Uncle Russell

Про модернiзацiю китайського полуавтомата

56 повідомлень у цій темі

Є у мене то чудо і дурна голова рукам спокою не дає ))) Варить в принципі але нюанси деколи починають бісити, головна проблема то нестабільна подача коли в мережі все ок то тягне норм варить, но таке буває тільки в ночі.

  Полистав трошки інфи по таких апаратах і бачу пару варіантів рішення

1. окреме живлення протяжки (імпульсний блок бажано) 

2. перемотати силовий транс під жорстку ВАХ. но напрягає що не влізе весь дріт у вікно каркаса

3. перемотати дросель і кинути його на +  і зазор тре зробити або купити ТС270 і мотнути його

4. кардинальна міра купити самурая і вкорячити його в корпус, а з рідного металолому спробувати зліпити споттер або ще щось ...  

5. Вершина тюненха)) транс в три фази, но такий транс туди точно не влізе то простіше ще один зробити

6. Конденсатори ??????? скільки ставити, краще 1 великої ємності чи батарею менших

 

  Лишніх грошей на норм апарат нема, і комерційного інтересу нема (поки що) треба відремонтувати пару гнилих і сильно гнилих кузовів авто. і варити 65 уголок доводиться.

 

Хто що думає по цьому апарату ?

 

DSCN0238.JPG

DSCN0237.JPG

DSCN0236.JPG

DSCN0235.JPG

DSCN0233.JPG

DSCN0232.JPG

DSCN0240.JPG

Змінено користувачем Uncle Russell
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 08.11.2017 в 12:07, Uncle Russell сказал:

Є у мене то чудо і дурна голова рукам спокою не дає ))) Варить в принципі але нюанси деколи починають бісити, головна проблема то нестабільна подача коли в мережі все ок то тягне норм варить, но таке буває тільки в ночі.

  Полистав трошки інфи по таких апаратах і бачу пару варіантів рішення

1. окреме живлення протяжки (імпульсний блок бажано) 

Здравое решение но надо не только отдельный бп для протяжки но еще и стабилизатор оборотов двигвтеля.

В 08.11.2017 в 12:07, Uncle Russell сказал:

Перемотати силовий транс під жорстку ВАХ. но напрягає що не влізе весь дріт у вікно каркаса

Я бы не заморачивался - лучше чем китайцы на станке, намотать почти нереально. Да еще и старим проводом, можно лак повредить. Другое дело что родной транс не пропитанный лаком, они долго не живут - межвитковое и все -привет.

В 08.11.2017 в 12:07, Uncle Russell сказал:

Конденсатори ??????? скільки ставити, краще 1 великої ємності чи батарею менших

Смотря что хотите получить (это про емкость и навороты с дросселям-(и) регулировкой напряжения  и тд) но конденсаторы на большие токи всегда ставят только по неск. штук.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Captain_Nemo сказал:

Здравое решение но надо не только отдельный бп для протяжки но еще и стабилизатор оборотов двигвтеля.

ну регулятор прикорчевать можно, сперва попробую блок питания подкинуть   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Були в мене також такы експеременти. Принесли, щоб підняв. По-доброму - там треба все міняти. 

Тобто самий кращий варіант - продати, купити матеріал і зробити нормальний.

Я пізніше напишу, що міняв я в китайському.

Коли я віддавав "тюнингований", то замовнику сподобалось, та потім дав поварити своїм саморобним - небо і земля.

Щодо подачі - там слабенький движок, я його замінив на більший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роздивився фотки - така сама начинка.

продавай і не заморачуйся. Там все треба міняти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перейдите на канал там поэтапно рассказано что и как

;

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, VUL777CAN сказал:

Перейдите на канал там поэтапно рассказано что и как

то кіно я бачив там в принципі все толково 

 

49 минут назад, softm сказал:

А двигатель подачи - постоянного тока?

моторчик сильно нагадує той що в притерах по енкодеру працює по ідеї колекторний може туда мотор редуктор дворніка жигуля попробувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Була в мене така протяжка,я думаю характеристиками вони не дуже відрізняються;

IMG_20170528_183752.jpgIMG_20170528_183702.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Uncle Russell сказал:

моторчик сильно нагадує

там, на стільки я пам'ятаю, на 24 вольта, але там дуже слабенький. Він давиться постійно. Замінити на більший буде достатньо.

Але все це час на вітер. Мені за модернізацію платили, та я одразу замовнику назвав які будуть результати і що потрібно все міняти.

Я зварювальних "перелопатив" вагон, і саме в данній ситуації не радив би тратити час.

Для нормального ПА потрібен нормальний (роблю на торі) транс; дросель; подача; діодний міст хоча б на 200 А; кращий рукав; добавити конденсатори. Від старого залишаються тільки "гудзики". Плюс: на великих токах транс чуть не закорочений по первинній, тяне на холостих кіла два, не менше...

Якщо хочеш, намалюю нескладну схему надійного ПА. А оте "піднімати" - гроші й час на вітер. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо протяжки. То мені ось така подобається. Почав робити кілька, то будуть в такому ж "стилі"

 

auction-45563-071114100 1330871520.jpg

auction-45563-084485300 1330871518.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Bogdan сказал:

Для нормального ПА потрібен нормальний (роблю на торі) транс

Ну якщо буду щось ліпити з нуля то попізже)) але думаю про три фазний транс

 

54 минуты назад, Bogdan сказал:

намалюю нескладну схему надійного ПА.

за схемку буду вдячний, то що в неті валяється переважно ще допилювати треба.

 

 А якщо робити протяжку свою то який мотор брати за основу??

 Ще цікавить SSVA самурай як донор,(мма як бонус )  варто чи ні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трифазний - то забагато. Я зараз потихеньку кілька ліплю, один на три фази, так він буде на 300-350А. Дороге задоволення вийде. Там міді тільки з 20кг, плюяс діоди такі дорогі. Протяжка "чимоданчиком". І т.д. Я вже майже все для нього придбав - буде шкаф... 

Треба робити фаза+фаза. На такому без проблем 250А буде. Плюс не так лінію садить. В мене зараз такий ПА, так до 150-160А і не помітно, що він нагрузку дає.

По схемі, то вже взавтра напишу.

Щодо протяжки, то не потрібно зависати на низьковольтних. І забути про дворніки і пєчки... то фігня, а не подача. 

Той, що на фотці - на 60 вольт. Працює дуже класно.

Регулювання подачі я купував у нашого форумчанина. Робить сам. Вони в нього різні. Но ту подачу я брав регулювання по Амережу і на 220 вольт (далі трансформатор на 65 вольт).

Колись ставив диммер для люстр (ще совковий). Працював нормально, але через місяць щось в ньому накрилось, я не шукав поломку, бо був запасний (від форумчанина), от я і замінив. До цього був перемикач по вольтажу, але інша подача (також на 60-70 вольт). 

Такий движок я купив на базарі. Вони не рідкість. 

Колись прикупив відро мотор-редукторів на 24 вольта, от на їх базі буду робити подачі. Та ще є невеликий запас готових, тому лежать поки ті пластикові редуктори.

Подачу простіше купити. Зараз не так часто зустрічаються, та таки є. Є не дуже вдалі конструкції, їх треба тормозити і т.п.. то треба придивлятись. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в этом аппарате как минимум надо менять рукав и механизм подачи, а как максимум- продать его безжалостно . Вон, в барахолке Элсва лежит, возьмите хотя- бы его взамен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Uncle Russell написав:

1. окреме живлення протяжки (імпульсний блок бажано) 

І заодно імпульсне джерело живлення дуги,наприклад найпростіший ""косий міст"". Як результат- від ""Кентавра"" лишаться лише копита ( корпус) .

А взагалі , звідки взялися кентаври в Грецькій міфології? Але то є досить нецензурна історія....:2e6b2bf357859fe01f09c3138f004cfc:.....

 

Схема Сварочника исправленная 01.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Uncle Russell сказал:

А якщо робити протяжку свою то який мотор брати за основу??

Купите готовую если не устраивает имеющаяся в наличии. будет быстрей  дешевле и почти наверняка качественней, а то как  услышите цену изготовления каленого ролика с проточкой канавки 0.7 мм и  пазами, так сразу все поймете. А если еще и с канавкой правильной формы так вообще ....

Заодно выберите схему регулятора для протяжки, работу ктр.вы понимаете, а то тут можно насоветовать ого-го....

А на самом деле добавьте доп. трансформатор для питания протяжки и возможно регулятор оборотов для движка и хватит.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Bogdan сказал:

То мені ось така подобається. Почав робити кілька, то будуть в такому ж "стилі"

под проволоку 1.2 мм и несовместимая ни с одним рукавом?

Или просто что 4-х роликовая?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Captain_Nemo сказал:

под проволоку 1.2 мм и несовместимая ни с одним рукавом?

Или просто что 4-х роликовая?

Ролики сменные. те, что на 1,2 - шли под люминей. Я наточил какие нужно, номератором набахкал циферки, даже не закаливал. 

Рукав напрямую не лепится, только тросик зажимается, я зажимал через латунную вставочку. Там все без проблем.

Четыре ролика (два ролика и два подшипника) работают отлично. На других были проблемы с заминанием проволоки, на этой ни разу не было никаких проблем - работает четко. Плюс очень удобная система натяжения, там  эксцентрик - нажал и сразу разгрузка, винтом регулируется прижим.

Не надо никаких тормозов. Инерция есть, но незначительная. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Bogdan сказал:

Четыре ролика (два ролика и два подшипника) работают отлично.

Ну дык... Подшипники закрытые?

 

14 часа назад, Bogdan сказал:

Не надо никаких тормозов. Инерция есть, но незначительная. 

А вот тут не соглашусь. Тормоз нужен да и делается просто

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Часто тормоз нужен, но пока мне и без него нормально.

Тормоз нужен обязательно еще и при схеме непостоянно включенного транса (если транс тот китайский, то он и на холостых как утюг будет). Но я люблю работать с постоянно включенным трансом. Я делаю дополнительный выключатель для этого. Тормоз сделать несложно, я не спорю. Даже, в этом больше логики, чем без него.

Подшипники, скорее всего, закрытые. Визуально не помню. Навряд будут открытые.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.11.2017 в 22:41, Куляста Блискавка сказал:

І заодно імпульсне джерело живлення дуги,наприклад найпростіший ""косий міст"".

про косий міст читав багато наколупав много інфи, але ліг вінчестер з купою інфи і поки що то відкладається, просто то вже може самурая купити, косий міст вроді процове управління має...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.11.2017 в 19:35, Uncle Russell сказал:

просто то вже може самурая купити, косий міст вроді процове управління має...

 Ага и заодно  блок подачи и бп. Может тогда сразу новый ПА?

Косой мост не требует никаких процов  у него есть свои заморочки но управлять им относительно просто.

Хотите простыми средствами доработать свой па -

В 11.11.2017 в 00:44, Captain_Nemo сказал:

выберите схему регулятора для протяжки, работу ктр.вы понимаете, а то тут можно насоветовать ого-го....

.... добавьте доп. трансформатор для питания протяжки и  регулятор оборотов для движка и хватит.

можно еще вторую обмотку на дроссель добавить с конденсаторами и 3-мя диодами и хватит, далее оно  того не стоит, т.к. шо транс шо протяга шо дроссель все крайне бюджетно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Captain_Nemo сказал:

можно еще вторую обмотку на дроссель добавить с конденсаторами и 3-мя диодами и хватит, далее оно  того не стоит, т.к. шо транс шо протяга шо дроссель все крайне бюджетно.

а нарисовать можно сей тюненг если не трудно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Uncle Russell сказал:

а нарисовать можно сей тюненг если не трудно?

А на дросселе есть место для доп обмотки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Captain_Nemo сказал:

А на дросселе есть место для доп обмотки?

тоже пытался такое доделать - не было куда лепить.

Я такой ПА пытался поднять, поэтому не просто так скептически отзываюсь.

Ну нет там что подымать, там все менять надо. Это игрушка, а не аппарат. Там все слабое и не ремонтируемое.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Captain_Nemo сказал:

А на дросселе есть место для доп обмотки?

места нету только замена железа походу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку