchuck сказал:

За мангал отдельный  + 

В цій будові реалізовано 3 речі, казан, мангал, та коптильня.

Для коптильні потрібно ще зробити дверці які закриють мангал.

Там є канал з топки в камінну нішу по якому буде йти дим з топки в мангал і те що буде в мангалі буде коптитись. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поповнення в Майстерні.

IMAG0580.jpg

IMAG0581.jpg

IMAG0582.jpg

IMAG0583.jpg

IMAG0584.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Машина з гаража восени виїхала! Зробив з нею майже все що хотів. В паузах між ремонтом авто, купував всякий мірітель і не тільки на барахолці. Декілька фото готової машиньошки. В попередніх фото вона попадала в кадр та було видно її стан. На черзі токарний. Думаю вийде не гірше машинки).

foAAAgGlBOA-960.jpg

HoAAAgGlBOA-960.jpg

YYAAAgGlBOA-960 (1).jpg

 

P.S. красив сам отим своїм саморобним компрессором, компрессор качає як танк. 

Змінено користувачем kolyakm
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну а тепер повернемось до тематики форуму бо трохи відклонився. Поки робилося авто для станочка (16Б05П) купив пару пристроїв для його модернізації а саме: Частотний перетворювач Сименс новий з паспортом в оригінальному ящику ІР54, джойстик для керування шпінделем Шнайдер, кулачкова муфта СКФ L090 (в станку залишилься тільки коробка а мотор перекочує в верхню частину варіатора прямо на вал коробки), асинхронний моторчик 380в 60Вт на привід маслонасоса, пристрій цифрової індикації разом з 2 лінійками (ще в дорозі до мене). Станок ще на роботі, думаю на весну переїде в гараж і я почну його ремонт. До того часу потрібно покласти плитку на підлозі в гаражі, та поставити булерян з розводкою труб по стінах як у ДМ.

viber image3.jpg

viber image.jpg

viber image2.jpg

viber image4.jpg

viber image5.jpg

viber image6.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Классная у Вас мастерская! Сколько обошлось строительство если не секрет ( если можно в личку)? Тоже собираюсь строить мастерскую хотелось бы знать к чему готовится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зроблю ще повідомлення по інструменту. Знайшов одне з своїх повідомлень на чипмейкер(сокращенное обозначение местоположения повышенной концентрации людей с особенностями развития не позволяющими им смотреть на оранжевый цвет) від 11.12.16р.(два роки назад) ось що в мене було:

1. линейки лд80, лд200.
2. линейка шм 630.
3. стойка для микрометров.
4. микрометр 25-50.
5. нутромер индикаторного типа 10-150.
6. индикатор ич 10.
7. индикатор миг 1.
8. глубиномер ги 0-100.
9. нутромер микром 75-175.
10. тахометр тч10-р. 

 

добавилось до цього списку:

11. набор микрометров 0-100 Somet.

12. микрометр 100-125 ссср.

13. стійка індикаторна магнітна.

14. індикатор ірб.

15. набор лекальних плиток.

16. штангенрейсмас ШР-250

17. лінійка ШП-630

18. шабер ссср.

19. Нутромір індикаторний 4-9,5 ГДР.

20. мікрометр 0-25 микротех.

21. штангенциркуль шц 150 0,02 микротех.

Здається все. 

 

По оснастці:

на базі готової, зробив поворотно-ділильну приспособу для виготовлення латунних деталей які потрібно для роботи. Ігоркава дуже допоміг з шкалами для неї за що йому дякую. 

купив ділильну головку УДГ-200 поки не знаю нащо але знаю що пригодиться. (фрезер і росточний все ще в планах).

Ну і купа всяких розгорток, плашок, мітчиків, мітчикотримачів, перехідних втулок, свердел, центрів і т.д.... 

 

Декілька фото тієї роботи яку в основному роблю на станку.

 

 

IMAG0089.jpg

IMAG0090.jpg

DSCN1890.JPG

DSCN1894.JPG

DSCN1895.JPG

DSCN1897.JPG

DSCN1899.JPG

DSCN1900.JPG

DSCN1904.JPG

DSCN2030.JPG

DSCN2031.JPG

DSCN2032.JPG

DSCN2039.JPG

DSCN2040.JPG

DSCN2041.JPG

DSCN2042.JPG

Змінено користувачем kolyakm
поправив список інструменту
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фото приспособи для свердловки під кутом на токарному. Раніше а цю роботу віддавав одному майстру і він її робив на координатці на глобусному поворотному столі пів дня. токарний на автоподачі свердлить 20 отворів за 2 години. 

Думаю по фото конструкція зрозуміла. Всі лімби я точив і Ігор наносив шкали.

10 - копия.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13 - копия.jpg

viber image7.jpg

13.jpg

14 - копия.jpg

14.jpg

В 02.06.2017 в 10:33, andrey.drabchuck сказал:

За мангал отдельный  + 

 

9.jpg

viber image8.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolyakm написав:

зроблю ще повідомлення по інструменту. Знайшов одне з своїх повідомлень на чипмейкер(сокращенное обозначение местоположения повышенной концентрации людей с особенностями развития не позволяющими им смотреть на оранжевый цвет) від 11.12.16р.(два роки назад) ось що в мене було:

1. линейки лд80, лд200.
2. линейка шм 630.
3. стойка для микрометров.
4. микрометр 25-50.
5. нутромер индикаторного типа 10-150.
6. индикатор ич 10.
7. индикатор миг 1.
8. глубиномер ги 0-100.
9. нутромер микром 75-175.
10. тахометр тч10-р. 

 

Трохи не зрозумів, це Ви продаєте, міняєте чи що? Доречі, З прийдешніми Святами! :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ні просто написав список що зявилося нового з інструменту за 2 роки. Інформація більше для історії.

 

Дякую, вас також з наступаючими.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.03.2017 в 17:41, kolyakm сказал:

 

це при умові що він рівний, у купив 6локи у львові з доставкою в Луцьк. 6локи дуже погані і дуже не рівні. 10 раз пожалів що тоді трішки зекономив. При кладці рівняв зовнішню сторону під пінопласт а всередині є сходинки до 2 см. От такі 6локи приїхали.

Львівський блок не автоклавний, тому газобетоном його можна назвати з великою натяжкою. І вологу він тягне дуже сильно. Мінвату клейте, бо пінопласт теж не пройде.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.12.2018 в 23:20, влад55 сказал:

Львівський блок не автоклавний, тому газобетоном його можна назвати з великою натяжкою. І вологу він тягне дуже сильно. Мінвату клейте, бо пінопласт теж не пройде.

По газоблоку пінопласт впринципі не але. Але собі я все-таки наклею пінопласт. З внутрішньої сторони стіни не оброблені, можливо згодом закрию осб на металопрофіль але з вент отворами. Головне щоб той блок підсихав з будь якої сторони.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні за 1 вечір зваяв прес, майже повністю. Ще колись десь 2016р для ремонту авто придбав гидророзпорку 10т Geko одразу з розрахунком що вона стане пресом в майбутньому. Метал знайшов в закромах ще перед новим роком привіз його з роботи в гараж але тільки сьогодні до нього дійшли руки. Залишилось знайти плиту 20-ку 18*18 см і нарізати в ній різьбу під гідроциліндр, закріпити до верхніх швеллерів та все це покрасити. Прес робився по мотивах "прес 2 у друзяк". 

P.S. Ступінчаті сверла лиручили. Функцію пальців виконали штоки від амортизаторів 20 мм. в діаметрі.

viber image.jpg

viber image2.jpg

viber image3.jpg

viber image4.jpg

viber image5.jpg

viber image6.jpg

viber image7.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolyakm написав:

 

P.S. красив сам отим своїм саморобним компрессором, компрессор качає як танк. 

 

А тема компрессора до кінця не розкрита :) Доробили охолодження? 

Цікавить як у нього зі змазкою. Чи потребує якихось допрацювань?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Reiter сказал:

 

А тема компрессора до кінця не розкрита :) Доробили охолодження? 

Цікавить як у нього зі змазкою. Чи потребує якихось допрацювань?

Так охолодження зробив водяне (радіатор пічки від ВАЗ, електропомпа 12в від газель, жлок живлення-старий компютерний для помпи). По змазці лишив як було пів картера налито масло і розбризгування від шатунів достатньо. масляна камера закрита терметично. Зроблений глазок для візуального контролю рівня масла. В системі охолодження антифриз.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подарунок собі любимому))) на новий рік. Сьогодні прийшла.

viber image9.jpg

Змінено користувачем kolyakm
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Али брали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

також вибираю,

якщо не важко поділітся силкою, і чому саме туди впав Ваш вибір?

Наскільки я бачу по фото це sds6-2v аля сіно, а лінійки від кого?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://ru.aliexpress.com/item/2-2/32960672998.html?spm=a2g0v.search0104.3.98.6c302da79hSdHJ&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_2_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_100031_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_538_537_536%2Csearchweb201603_1%2CppcSwitch_0&algo_pvid=53b3ff93-ddea-48be-a570-2ad0383afc54&algo_expid=53b3ff93-ddea-48be-a570-2ad0383afc54-15

 

ось ссилка, линійки всередині точно такі самі як і в Ігорякава,  Брав там бо дешевле не знайшов. Лінійки на підшипниках хоча і побоювався що прийдуть на втулках. 5-ти мікронні. 550мм та 200мм. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, realcat сказал:

також вибираю,

якщо не важко поділітся силкою, і чому саме туди впав Ваш вибір?

Наскільки я бачу по фото це sds6-2v аля сіно, а лінійки від кого?

 

до речі ціна 143євро що звільняє від оподаткування!!! (ну якщо це перша посилка в цьому місяці).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, kolyakm написав:

точно такі самі як і в Ігорякава

чесно кажучи я не знаю які лінійки в Ігорякави, я у Вас питав не про роздільну здатність, а хто їх зробив.

мені потрібно 2 комплекти(токарний+фрезер), але одна лінійка має бути більше метра, а інша тонка поки тільки сіно к500 знайшов.

Зараз розглядаю три варіанти і ніяк визначитися не можу:

1. Дешево і сердито, купити ноу-нейм.

2. Трохи дороще, китайський бренд.

3. Дорого все сіно.

Між 1 і 3 ціна десь в х3 зростає.

От вартує переплатити за сіно чи ні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, realcat сказал:

чесно кажучи я не знаю які лінійки в Ігорякави, я у Вас питав не про роздільну здатність, а хто їх зробив.

мені потрібно 2 комплекти(токарний+фрезер), але одна лінійка має бути більше метра, а інша тонка поки тільки сіно к500 знайшов.

Зараз розглядаю три варіанти і ніяк визначитися не можу:

1. Дешево і сердито, купити ноу-нейм.

2. Трохи дороще, китайський бренд.

3. Дорого все сіно.

Між 1 і 3 ціна десь в х3 зростає.

От вартує переплатити за сіно чи ні?

 

 

 

 

 

от вам ті відео які мене мотивували купити те що я купив. Можливо і вам чим допоможуть.

 

а в мене походу ноунейм китай на лінійці написана роздільня здатність, довжина і серійний номер. Виробника нема. пише Linear Scale ну це назва виробу в перекладі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, realcat сказал:

чесно кажучи я не знаю які лінійки в Ігорякави, я у Вас питав не про роздільну здатність, а хто їх зробив.

мені потрібно 2 комплекти(токарний+фрезер), але одна лінійка має бути більше метра, а інша тонка поки тільки сіно к500 знайшов.

Зараз розглядаю три варіанти і ніяк визначитися не можу:

1. Дешево і сердито, купити ноу-нейм.

2. Трохи дороще, китайський бренд.

3. Дорого все сіно.

Між 1 і 3 ціна десь в х3 зростає.

От вартує переплатити за сіно чи ні?

 

я когда заказывал с китая  на али договорился чтоб продавец указал в декларации цену изделия + доставка  меньше 150$ - но комплект брал за 260 - 3 линейки и табло 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolyakm написав:

от вам ті відео які мене мотивували купити те що я купив. Можливо і вам чим допоможуть.

 

дякую за відео ДМ бачив, Ігоркаву гляну.

, Viktor_KVS написав:

я когда заказывал с китая  на али договорился чтоб продавец указал в декларации цену изделия + доставка  меньше 150$ - но комплект брал за 260 - 3 линейки и табло 

проблем з доставкою немає, можна розділити і все з часом приїде.

Нема порівняння в неті от це х-ня, а це гуд, всі огляди зводяться купив/поставив і працює, є пару от на діаметр/радіус криво переключає.

бюджет є, но вибрати не можу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, realcat сказал:

дякую за відео ДМ бачив, Ігоркаву гляну.

проблем з доставкою немає, можна розділити і все з часом приїде.

Нема порівняння в неті от це х-ня, а це гуд, всі огляди зводяться купив/поставив і працює, є пару от на діаметр/радіус криво переключає.

бюджет є, но вибрати не можу.

 

Діаметр-радіус всі однаково переключають - через зміну дискретності. маєш лінійку 5 микрон на поперечці вказуєш що стоїть вона на діаметрі а отримуєш сотку на діаметрі і це не криво а нормально не може лишитися 5 микрон на діаметрі тому що в неї ціна поділки 5 мікрон, а пройшовши 1 поділку станок вже зняв десятку. Щоб на поперечці мати 5 микрон потрібно лінійку поперечки замовляти 2,5 микрона тоді на діаметрі будемо мати 5 мікрон.

І після того як 5ти мікронну переключають на діаметр і отримують сотку кажуть що криво переключає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

помаленьку продовжую підготовку до ремонту 16Б05П. Позавчора була УЦИ, сьогодні прийшли пильники на поперечку та задню бабку які виготовив Ігоркава. Якість супер, правда до станка ще не приміряв). Ну і в кадрі "мелочь но приятно" проволочний змінний резистор на 10кОм для регулювання обертів шпінделя частотником.

viber image10.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку