kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

4 минуты назад, kostya1023 сказал:

зрозумів що краще взяти повноцінний напівавтомат.

А чому саме напівавтомат потрібен? Я, наприклад, інвертором справляюсь нараз, навіть коли собі жигуля підварити потрібно було, взяв електроди 1,6мм і норм було, так більше і не пригодились, десь 3 роки лежить ще пів пачки навсяк.... А так варю в основном електродами 3мм, 2мм рідше, метал 2мм в основном, іноді 1,5/1,2мм... Чугуній освоїв, коли фартук ремонтував на токарном... 
Ми ж не в курсі, що ви плануєте, що тут підскажешь, потрібен чи ні той полуавтомат, може вам того самураю і вистачить 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Sanya8270 сказал:

Не завжди себе оправдує, в мене 0.5га  лише городу є, про мотоблок і не думаю

Ну немного поболее землицы есть, и таки имею.

Да можно нанять и это, совершенно согласен с вашими расчётами, может оказаться дешевле.

Но есть два фактора.

Первый, это не везде можно нанять.

Второй, никогда нельзя нанять в агротехнически оптимальные сроки, ибо...

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Sanya8270 сказал:

Я, наприклад, інвертором справляюсь нараз, навіть коли собі жигуля підварити потрібно було, взяв електроди  

Кузов авто електродами варити якось не по феншую. Але можливо, сам бачив.

 

15 минут назад, Sanya8270 сказал:

Ми ж не в курсі, що ви плануєте, що тут підскажешь, потрібен чи ні той полуавтомат, може вам того самураю і вистачить 

Може і інвертора вистачить. Але в майбутньому скоріш за все потрібен буде кузовний ремонт автомобіля (можливо це перейде у додадковий заробіток з часом). Та і взагалі, з півавтоматом більше можливостей у сфері зварювання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Stebium1 сказал:

Первый, это не везде можно нанять.

Второй, никогда нельзя нанять в агротехнически оптимальные сроки, ибо...

В мене таких проблем немає, знайомий розвиває фермерське господарство, співпрацюю, частково під нього і роблю собі майстерню))

 

16 минут назад, kostya1023 сказал:

Кузов авто електродами варити якось не по феншую.

Був би Лексус, то напевно і взагалі зі зваркою не парився))) А так чисто робоча конячка Жигуль, все добре тримається коли ще "живий" метал... Точками, прихватками приколхозив, для себе ОК, та і  не особо відповідальне місце було... А так якщо займатись ремонтом авто, варити не собі, а комусь, та щей за гроші)), то звісно півавтомат краще, але не фуфловий...
 А на рахунок генератора, то теж собі думав , та такий, щоб і під сварку, а потім як прикинув, що раз/два на декілька років скористатись, то і вся затія скінчилась, за декілька років від того ні разу би і не знадобився, але у вас може і інша ситуація, тут самі рахуйте чи вигідне вложення, чи щось більш корисне на разі взяти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kostya1023 сказал:

@Stebium1 Если обратить внимание на бензоинструмент, то думаю не плохо было бы заиметь электрогенератор. Хотя проблем с электроэнергией нет никаких. Но для подстраховки и выездных работ было бы не плохо. Присматриваю вот такого типа генератор. Китай правда...

Screenshot_20190502-203650.png

С таким сваркой не поработаеш. Есть подобный, стоит в гараже третий год, пока не пользовался. Хорошо что напомнил, завтра пойду его заводить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Zpmservice сказал:

С таким сваркой не поработаеш

Для работы сваркой и генератор нужно брать сварочный. А этот для комфорта в доме когда свет вырубили. За эту зиму часов сто нагонял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Zpmservice сказал:

С таким сваркой не поработаеш. 

Я в курсе. Мне оно и не нужно. Только для дома, и работ грубо говоря в поле, дабы тянуло дрель, болгарку, бетономешалку. Думаю 3-х киловатника хватит с головой.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все фігня . головне токарний. він все міняє. з нього треба починати. на ньому і сверлити можна...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ноги,крылья....главное ХВОСТ.:D

(Вибачте за офтоп)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому тема заглохла? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

Не завжди себе оправдує, в мене 0.5га  лише городу є, про мотоблок і не думаю, не вигідно для мене!!! (комусь може і навпаки), ціни на них кусаються, за ціну мотоблоку(китайського) + навіски + росхідник, десь на 10років мені вистачить нанімати на стороні ту роботу мотоблоку, а чи протяне ті 10років китайський мотоблок. У нас у хлопців і 10років не відкатали, а вже починаються ремонти і т.п., то поршні здохнуть, то прицепу Саньок перевари, то ще щось відламається, тому наголошую!!! ОСОБИСТО для себе вирішив не 

, Stebium1 написав:

Ну немного поболее землицы есть, и таки имею.

Да можно нанять и это, совершенно согласен с вашими расчётами, может оказаться дешевле.

Но есть два фактора.

Первый, это не везде можно нанять.

Второй, никогда нельзя нанять в агротехнически оптимальные сроки, ибо...

 

Кожен бачить ситуацію зі своєї сторони! Я наприклад також можу найняти - але мене бісить від когось залежати! Ходи проси,  то вони не мають як на той час як Вам зручно, то погода не позволяє...як не п'яте то десяте. А так сам собі господар! Приїхав що хотів зробив, хочеш по дрова то по дрова, хочеш орати то ореш і так далі. А вигідно не вигідно то можна дорахуватися до того що не вигідно садити а вигідніше купити хоча я так не вважаю бо своє то є своє. Ну але то моя думка!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Минулого року прикупив мотоблока(в самого десь 0,8 Га.,половина садок-160 дерев,половина город).Непожалів ніразу.Саме головне це став автономніший.Непрошу нікого.

 Прицеп і навісне зробив сам.

P.S. В моїй ситуації великий плюс це те що за метал,масло і соляру неплачу ,усе по бартеру))).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ребята, всем мирного неба. Очень давно сюда не заходил. Последнее время вообще забыл за существование этого форума...

В общем, обращаюсь к вам за помощью

.10268_werk-bm-2t24n-kompressor_22906.jpeg

Может у кого-то в гараже лежит вот такой китайский компрессор. Под ремонт и т.д.

Мне нужен электродвигатель, либо отдельно статор.

Ибо помониторив Гугл, обявы в ОЛХ ничего путного не нашел.

Либо элетродвигатель в сборе с поршневой продаётся (по цене нового компрессора), либо товара нет в наличии

Компрессор у меня условно новый. Электродвигатель на нем сгорел, из-за отключений света (в сеть прилетело 340)  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене подібний. Там двигун дуже слабенький. Краще вже потужніший ставити. 
Я ним нічого і не робив, такий ніжний. Пішов в найми до кума.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А  якщо перемотати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Компресор тільки на перемотку,він намотаний алюмінієм, перемотати на мідь.На таких, нібито однакових компресорах немає практично ніяких взаємозамінних запчастин,то більше,то менше,то довше,то коротше або має трішки іншу конструкцію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку