kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

І всім, хто відповідав вище, теж д'якую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По суті (крім дрібних) крок через 0,25. Є спеціальні (оптика). Є "ходові".

Є таблиці з мін. і макс. кроком. Наприклад "ходові". Та це не показник. В мене є кучка з дуже дрібним кроком (м16*1 і т.п.)

http://zonametalla.ru/obrabotka/metchik-dlya-narezki-rezby.html

Гляну ще один довідник, там була, ніби, таблиця якась

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

різьбонарізний  інструмент потрібно підбирати враховуючи специфіку майстерні і чим вона займається а тримати щоб був ну це якщо ви його найшли а купувати  якісний інструмент в наш час дорого 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ужищенко сказал:

різьбонарізний  інструмент потрібно підбирати враховуючи специфіку майстерні і чим вона займається а тримати щоб був ну це якщо ви його найшли а купувати  якісний інструмент в наш час дорого 

Можливо. Але знаєте, коли, є такі моменти що щось потрібне саме тут і зараз, і їхати в магазин за цим не варіант. Я ж кажу, хочу зібрати комплект який частіше всього буде використовуватися в майстерні, а там по надобності буду докупати. А про специфіку майстерні поки, по моєму, говорити зарано. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну якщо купувати набором новий, то так. Такий наборчик як зазначав вище коштує від 2800 до 4200 грн.

 

Але якщо купувати по пару совєтських мітчиків чи лєрок в тижень, то по кишені сильно не б'є, але потроху запаси поповнюються :)

 

Сам так роблю. Бо теж люблю щоб було "все", нехай навіть воно мені знаобиться раз в 2 роки )))) При цьому розумію, що ще практично нічого не маю :(

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Можливо. Але знаєте, коли, є такі моменти що щось потрібне саме тут і зараз, і їхати в магазин за цим не варіант. Я ж кажу, хочу зібрати комплект який частіше всього буде використовуватися в майстерні, а там по надобності буду докупати. А про специфіку майстерні поки, по моєму, говорити зарано. 

тоді самі ходові болти , м6,м8, м10 ,м12, м14 ,м16, і так далі для начала беріть по самим ходовим а там поступово обростать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вся метрика, стандартний крок до М14-16 бажано щоб була, плюс не завадить ліві аналоги, плюс на ходові варто мати шахматні та гвинтові, але як вже тут вище писали треба дивитись по специфіці майстерні, деколи і специфічні треба, собі наприклад безканавочні М3 купив, що мітчики, що плашки, бо радіоелектроніка як хоббі часто такого потребує...

П. С. Я повний комплект сверл(цил. хв до ф20 і КМ2, КМ3 від ф20 до ф31,75) збирав по наступному алгоритму - купував у продавця потрібний мені товар і відразу переглядав серед решти лотів, чи немає сверл, яких в мене нема в касетниці, тоді добирав ще їх до  замовлення. 90% так і не використав ні разу, а десь 4к грн. на них пішло і то ще дуже далеко до повного набору, тому ідея сумнівна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Такий наборчик

Та таки краще наборчиком. Уже є і все одразу. І, головне, все підписано і в коробці - без коробки - пилюка, вологість... ржавчина. 

Зрозуміло, що мало хто так може, та й часто потрібно не десять різних, а однакових.

Та й наборчиків таких не буває. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зібрав я значить ту установку, для електролізу. Все працює. Тепер в мене питання, скільки часу повинна бути та реакція? Якщо я залишу його на ніч, чи не роз'їсть воно деталі більше аніж треба? Друге фото, розчин після 15хв роботи.

IMG_20180326_161202.jpg

IMG_20180326_160722.jpg

І ось розчин після 1 год 30 хв.

IMG_20180326_173202.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цього з головою. Навіть не всім користуюсь

Ну, також М6, м5, м4

Менше не бачу сенсу (маю, але не користуюсь)

1522077098260806221306.jpg

, kostya1023 написав:

Зібрав я значить ту установку, для електролізу. Все працює. Тепер в мене питання, скільки часу повинна бути та реакція? Якщо я залишу його на ніч, чи не роз'їсть воно деталі більше аніж треба? Друге фото, розчин після 15хв роботи.

IMG_20180326_161202.jpg

IMG_20180326_160722.jpg

І ось розчин після 1 год 30 хв.

IMG_20180326_173202.jpg

Супер. Чекаю звіту, можливо й сам колись освою цей метод

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Через 2 год роботи БП відключився і перестав подавати признаки життя. Завтра буду детальніше розбиратися. Що з ним могло статися? Адже у других він працює без проблем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На перше запитання я вже відповідав, не бачу сенсу повторюватись.

По БП вангую, що воно таки закоротило в ванні, бо деталі мають звичку дрейфувати при електролізі через коливання розчину, а захист там "для галочки". Спершу треба було заглянути всередину, хоч на чому БП побудований, який шим-контроллер, в ідеалі схему конкретного знайти і глянути як захист зроблений. Почистити від пилу, бо при тривалому навантаженні без нормального обдуву може банально ДГС вигоріти, як би це дивно не звучало, напівпровідникам радіаторів вистачає тепло віддавати, а дросель на платі в глибині між деталями, та ще й запилений роками роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kostya1023 сказал:

Зібрав я значить ту установку, для електролізу. Все працює. Тепер в мене питання, скільки часу повинна бути та реакція? Якщо я залишу його на ніч, чи не роз'їсть воно деталі більше аніж треба? Друге фото, розчин після 15хв роботи.

Амперметра треба було включити в коло, можливо струм був завеликий і блок не витримав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погано. Дуже шкода БП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По теме: 

компьютерные блоки питания имеют защиту от кз, и для выхода из защиты, необходимо отключить его от сети и подождать 20-30 секунд (должны разрядиться входные конденсаторы). После этого попробовать включить, велика вероятность того, что все заработает. 

Если этого не произошло - открываем бп и смотрим что внутри, если непонятно - выкладываем фото.

Не по теме:

Костя, не стоит грубить незнакомым людям (тема с фрезами км4).  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Zpmservice сказал:

компьютерные блоки питания имеют защиту от кз, и для выхода из защиты, необходимо отключить его от сети и подождать 20-30 секунд (должны разрядиться входные конденсаторы). После этого попробовать включить, велика вероятность того, что все заработает. 

Я знаю про отключение на 20-30 секунд. Не помогло.

 

10 минут назад, Zpmservice сказал:

Если этого не произошло - открываем бп и смотрим что внутри, если непонятно - выкладываем фото.

Хорошо, завтра сделаю фото и выложу сюда. Поможете? (Хотя может и сегодня, если найду силы, вылезти из теплой постели и пойти через дождь в гараж).

 

10 минут назад, Zpmservice сказал:

Костя, не стоит грубить незнакомым людям (тема с фрезами км4).  

Я Вас совсем не хотел обидеть. Чесно. Извините.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kostya1023 сказал:
12 минуты назад, Zpmservice сказал:

 

Хорошо, завтра сделаю фото и выложу сюда. Поможете? (Хотя может и сегодня, если найду силы пойти через дождь в гараж).

Попробую помочь.

 

Кстати, я не зря писал про кусок нихрома для ограничения тока. Его можно заменить мощной автолампочкой. В случае кз, лампочка просто будет гореть в полный накал, и бп будет жить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Zpmservice сказал:

Его можно заменить мощной автолампочкой. В случае кз, лампочка просто будет гореть в полный накал, и бп будет жить.

Об этом я тоже в курсе. Лампочка устанавливается последовательно в цепь. Если починю БП, так и сделаю. Собрал установку для теста. Думал потом довести до ума. Не успел.

@Zpmservice Вот внутренности БП. Собственной персоной.

IMG_20180326_215809.jpg

IMG_20180326_220142.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И его название.

IMG_20180326_215911.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Меряем напряжение на черном изеленом проводе, должно быть около 5 вольт, если есть - дежерка работает. Если нет - беда в источнике дежурного напряжения. Если 5 вольт есть - замыкаем черный и зеленый - должен включится блок, если вентилятор дернулся и блок не включился - сдохли диодные сборки, скорее всего по 12 вольтам. Тестер в зубы и вперед. Все остальное есть в интернете. 

Кстати, блок - (Слово удалено системой). Ищем fsp или chieftec они более дубовые по защитам. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Zpmservice сказал:

Меряем напряжение на черном изеленом проводе, должно быть около 5 вольт, если есть - дежерка работает. Если нет - беда в источнике дежурного напряжения. Если 5 вольт есть - замыкаем черный и зеленый - должен включится блок, если вентилятор дернулся и блок не включился - сдохли диодные сборки, скорее всего по 12 вольтам. Тестер в зубы и вперед. Все остальное есть в интернете. 

Кстати, блок - (Слово удалено системой). Ищем fsp или chieftec они более дубовые по защитам. 

Спасибо большое. Завтра попробую, отпишу Вам. БП - подарок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

БП поширена кака, це з одного боку добре, бо все по ньому є в мережі, погано, що кака і його контроллер не найкращий для подібних експериментів. Додайте хороші фото і жмут проводів приберіть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zpmservice Сделал я замер. На чёрном и зеленом проводе питание есть, 4.3В. Но при замыкании их куллер даже не дергается. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Меряем сопротивление между черным и желтым проводом, на всякий случай между черным и красным. И внимательно смотрим на большую круглую катушку, которая закрыта  проводами, возможна она подгорела.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zpmservice Померил я сопротивление. Между жёлтым (также красным) и черным проводами, получилось 3.1 мегаом. Тороидальная катушка цела, все выводи прозваниваются между собой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку