kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

841 сообщение в этой теме

@Bogdan ось такий? В мене є він, але мені здається то не то. Знову ж таки, зробити камеру під тиском, та з постійним іскроутворюванням.

pribor-dlya-proverki-svechej-zazhiganiya-1926013-1-0-63bbbcadcaf4aed7408ed2362d28361c_17551.jpg

0

Поделиться сообщением

2 години назад, kostya1023 написав:

сделать установку для проверки автомобильных свечей зажигания (под давлением, всё как надо), получится ли использовать этот блок?

Проще и безопаснее собрать штатную схему зажигания--12в+ трамплёр+катушка зажигания, на блок всётаки 220 питание!

0

Поделиться сообщением

1 час назад, kostya1023 сказал:

В мене є він, але мені здається то не то

Я пару разів ним користувався.

Якби з свічками не заморочуюсь. Поставив і років 5 не дивлюся на них, точніше не міняю.

Якщо проблеми зі свічками - треба на карб і хапалення дивитись. На вазику я поставив електроне - "взула і забула" вже років 10.

0

Поделиться сообщением

48 минут назад, Saniok 69 сказал:

Проще и безопаснее собрать штатную схему зажигания--12в+ трамплёр+катушка зажигания, на блок всётаки 220 питание!

Сам блок розжига работает на 3,7в. Перед ним устанавливается понижающий трансформатор. В некоторых колонках он (блок розжига) питается от 2-х батареек. Мне всё же интересно, как его подключить дабы получить искру.

0

Поделиться сообщением

53 минуты назад, Bogdan сказал:

Якби з свічками не заморочуюсь. Поставив і років 5 не дивлюся на них, точніше не міняю.

А як же заміна по регламенту кожні 20-30 тис км?

Можливо Ви і праві. Той стенд ні до чого.

0

Поделиться сообщением

, kostya1023 написав:

Можливо Ви і праві. Той стенд ні до чого.

Якщо вузол працює, нащо йому заважати. 

P.S. то стосується не лише свічок. ІМХО.

0

Поделиться сообщением

2 часа назад, kostya1023 сказал:

В мене кілька драндулетів, тому на довго вистачає ))) . Ганяю вже не багато. В км скільки виходить - не зможу прикинути. 

Просто завжди в авто пачка запасних. Буває такі помиї заливають, що кілька разів міняти доводиться, поки додому доберешся, добре, що зараз рідко таке, але нормального топлива майже немає. 

2 часа назад, andrysir1 сказал:

нащо йому заважати.

Щодо свфчок і подібного - то таки ні на що не впливає, а от з іншим... 

Нещодавно в ломі два відра дуже якісних підшипників попали, так майже всі краще за більшість магазинних нових, я не видержав, зірвався і відро забрав (інші не пригодяться). Так всі з планової заміни комбайна. От такий підхід я розумію. А то купуєш якийсь простий станок, а там підшипник заклинений і вал погризений... Остані два вали до фуганка саме такі і були, один я вирішив викинути, другий порізати на головки - толку більше ніж морокию А все через дрібницю. 

0

Поделиться сообщением

2 часа назад, kostya1023 сказал:

зараз в продажу достатньо якісні, вистача на довго.

В мене на волзі стояли років 10. 

періодично провіряю карб і т.д., тоді і свічки дивлюся. Погані себе і зимою проявляють, та тоді це частіше через карб, сальники і посажений акум. Я зробив пускове і в морози стартую з нього, тоді хватає одразу і не закида свічки. 

0

Поделиться сообщением

4 часа назад, andrysir1 сказал:

Якщо вузол працює, нащо йому заважати. 

P.S. то стосується не лише свічок. ІМХО.

Як підмітив вже Богдан, думаю коли розірве у Вас ремінь ГРМ то ви зміните свою точку зору. Адже двигун працює, нащо туди лізти?

0

Поделиться сообщением

16 годин назад, kostya1023 написав:

Як підмітив вже Богдан, думаю коли розірве у Вас ремінь ГРМ то ви зміните свою точку зору. Адже двигун працює, нащо туди лізти?

Чуть не так мене напевно зрозуміли. Навіщо міняти деталь, гарантійний ресурс якої пройшов, а вона й надалі працює і виконує покладені на неї задачі в межах свого допуску. Я наприклад просто купую іншу і кладу на полицю. А коли дойде до того, що поломка може стати критичною, або ресурс вузла загалом вичерпано, замінюю одразу всі деталі, які були куплені прозапас. Це не стосується первинного ремонту під час вводу в експлуатацію( тоді все переглядається, дефектується), а лише в процесі експлуатації.

А на рахунок ремня грм, то тримайте його в тонусі( не катайтесь на прослабленому, і щоб масло на нього не попадало), і він прослужить до чергового ремонту гбц без заміни. Його рве від різкої зміни навантаження в прослабленому стані.

Є ще таке поняття, як рентабельність. Якщо брати приклад Богдана, то заміна всіх підшипників в комбайні може бути вигіднішою, ніж день простою під час жнив. От і все. А може заміна вузла взборі в жнива також бути вигідніша і швидша ніж заміна підшипників, чи окремого вала в міжсезоння. Все впирається в гроші, є в штаті люди які займаються цими розрахунками і рекомендують той, чи інший спосіб ремонту.

Як казав один "думайте сами, решайте сами".

0

Поделиться сообщением

Как-то раз я говорил о сверлильном станке НС-12, которого продают у нас на базаре. Вот нашёл собственно объявление о его продаже. Радует то, что никуда, далеко, не нужно ездить. Но по моему, цена для него завышенная. Хотелось бы узнать ваше мнение (примерно, по фото), стоит ли его брать. И может стоит взять с собой человека, который в этом разбирается по лучше меня, дабы он оценил его настоящее состояние, во время покупки? Но это не сейчас.

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/stanok-sverlilnyy-ns-12-IDw9Dw0.html#7ff4065f11

0

Поделиться сообщением

8 минут назад, kostya1023 сказал:

у нас на базаре.

Просмотры: 4387, ох уж эти Одесские цены :D

0

Поделиться сообщением

1 минуту назад, DimoR сказал:

Просмотры: 4387, ох уж эти Одесские цены :D

Да кстати, его, если мне память не изменяет, уже около полугода продают.

0

Поделиться сообщением

Цитата

реставрирован

Я бы сказал подшаманен. Смущает посверленное не шлифованное основание, немного не комплектный, приколхозили пружину сбоку, эл. двигатель "ноунейм". В конце концов хоть подкрасить можно было. Всё остальное смотреть по месту нужно...

0

Поделиться сообщением

слишком много "доработок" говорящих о убитости станка.

Не стоит смотреть.

Да и лучше смотреть на станок с т-пазами и без разреза для пиноли, с разрезом - только тщательно прощупав, часто трещины закарашеные  (мне такой попал, с виду фиг поймеш, что там трещина под 10-ти слоями краски)

0

Поделиться сообщением

, kostya1023 написав:

Как-то раз я говорил о сверлильном станке НС-12, которого продают у нас на базаре. Вот нашёл собственно объявление о его продаже. Радует то, что никуда, далеко, не нужно ездить. Но по моему, цена для него завышенная. Хотелось бы узнать ваше мнение (примерно, по фото), стоит ли его брать. И может стоит взять с собой человека, который в этом разбирается по лучше меня, дабы он оценил его настоящее состояние, во время покупки? Но это не сейчас.

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/stanok-sverlilnyy-ns-12-IDw9Dw0.html#7ff4065f11

Та не реставрація то а колхоз! Я би за такий не дав 8000. Мені 2м112 і нс12 разом обійшлися в цю суму! І не розстроюйтесь найдете інший. За ці гроші можна знайти 2м112 а це вже трошки інша пісня. 

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас