kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

2 години назад, kostya1023 написав:

Це останій 4 рік навчання у коледжі. Вчуся я на електротеплотехнічні вимірювання (повірка лічильників електроенергії, ват- вольт- ом- метрів, різних електро установок, тощо). Влітку, захист диплому. Але треба гроші що його зробили та захистити. + 2 курсові. По закінченню коледжу планую йти в академію.

 

До чого ця тема велася? Диплом, якщо збираєтесь навчатись далі в ВНЗ, потрібно робити, писати самому, а не купляти. Останній пост - промовчу. Ви на нього відповіли самі в ньому ж . За намагання, так-так за намагання,  працювати з залізяччям звісно - респект. Життя така штука, що плакатись не варто і когось ублажати не слід. Більшість з присутніх тут на форумі - це дорослі дядьки і дідки, у всіх якісь були в житті болючі моменти, в когось і наразі, можливо, є , але ці життєві перепитії долі якось не прийнято обговорювати в суспільстві.  

Вибачте, якщо вийшло різко. Порадою, життєвим досвідом тут, на форумі підскажу, допоможу. А українському суспільству я вже віддав "сполна", не уточнюю, не варто. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kostya1023 сказал:

Неділю тому згорів мій блок живлення, компютерний. Від якого празювала магнітола. Тепер я без музики.

Могу подарить, всёравно валяется без дела.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, kostya1023 сказал:

Але треба гроші що його зробили

Я в твої роки на цьому тріхи заробляв. Я таку кучу тих дипломних зробив... що для мене це простіше простого. Тому не лінуйся, а то дітям соромно буде зізнаватись - диплом за гривні, права - за сало... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Костя, вітаю.

Вам потрібні два двигуни від радянських пральних машин? 220в, трохи слабенькі напевно, але можливо вам потрібно для якихось поробок? Подарую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Ігрек сказал:

 

До чого ця тема велася? Диплом, якщо збираєтесь навчатись далі в ВНЗ, потрібно робити, писати самому, а не купляти. Останній пост - промовчу. Ви на нього відповіли самі в ньому ж . За намагання, так-так за намагання,  працювати з залізяччям звісно - респект. Життя така штука, що плакатись не варто і когось ублажати не слід. Більшість з присутніх тут на форумі - це дорослі дядьки і дідки, у всіх якісь були в житті болючі моменти, в когось і наразі, можливо, є , але ці життєві перепитії долі якось не прийнято обговорювати в суспільстві.  

Вибачте, якщо вийшло різко. Порадою, життєвим досвідом тут, на форумі підскажу, допоможу. А українському суспільству я вже віддав "сполна", не уточнюю, не варто. 

 

Так я не плачу, нікого не ублажаю. Просто хотів з вами поділитися. Щодо болючих моментів - так я розумію.

15 часов назад, DimoR сказал:

Могу подарить, всёравно валяется без дела.

Было бы не плохо. Уже б/у под искал, собирался покупать. Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Bogdan сказал:

Я в твої роки на цьому тріхи заробляв. Я таку кучу тих дипломних зробив... що для мене це простіше простого. Тому не лінуйся, а то дітям соромно буде зізнаватись - диплом за гривні, права - за сало... 

От що що, а права то точно тільки сам здавати буду.

 

15 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Костя, вітаю.

Вам потрібні два двигуни від радянських пральних машин? 220в, трохи слабенькі напевно, але можливо вам потрібно для якихось поробок? Подарую

Ні. Велике д'якую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, музика в майстерні необхідна.

Я собі активні колонки поставив (з басом), так ще мало )))

Постійно думаю про радіо-навушники. З металом ще не так, а от з деревом без навушників ніяк, а радіо в прольоті, тому треба з радіо )))

 

Ну раз пішли такі розмови, то хотів би поцікавитись про плани.

Я ось з дитинства деревяшками цікавився, а потім почав робити станочки, тобто з металом зв'язався через бажання працювати з деревом. Тепер, так як уже по металу багато станків, то розумію, що в цьому є козир - робити комбіновані вироби і з дерева, і з металу, тепер в цьому руслі і йду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Bogdan сказал:

Да, музика в майстерні необхідна.

Я собі активні колонки поставив (з басом), так ще мало )))

Постійно думаю про радіо-навушники. З металом ще не так, а от з деревом без навушників ніяк, а радіо в прольоті, тому треба з радіо )))

 

Ну раз пішли такі розмови, то хотів би поцікавитись про плани.

Я ось з дитинства деревяшками цікавився, а потім почав робити станочки, тобто з металом зв'язався через бажання працювати з деревом. Тепер, так як уже по металу багато станків, то розумію, що в цьому є козир - робити комбіновані вироби і з дерева, і з металу, тепер в цьому руслі і йду.

Теж люблю бас навалити добряче. Що до планів, що тут казати? Плануєш одне, а виходить зовсім по іншому. В не далеких планах, піти навчатися в автошколу, отримати права. З далеких планів: купити 2 основних станка: сверлилку 2м112 та токарний 1к62. Потім якийсь фрезер. І вже в кінці плоскошліф, прес. Ще провести 3 фази. Також в планах все життя розвивати майстерню. Щоб було що залишити після себе, щоб памятали.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Теж люблю бас навалити добряче. Що до планів, що тут казати? Плануєш одне, а виходить зовсім по іншому. В не далеких планах, піти навчатися в автошколу, отримати права. З далеких планів: купити 2 основних станка: сверлилку 2м112 та токарний 1к62. Потім якийсь фрезер. І вже в кінці плоскошліф, прес. Ще провести 3 фази. Також в планах все життя розвивати майстерню. Щоб було що залишити після себе, щоб памятали.

Я зробив собі прес без жодного станка. Бюджет 2-5 тисяч, залежно від вподобань

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Я зробив собі прес без жодного станка. Бюджет 2-5 тисяч, залежно від вподобань

Та я теж хотів зробити. В мене є домкрат ШААЗ 12т, але в нього нема заливного вінта. Зараз стоіть без діла. А де взяти той вінт я не знаю. Ніхто не продає, креслення в інтернеті теж не можу знайти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Та я теж хотів зробити. В мене є домкрат ШААЗ 12т, але в нього нема заливного вінта. Зараз стоіть без діла. А де взяти той вінт я не знаю. Ніхто не продає, креслення в інтернеті теж не можу знайти.

Заливний гвинт - це який???

Зробіть фото, допоможемо чим зможемо.

Починайте шукати швеллери на прийомках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Заливний гвинт - це який???

Зробіть фото, допоможемо чим зможемо.

Починайте шукати швеллери на прийомках

Ось фото з інтернету. 

post-40217-074359600 1421330683.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю такий домкрат на господарстві. То не заливний гвинт. Це гвинт перепускного клапана, відкручуванням якого домкрат опускається. У тіло домкрата вкручена втулка, а гвинт вже закручується в неї і своїм кінцем піджимає шарик в клапані. Можу зняти розміра, але не раніше ніж 17.02. Якщо ніхто раніше не допоможе - звертайтесь.

Змінено користувачем Slesh_
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сфоткай свій домкрат і напиши яка там різьба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Bogdan сказал:

Сфоткай свій домкрат і напиши яка там різьба

Ну то вже завтра, бо я зараз не вдома.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bogdan Ось старе фото, яке тут було. Завтра будуть дані про гвинти.

IMG_20171215_220212.jpg.038616938aa0d43fb5c332b9e3aab536.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, kostya1023 написав:

Ось фото з інтернету. 

 Це не заливний гвинт. Він знаходиться вище (під викрутку). Ось відео, яке дещо допоможе в ремонті : 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, IMP сказал:

 Це не заливний гвинт. Він знаходиться вище (під викрутку). Ось відео, яке дещо допоможе в ремонті 

 

Та я вже знаю. Д'якую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bogdan  Різьба м12, в середині м5

IMG_20180208_195106.jpg

А тут звичайний болт закручуєтся? (Вибачте за криве фото)

IMG_20180208_195125.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

@Bogdan  Різьба м12, в середині м5

IMG_20180208_195106.jpg

А тут звичайний болт закручуєтся? (Вибачте за криве фото)

IMG_20180208_195125.jpg

Не болт, а така ж заглушки, як правіше. Просто болт мабуть не піде, здається там різьба зі зменшеним кроком

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Не болт, а така ж заглушки, як правіше. Просто болт мабуть не піде, здається там різьба зі зменшеним кроком

1,25

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

1,25

 

То ви вже в цьому розумієтесь, чудово

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. За останній час я назбирав ще трохи інструменту.

По перше, отримав презент від DimoR, 2 блоки живлення (один вже працює).

 

IMG_20180218_123003.jpg

IMG_20180218_122933.jpg

Ще один презент отримав від sergio35, фрези КМ2  20-2 шт та 16-1 шт. Фрезера ЩЕ нема, але думаю, в майбутньому будуть працювати.

IMG_20180218_140010.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер далі, ще подарунки.

Допомагав другу ремонтувати машину, віддав мені двигун від сколоочищувача (не знаємо від якої машини) та радіо від Москвича. Звісно радіо вже не лове наші станції, але я думав припаяти AUX шнур та використовувати його як посилювач. Чи є в цьому сенс?

IMG_20180218_122954.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер те що я купив. P.S. Щітку та велике сверлу я показував, це вже я потім помітив.

IMG_20180218_140052.jpg

IMG_20180218_122246.jpg

IMG_20180218_122851.jpg

IMG_20180218_122758.jpg

+ Ведутся роботи по освітленню гаража з зовні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку