kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

посмотри на олх б.у. инвертор недорогой.Я бы свой GYS дал погонять, но он у меня сломался.

С инвертором и отрезной машинкой можно спокойно брать заказы по сварке, на этом и заработаешь на все остальное,а то на одну стипендию и зарплату будешь развиваться вечность.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Всё начинается с увлечения. Вот и я решил сделать свой блог на этом сайте. Начиналось всё, наверное как у многих, с раннего детства. Тянуло меня всё время что-то сделать своими руками, что-то покрутить (скажу вам честно иногда это приводило к печальным последствиям, один раз к ОЧЕНЬ печальным). Но суть не в этом. На то время мне было лет 10-11. Сначала гараж был завален всяким хламом. Потом постепенно я начал приводить всё это в порядок. Из инструмента у меня были только ключи и молотки, ну и пару отверток. Верстака нормального не было, да в принципе ничего не было, кроме самого гаража, убитого стола и сейфа. Время шло, каждые выходные я зависал в гараже что-то там мастеря. Так у меня появился более-менее нормальный верстак, который служит и по сей день. Потом я сделал 30% второго этажа, кинул поперек стен два швеллера и поставил на них несколько поддонов. Сейчас у меня там хранится всё то что я редко использую: мертвая китайская бензопила, бензопила Дружба Алтай, мотор Дружба 4, коробка с запчастями от всякой техники, перфоратор, ну вы поняли короче. Потом я залил пол. Немного утеплил гараж. Сделал вытяжку. Разобрался с проводкой и освещением. Дядько притащил буржуйку, сварил под неё дымоход, установил себе в гараж . Правда дымоход я сварил не очень, пока печь не выйдет в "буст" немного дымит, но греет хорошо. Нашел шкаф, сделал полочки, установил доп.верстак над сейфом (на фото видно). Навёл порядок со сверлами. Сделал место для эл. инструмента. Правда не раз опускались руки, когда весь электроинструмент дружно выходил из строя. Сделал место для метчиков, плашек, и державок. Хоть у меня их и не так много, но это пока.Вот собственно и сам гараж 

IMG_20171128_205141.jpg

IMG_20171128_205124.jpg

IMG_20171128_205112.jpg

IMG_20171128_205055.jpg

IMG_20171128_205045.jpg

IMG_20171128_205004.jpg

IMG_20171128_204957.jpg

IMG_20171128_204945.jpg

IMG_20171128_204918.jpg

IMG_20171128_204834.jpg

IMG_20171128_204820-1.jpg

IMG_20171128_204749-1.jpg

 

 

За натхнення - респект і +1. В твердопаливних котлах любих димоходи з такими згинами колін робити не можна. Переваріть з пологим загином. Освітлення зробіть достатнє, не портіть зір в такій темряві (локальне освітлення не вихід).  

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Нужно и дрель и станок сверлильный.

 

В майстерні дриль потрібен хоч з верстаком сверлильним, хоч з двома. Значить з обмеженими коштами купуйте дриль велику потужну і стійку сверлильну для дриля типу Комунараса. Електроінструмент порадив би Спаркі. З мого досвіду він в декілька ремонтів Бошів і Макіт переживе. Здається оптимальний варіант ціна-якість. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

купить уже вот такую готовую, на долго хватит? Цена в районе 500грн

 

Не варто. Силумін івсе що з ним звязане по якості. Труба колони в ній, як фольга.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Ігрек сказал:

 

В майстерні дриль потрібен хоч з верстаком сверлильним, хоч з двома. Значить з обмеженими коштами купуйте дриль велику потужну і стійку сверлильну для дриля типу Комунараса. Електроінструмент порадив би Спаркі. З мого досвіду він в декілька ремонтів Бошів і Макіт переживе. Здається оптимальний варіант ціна-якість. 

Шо то за стійка така Комунарас? Нічого не можу знайти по назві

1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

Не варто. Силумін івсе що з ним звязане по якості. Труба колони в ній, як фольга.

Згонен. Подивився кілька обзорів про ці китайскі дешеві стійки, так то така фігня.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ігрек сказал:

 

 

За натхнення - респект і +1. В твердопаливних котлах любих димоходи з такими згинами колін робити не можна. Переваріть з пологим загином. Освітлення зробіть достатнє, не портіть зір в такій темряві (локальне освітлення не вихід).  

Освітлення ось завтра-післязавтра буду додавати. А як тільки куплю собі зварювальний, то відразу перероблю димоход.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, kostya1023 сказал:

Шо то за стійка така Комунарас? Нічого не можу знайти по назві

 

Щось на кшталт цього;559910234_1_1000x700_stoyka-dlya-drel-lvov.jpgpost-121996-022534800_1460335976.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, kostya1023 сказал:

Шо то за стійка така Комунарас? 

 

Что можно сделать с Комунарас (((((

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Так я і хочу приблизно такий взяти. Що можеш сказати про нього?

 

 А я б не радив. Чистий китаєць, причому з дешевих сборок. Придивіться до чисто українських розробок і схемотехнік. Раджу Атом чи ССВА. Сам користуюсь 3в1 ССВА Самурай. Хоч 160Ампер зато реальних. Варить дуже легко 4мм еліками і дротом в 1мм на MIG-режимі. А китайські 250Ампер то можна ділить на 2, тоді вийде реальний ток на держаку. Так, що Атом, що ССВА трохи дорожчі, але якість стабільно добра. Сервіс на мого 2 роки. Був невеликий трабл,- злетіла прошивка мікросхеми. Він стояв в мене на одній стійці з плазморізом і коли була потреба в розкроюванні металу на кілька котлів вкривався товстим шаром пилу . Згодом виявилось що той пил токопровідний попадав і всередину. Щось там трапилос, що перестали зовсім переключаться режими, як стояв останній режим ММА так і все, намагаєшся переключити, воно щось у відповідь пікає і припиняє видавати струм на держак чи пальник, вимикаєш з розетки і все по новому. Терміну пройшло було трохи більше року від дня купівлі, здається 14 місяців. Звоню я виробникам в Харків, розповідаю ситуацію, як апарат себе веде, скільки як куплений, вони кажуть,- так присилайте, це гарантійний вид роботи, ви не паяли там нічого не "вдосконалювали". Відправив за свій кошт з гарантійним талоном. Через 4-5 днів звонять, - все готово можимо вам відсилати , встановили нову прошивку мікроконтролера, стара прошивка у вас "злетіла" через сильну запиленність виробу всередині. Нова прошивка на це реагує і якось по контролює процес... На практиці - дійсно більше сподобалась ця прошивка, значно чіткіше реагує на дуги, прихвати, случайне залипання ела чи перегрів електрода на прямій полярці, якщо варю неіржу. Одним словом апарат в роботі став зовсім іншим. І це гарантійний випадок без яких би то не було "розборів польотів". Оперативно, без зайвих слів, і вияснювань стосунків. 

 Впевнений з китайцями та дніпро-м такого сервісу і дньом з вогнем не отримаєте. 

 Ще порекомендував би відразу брати з вмонтованим напівавтоматом, всеодно згодом зрозумієте, що він буде потрібен позаріз. А в умовах хобійно-шабашних він ще більш необхідний (напівавтомат МІГ) ніж електродна зварка. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось я давно тут не писав. Було зроблене нормальне освітлення в гаражі. На деяких фото камера трохи затемнює світло

IMG_20171202_164036.jpg

IMG_20171202_164023.jpg

IMG_20171202_164919.jpg

IMG_20171202_164014.jpg

IMG_20171202_164046.jpg

Також куплено трохи ништяків. Ще два сверла та мітчик. Забув сфотографувати

IMG_20171202_164500.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також був отриманий презент від нашого брата, користувача чіпмейкеру grandprix. За що йому ще раз сасибі.

IMG_20171202_164217.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також сусід підігнав ще один штангенциркуль. За то що я поточив йому на наждаку ножі та сапу. Але той штангенциркуль є трохи в поганому стані. Затерті трохи значення на шкалі. Може хто знає як то відновити?

IMG_20171202_164256.jpg

IMG_20171202_164308.jpg

Був повернений до робочого стану компрессор

IMG_20171202_164639.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kostya1023 Ще один крок до своєї мрії ) 

 Так тримати ! Політ нормальний :05:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще я поміркував і вирішив купити відразу сверлильний станок, а не стійку. Придивився до станків 2м112 та нс 12. Тому що стійка то таке, для дітей. Правда треба буде трохи підзібрати грошей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, kostya1023 сказал:

А ще я поміркував і вирішив купити відразу сверлильний станок, а не стійку. Придивився до станків 2м112 та нс 12. Тому що стійка то таке, для дітей. Правда треба буде трохи підзібрати грошей.

Можна назбирати  наприклад тис 2-3 купити або під відновлення , або китайця  над яким треба буде попрацювати ,  а так 2м212 або нс 12 коштують 5+ тис ( але не виключений той факт що може і підфартить ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, SkosarV сказал:

Можна назбирати  наприклад тис 2-3 купити або під відновлення , або китайця  над яким треба буде попрацювати ,  а так 2м212 або нс 12 коштують 5+ тис ( але не виключений той факт що може і підфартить ) 

Я і буду під відновлення брати, а до китайця в мене якось тяги нема. СССР ото сила, а не той Китай

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бери 2м112. То верстат на все життя! Він вартий того, щоб над ним потрудитися.

 

4 години назад, kostya1023 написав:

За що йому ще раз сасибі.

 

На здоровя, але сасибі я не хочу :D:D

 

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, kostya1023 сказал:

в гаражі

Щось забагато вільного місця.

4 часа назад, kostya1023 сказал:

відразу сверлильний станок

оце правильно. Я колись також думав стійку, потім взяв покористуватись у зятя, але для дерева, то таки і там різниця помітна.

4 часа назад, kostya1023 сказал:

Я і буду під відновлення брати

Я прикупив собі чотири сверлильних. Один робочий, інші під реставрацію. Але, коли дійшло до діла, то виявилось, що саме сверлильний дуже морочливий, особливо, якщо немає фрезерного. Зараз помалу піднімаю один, але там в основному токарка. 

Тому шукай чим більши укомплектований і не розбитий. Бо піноль можна і не підібрати, а робити - золотою вийде. В мене один НС-ка з такою пінолю, що ніде такого розміру нема.

Ну, є ще один варіант - з підйомним столом. Деякі роблять такий простенький сверлильний, а потім їм і такого вистача.

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, kostya1023 сказал:

А ще я поміркував і вирішив купити відразу сверлильний станок, а не стійку. Придивився до станків 2м112 та нс 12. Тому що стійка то таке, для дітей. Правда треба буде трохи підзібрати грошей.

Підбирай щоб стіл був з Т пазами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, kostya1023 написав:

Щось я давно тут не писав. Було зроблене нормальне освітлення в гаражі. На деяких фото камера трохи затемнює світло

IMG_20171202_164036.jpg

IMG_20171202_164023.jpg

IMG_20171202_164919.jpg

IMG_20171202_164014.jpg

IMG_20171202_164046.jpg

Також куплено трохи ништяків. Ще два сверла та мітчик. Забув сфотографувати

IMG_20171202_164500.jpg

 

 Мультиметр класний. Сам колись такий юзав, але... недовго. Там дисплей шарнірно піднімається. І шлейф який підєднаний дуже тонкий і ненадійний. Старайтесь дисплей не трогати, хай буде в такому положенні, особливо в холоди. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ігрек сказал:

 

 Мультиметр класний. Сам колись такий юзав, але... недовго. Там дисплей шарнірно піднімається. І шлейф який підєднаний дуже тонкий і ненадійний. Старайтесь дисплей не трогати, хай буде в такому положенні, особливо в холоди. 

Спасибі за підказку. Взагалі я хотів купити мультик з термопарою. Був теж цієї фірми. Але загнули мені за той с термопарою 400грн а за цей віддав 230грн. Мене жаба задушила стільки переплачувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, kostya1023 написав:

Затерті трохи значення на шкалі. Може хто знає як то відновити?

 

Той колумбік, що у Вас в першому пості дійсно заліковий, а цей, так би мовити, кишеньковий варіант. Але можна довести до блиску. По-перше розібрати вимити від сала. Потім потрібен "резиновий" шліфкруг з мілким зерном (маркувань по ним не памятаю. Зовні, як звичний мілкозернистий круг, але при надавлюванні нігтем трохи зтискається. Виводите на рівномірний блиск. Оберти бажано максимальні на точилі, якщо є можливість регулювань. Потім протираєте розчинювачем, наносите чорну фарбу чи лак для нігтів по шкалі. Як повністю висохне бігло проходите цим резиновим кругом, без перегріву. Далі змінюєте круг на полірувальний войлоковий і з пастою ГОИ по неіржавійці поліруєте без перегріву штангеля. Буде як новий, лише трохи підзакруглится по краям. Можуть залишитись ледь помітні потемніння від плям іржі. 

 Ну і в кінці зібрати штанген до кучі. )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Взагалі я хотів купити мультик з термопарою.

В мене йшов з термопарою. Але вона така тоненька, що пару разів намотаєш на долоню і переламається, особливо провід алюмелі. Щупи оті теж дохлі. На холоді дубіють і лопаються. В холодній майстерні на зиму їх не хватить. Зараз на базарах в Києві бачив окремо продають накінечники і самі зонди РОЗБІРНІ. Купіть краще їх і підберіть провід пластичний на холоді. В Епіку якось бачив в поліуритановій ізоляціі до 250Вольт. Зробите собі надійні щупи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Ігрек сказал:

 

Той колумбік, що у Вас в першому пості дійсно заліковий, а цей, так би мовити, кишеньковий варіант. Але можна довести до блиску. По-перше розібрати вимити від сала. Потім потрібен "резиновий" шліфкруг з мілким зерном (маркувань по ним не памятаю. Зовні, як звичний мілкозернистий круг, але при надавлюванні нігтем трохи зтискається. Виводите на рівномірний блиск. Оберти бажано максимальні на точилі, якщо є можливість регулювань. Потім протираєте розчинювачем, наносите чорну фарбу чи лак для нігтів по шкалі. Як повністю висохне бігло проходите цим резиновим кругом, без перегріву. Далі змінюєте круг на полірувальний войлоковий і з пастою ГОИ по неіржавійці поліруєте без перегріву штангеля. Буде як новий, лише трохи підзакруглится по краям. Можуть залишитись ледь помітні потемніння від плям іржі. 

 Ну і в кінці зібрати штанген до кучі. )

Спасибі. Треба запам'ятати, може колись дойдуть руки то все зробити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

Щось забагато вільного місця.

оце правильно. Я колись також думав стійку, потім взяв покористуватись у зятя, але для дерева, то таки і там різниця помітна.

Я прикупив собі чотири сверлильних. Один робочий, інші під реставрацію. Але, коли дійшло до діла, то виявилось, що саме сверлильний дуже морочливий, особливо, якщо немає фрезерного. Зараз помалу піднімаю один, але там в основному токарка. 

Тому шукай чим більши укомплектований і не розбитий. Бо піноль можна і не підібрати, а робити - золотою вийде. В мене один НС-ка з такою пінолю, що ніде такого розміру нема.

Ну, є ще один варіант - з підйомним столом. Деякі роблять такий простенький сверлильний, а потім їм і такого вистача.

Добре. Припустимо у мене є вже той 2м112 або нс 12, але на скільки мені відомо вони є трьохфазні на 380 Вольт. Чи можливо їх підключити до однофазної мережі на 220в Читав що підключають їх через конденсатори, але падає потужність. Чи дуже то критично?

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку