Vadym

Як перетворити расточну голівку КМ3 на КМ2

37 повідомлень у цій темі

зроблю фото та скину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadym @ALTOS Жду результатов ваших переговоров, если не договоритесь то дам фото своей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

4 розточні.viber image5.jpgviber image.jpgviber image1.jpgviber image3.jpgviber image4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, ALTOS написав:

4 розточні.viber image.jpg

Оця, що праворуч, така майже, як моя. Якщо вона в доброму стані, готовий помінятись. Там КМ2, М10, лімб зі шкалою, так? Не роздовбана?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

км2, м12 шкала є, трохи вживана.viber image.jpgviber image1.jpgviber image2.jpgviber image3.jpgviber image4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А, дідько... Там же ж нема отвору під горизонтальний різець, так? А третя зліва на першому фото сильно сучасна, мені якось незручно... Та й стан у неї, ніби, класний...

Змінено користувачем Vadym
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на 4 та 5 фото інша пара.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

на 4 та 5 фото інша пара.

В сенсі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колеги, нема більше бажаючих помінятись? Ще раз уточню, ДУЖЕ ПРОШУ, якщо хтось хоче, то я залюбки поміняюсь на таку саму приблизно розточну голівку.

Моя - КМ3, М12 в хвості, подача на ластохвості, є лімб. Вживана. Діаметр 52, висота без конуса 42, два отвори вздовж конуса, один наскрізний впоперек. Планка в ластохвості сталева. Лимонкою обробляв трохи, лише для естетики, без фанатизмму. Різці 12мм. Гвинти рідні були не всі. Замінив на сучасні, перед обміном і висиланням можу вкоротити їх та зробити зажимні на ластохвості безголовими, наріжу шліци. Рідні гвинти віддам з нею разом. Написів на ній нема. Посеред конуса є невеличке заглиблення, зроблене на точилі, мабуть, для додаткової фіксації десь.

Мені потрібна - голівка такої самої конструкції на КМ2. Пишіть сюди, або в приват, фотки і опис шліть, буду радий помінятись! Прошу не пропонувати завідомо інші, з незрозумілими приколами, без можливості фіксації, установки горизонтальних різців, з іншою різьбою тощо, а, тим більше, в стилі "здогадайся сам". Я - початківець. Мені простіше купити нову китайську, там, принаймні, все описано докладно. Але ж це довго і нудно, плюс, цю іще потім продавати. Переточувати точно не буду, нема сенсу. Якщо вже мінятись, то щоб нікому не було прикро, я б не хотів віддати робочу нормальну голівку за напівживу і навпаки, віддати стару, а отримати нову, сучасну, зручнішу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13 листопада 2017 р. в 17:36, Vadym сказал:

Мені потрібна - голівка такої самої конструкції на КМ2. Пишіть сюди, або в приват, фотки і опис шліть, буду радий помінятись!

@Vadym  На первой странице я уже писал, что стою в очереди.

У меня есть розточная наподобие что сообщении 65696 круглая в тетрадке(последнее фото),  хвостовик КМ-2.

 Фото выкладывать не умею.(или научите специ по цыфроящику) , поэтому задавай   конкретные вопросы после выходных  всё точно померяю. 
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, boltorez написав:

@Vadym  На первой странице я уже писал, что стою в очереди.

 

 

Дякую, але нібито, вже домовились про обмін. Фотки простіше з телефона викладати, сфотографували, у повідомленні натискаєте на скріпочку для вибору файлів і вказуєте в телефоні шлях до фото. Де саме в телефоні лежать фото, діти підкажуть. Я оце купив смартфона влітку, при всіх проблемах його, викладати фотки - саме задоволення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку