kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

23 минуты назад, Slesh_ сказал:

@kostya1023 извините, если обидел. Пока у вас нет авто он вам в принципе не нужен. А при ремонте авто он нужен только при самостоятельном ремонте двигателя. Я не думаю, что покупая машину вы сразу туда полезете. На нашемарках головки ГБЦ можно без проблем затянуть и без такого ключа, а на иномарках как правило по мануалам идет зажим с малым моментом, а потом доворачивание на определенный угол. Так вот на малых моментах такой ключ имеет довольно значительные погрешности и работать ним просто неудобно. А цена ошибки при затяжке ответственного крепежа как правило значительно больше сэкономленных вами 500 грн.

Нет, почему же? Вы меня совсем не обидели. Просто я считаю, лучше такой, чем вобше без него (в хозяйстве всё пригодится), а когда у меня будет машина, и я смогу себе позволить, тогда куплю современный ключ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Вже роки 2 лежить без діла в мене двигун від китайської бензопили. Для запуску - повністю комплектний, для різання - не має шини, ланцюга, тормозу та рукоятки. Але, як ми всі знаємо Китай - херня, тому на заміну їй прийшла Husqvarna 576XP-18 (ні в якому разі не реклама) б/у (ціна нової трохи кусається), але у відмінному стані. Сьогодні запускав китайську - працює нормально. Тепер суть поста. Побачив, в інтернеті, як людина зробила з такої китайської пили генератор. На місце щеплення встановлений шків, далі через ремень обертається генератор від авто. На виході отримуємо 12В. Тепер моя ідея. До генератора можна підключити акумулятор, для: 1 - стабілізації напруги, 2 - її накопичення. А до акумулятора підключаємо інвертор з 12В на 220В. В підсумку, на виході отримуємо стабільні 200-220В. Чи ні? Ще, для економії пального, на генератор можна встановити побільше шків. Тим самим, зменшити оберти двигуна бензопили. Чи вистачить при встановленні більшого шківа потужності двигуна? Доречі про двигун: Потужність - 6,7 л.с Об'єм - 45 см3 Максимальні оберти - 9500 об/хв. Так, купити новий генератор було б не погано, але БЮДЖЕТ...

Від свого генератора я багато просити не буду, хоча б щоб світила 1-2 лампочки, і в хаті вже не так мрачно буде. І ще, чи багато такий генератор буде жерти пального? Як я писав, можна зекономити поставивши більший шків на генератор, але тоді впаде потужність. Доречі, ще є бензопила Дружба 4М Електрон, майже комплектна, не має компресійних кілець. Нова ЦПГ (ще навіть обкатка не пройдена), новий колінвал, нові підшипники та сальники (колінвал + редуктор). Ну загалом відновив я двигун на Држбі. Але зараза - тяжка. Може від неї двигун поставити? Там потужність по вище буде (більший об'єм (72см3) + редуктор), але витрата пального теж побільше. Також є двигун Дружба 2, кому потрібно - віддам на запчастини (немає карбюратора, компресійних кілець та запалювання). Не заморилися читати? Все. 

7706363.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

chertegi-generatora-iz-benzopili.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для заряда аккумулятора обязательно реле-регулятор.Если без него,аккумулятор быстро ляжет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі 

Акумулятор від авто 12v 80ah 600a - є

Двигун від бензопили - є

Ремінь - купа

Генератор - друг обіцяв презентувати

Інвертор 12-200В - треба купити

Шків - знайдемо

3 минуты назад, Turbobusa сказал:

Для заряда аккумулятора обязательно реле-регулятор.Если без него,аккумулятор быстро ляжет.

Есть такой. Он защищает от перезаряда, правильно? Идея, я так понимаю, вполне рабочая?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kostya1023 сказал:

Доречі 

Акумулятор від авто 12v 80ah 600a - є

Двигун від бензопили - є

Ремінь - купа

Генератор - друг обіцяв презентувати

Інвертор 12-200В - треба купити

Шків - знайдемо

Есть такой. Он защищает от перезаряда, правильно? Идея, я так понимаю, вполне рабочая?

Он дает стабильный вольтаж например 12-14 вольт,и не важно,что выдает генератор,в тот или иной момент.

Идея рабочая,но я бы не морочился.темболее инвертор месяц назад смотрел 24-220,1 кВт китайской мощности 1050 грн.Оно вам надо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Идея вполне рабочая,  но на пилу неплохо бы добавить дополнительный обдув, и бак большего обьема предусмотреть не помешало бы,  т.к. бензопила не рассчитана на длительный режим работы,  обычный для генератора

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы всё продал та купил бы за ети деньги генератор 4 тактный на газу. Ресурс больше. Не нужно покупать масло как для 2 тактного. На выходе уже 220 и есть 12 для зарядки акб. Можно перевести на газ з сети метан , если не ошибаюсь там инжектор по большого диаметра. Сэкономите на бензине и времени.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танці з бубном це все.

Зараз військові генератори по ціні лому продають (і в лом здають, нещодавно один розбитий бачив).

На двигун треба стабілізатор оборотів.

Двигун швидко здохне.

А є ще невеликі совкові на 1 кВт. В мене такий десь був. Притащив з лому, але там лише двигун вижив.

Та й навіщо це все? Світло не вирубають, як в 90-х. Для бізнесу за межами розетки таке не буде працювати.

1 час назад, Turbobusa сказал:

инвертор месяц назад

старий безперебійник піде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Владислав сказал:

Я бы всё продал та купил бы за ети деньги генератор 4 тактный на газу. Ресурс больше. Не нужно покупать масло как для 2 тактного. На выходе уже 220 и есть 12 для зарядки акб. Можно перевести на газ з сети метан , если не ошибаюсь там инжектор по большого диаметра. Сэкономите на бензине и времени.

Та кому воно зараз вже треба? Хто зараз Дружбами користується ше? Китайські мотори зараз теж я думаю нікому не треба (ще й з задертим циліндром), якщо тільки на запчастини. Я сам більше за те щоб купити. Але, 1 - бюджет (а купляти дешевий не хочется), 2 - все одно валяется без діла, а так хоть якась користь була би.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Turbobusa сказал:

инвертор месяц назад смотрел 24-220,1 кВт китайской мощности 1050 грн.Оно вам надо?

Так зачем мне киловатник? 250-300ват хватит для пары лампочек. А на более я и не рассчитывал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

Идея вполне рабочая,  но на пилу неплохо бы добавить дополнительный обдув, и бак большего обьема предусмотреть не помешало бы,  т.к. бензопила не рассчитана на длительный режим работы,  обычный для генератора

Если до этого дойдет, то - естественно. Чтобы не давать высоких оборотов пиле я хотел сделать шкив побольше на генераторе, как писал выше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Bogdan сказал:

Зараз військові генератори по ціні лому продають (і в лом здають, нещодавно один розбитий бачив).

То у Вас може таке на металлолом здають. Скільки раз там був, бачив штук 5, і то, убитих в край.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, kostya1023 сказал:

Так зачем мне киловатник? 250-300ват хватит для пары лампочек. А на более я и не рассчитывал.

А вы думаете на 300 ватт будет стоить 300 грн?

О.7 кВт 950 грн:-) :-) :-) :-) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Bogdan сказал:

Та й навіщо це все? Світло не вирубають, як в 90-х. Для бізнесу за межами розетки таке не буде працювати.

То в місті може не вирубають. Навіщо? Просто шкода шо воно валяется без діла, а так хоть якась користь була б. Тай заради цікавості. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы тут что-то пишете, всю тему не читал, только эту страницу. Гена-весчь недефицитная. Простой асинхронник с фазосдвигающим кандером дадут 220 в. Дальше через транс делайте хоть 12, хоть 120. 

Да, будут потери на транс, но и такого гену возбуждать не надо.

Надеюсь, понятно написал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Turbobusa сказал:

А вы думаете на 300 ватт будет стоить 300 грн?

Нет. Я в курсе почём они. Но не знаю на сколько они долговечны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, kostya1023 сказал:

.... Я сам більше за те щоб купити.

Если продадите всё за 1000 грн + цена инвертора который не купили около 1000 грн + мелочевка и уже цена пол генератора не учитывая время на танцы с бубном. Также я не вижу смысла добывать сначала 12в потом конвентировать в 220, кпд системы не выше 70% и ето при том что у Вас не будет чистого синуса то есть аппаратуру с трансформатором или мотором уже не подключиш. 

А если покупать преобразователь с чистым минусом так он стоит как пол генератора и больше всё от мощности зависит.

Проще тогда запитовать светодиодные ленты или лампочки напрямую от 12 вольт и заряжать акумулятор от сети, ветростанции, солнечной батареи. Дешевле и выгодней. 

Как от нечего делать я бы смастерил данный агрегат при условии что у меня всё есть. Но после покупки второй канистры бензина с маслом я бы закинул ету идею. И посмотрел бы на более совершенные варианты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я понял. Данная идея рабочая, но не выгодная (топливо), долговечная (ресурс двигателя). Лучше купить нормальный генератор. Всем большое спасибо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, kostya1023 сказал:

о у Вас може таке на металлолом здають

Тут на форумі з місяць назад була тема про продаж такого апарата.

 

Ще треба проаналізувати потреби. Можливо там і фонариком обійтися можна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Bogdan сказал:

Тут на форумі з місяць назад була тема про продаж такого апарата.

 

Ще треба проаналізувати потреби. Можливо там і фонариком обійтися можна.

Та фонариком то можно, але, знаєте, то не то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я говорив про потужності.

Зараз альтернативного валом.

Наприклад, ще років 15-ть назад була передача про супер-пупер вітрячок (придуманий українцем), зараз їх ставлять в європі в кількох країнах. Що може бути практичнішим від вітру і сонця, якщо ми говоримо про акумулювання.

Для потреб на раз в рік - чи взагалі потрібно? Став на авто генератор побільший і крути - бензин буде дешевшим ніж всі ці танці з бензопилкой.

Якщо мова про освітлення. То толку від генераторів. Тут треба безперійники. 

Я як працював в ..., там в "офісі" весь підвал був заставленний акумуляторами, на пару днів вистачало. 

Якщо руки чешуться - то з двигуна можно багато чого корисного зробити. Щось для городу, наприклад. Або якусь лебідку. Мені ось треба у знайомгого криницю тріхи почистити, в мене кран на 380, а там тіки 220 - от було б класно пристроїти. 

Або ту ж циркулярочку...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Bogdan сказал:

Якщо руки чешуться - то з двигуна можно багато чого корисного зробити. Щось для городу, наприклад. Або якусь лебідку. Мені ось треба у знайомгого криницю тріхи почистити, в мене кран на 380, а там тіки 220 - от було б класно пристроїти. 

Або ту ж циркулярочку...

О, це вже цікавіше. Бачив агрегати з бензопил для городу, нічого путнього не знайшов. Бачив з Дружби зробили снігоприбиральну машину, взяв на замітку. Може ви ще що підкажете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, kostya1023 сказал:

Може ви ще що підкажете?

Я багато чого придумати можу )))

Все залежить, що тобі потрібно. Зазвичай спина підказує ))))

Роби підгорталку дискову. Я б таку робив би стопудово ))). Завжди це підгортання достає ))) .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Bogdan сказал:

Я багато чого придумати можу )))

Все залежить, що тобі потрібно. Зазвичай спина підказує ))))

Роби підгорталку дискову. Я б таку робив би стопудово ))). Завжди це підгортання достає ))) .

 

Та я дискову і хотів робити. Треба буде замовити комплект компресійних кілець на Дружбу. Та завтра глянути до неї. Кажу ж, цпг, сальники, підшипники, колінвал - нові. Шкода що стоїть,

Тепер залишилось придумати куди маленьку китайську впихнути.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку