ОЛЕКСА

Окалина в оці.

54 повідомлення у цій темі

  Вітаю усіх.

 

Хочу поділитися своїм досвідом "офтальмолога".  Досить часто при  роботі, коли нехтуємо захисними окулярами, нам у око потрапляють дрібні частинки металу. Досить неприємний і болісний процес очікування на те, що "вискочить саме", а коли зовсім припече, то біжимо до лікаря.

  Такі частинки металу  (магнітного) можемо дістати за допомогою міцного неодимового пошукового магніту (на фото).  Магніт накриваємо чистою хустинкою і до ока, гарантую, моргнути не встигнете ;) Вже перевірив на декількох  "болгарочниках".

   Можливо і індикаторна магнітна стойка стане у нагоді, або  увімкнена магнітна плита, не знаю, не пробував, бо є магніт.

 Усім міцного здоров'я і ясних очей.

магн.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, ОЛЕКСА сказал:

  Вітаю усіх.

 

Хочу поділитися своїм досвідом "офтальмолога".  Досить часто при  роботі, коли нехтуємо захисними окулярами, нам у око потрапляють дрібні частинки металу. Досить неприємний і болісний процес очікування на те, що "вискочить саме", а коли зовсім припече, то біжимо до лікаря.

  Такі частинки металу  (магнітного) можемо дістати за допомогою міцного неодимового пошукового магніту (на фото).  Магніт накриваємо чистою хустинкою і до ока, гарантую, моргнути не встигнете ;) Вже перевірив на декількох  "болгарочниках".

   Можливо і індикаторна магнітна стойка стане у нагоді, або  увімкнена магнітна плита, не знаю, не пробував, бо є магніт.

 Усім міцного здоров'я і ясних очей.

магн.jpg

В заводской поликлинике магнитом и вытягивают) Тоже попадала окалина,отправили в поликлинику,и врач магнитом выняла. Потом прописала какой то компресс для заживления и всё.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такі поради не потрібно розкидати.

Припарки, примочки - - поради бабульок до минулого століття.

Я сам вже лежав під лампами, коли мені з ока витягували скалку. Потім був лікарняний на пару тижнів і ліки.

Це, навіть, не зуб, а очі. Тільки до лікаря і одразу. 

Я знаю одного такого любителя полікуватись самому, що без ока залишився, тільки через те, що думав, що переболить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Bogdan сказал:

Такі поради не потрібно розкидати.

Припарки, примочки - - поради бабульок до минулого століття.

Я сам вже лежав під лампами, коли мені з ока витягували скалку. Потім був лікарняний на пару тижнів і ліки.

Це, навіть, не зуб, а очі. Тільки до лікаря і одразу. 

Я знаю одного такого любителя полікуватись самому, що без ока залишився, тільки через те, що думав, що переболить.

Но врач всё равно вытянет магнитом.

Это хорошо когда город ,а если село?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Relax72 сказал:

Но врач всё равно вытянет магнитом.

Мені виймають завжди пінцетом, а одного разу навіть пару швів наложити. Нитками на оці. Потім зняли їх теж пінцетом.

Змінено користувачем Дядя Уєф
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если врач находится за десятки  километров и не получается обратиться немедленно, то такой вариант имеет право на жизнь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Мені виймають завжди пінцетом, а одного разу навіть пару швів наложити. Нитками на оці. Потім зняли їх теж пінцетом.

То просто доктор не из сферы металлургии)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня работал в очках и все равно задувает от болгарки, странно ни правда ли , попадало раза 4 врачи удаляли иглой похожей на часовую отвертку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На заводі не працював, а хлопцям у лікарні лікар метал скребком або пінцетом видаляє.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чернуху магнитом может и можно достать. А если это немагнитный вязкий металл? Как быть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

Лучше - баллистические очки до возникновения проблемы. 

 

remington-t-76-2.jpg

Иногда не помогают.

Мне залетело под очки.

И не раз,но к врачу пришлось идти один раз. В других случаях женщины из бригады уголком платочка доставали.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

баллистические очки

А почему они баллистические? Летят по траектории если ими кидаться?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

А почему они баллистические? Летят по траектории если ими кидаться?

От гильз,пороха

Змінено користувачем Relax72
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

Лучше - баллистические очки до возникновения проблемы. 

 

remington-t-76-2.jpg

К сожалению очки не всегда помогают защититься,особенно если режеш болгаркой в стесненных условиях , в основном при "отраженной"струе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, maxfire сказал:

Чернуху магнитом может и можно достать. А если это немагнитный вязкий металл? Как быть?

 

Тоді двухсторонній скотч у допомогу ;)  жартую звісно, тоді або краплі і вийде саме, або краплі і лікар, тут магніт безсилий.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для себя попробовал и понравилось маска с прозрачным изогнутым стеклом пластик, самое то !!!  Печку резал в ней понравилось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потому буржуи часто в масках и работают.

А мы ржём с них шо идиоты)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

d_85347.jpeg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Vip сказал:

Для себя попробовал и понравилось маска с прозрачным изогнутым стеклом пластик, самое то !!!  Печку резал в ней понравилось.

У нас по тб положено было работать в масках. Но какой там хрен..

Инженер тб заставлял хоть очки использовать.

Безалаберность

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если нет врача, можно и платочком и магнитом. но проверится надо, не в джунглях живем.

Сетчатка слабое место, там просто удара достаточно. А воспаление от окалины - можно и без глаза (выше говорил).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Декілька років тому користувався такою маскою, дуже добре захищала обличчя  і волосся на голові. Потім на неї став один ведмідь, у магазині таких на той час не було, ось і присів на жовті окуляри.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Relax72 сказал:

Потому буржуи часто в масках и работают.

У меня на долбежке когда-то оторвало патрон (со сверлом). Разбитый лоб, сломан нос, сотрясение, у на стене выбита штукатурка и часть кирпича. Тогда думал, шо зверек таки пришел. Но выжил. Так у меня куча таких щитков, несколько разбитые уже. Но это не так от защиты глаз, как лица. Очки на носу постоянно, но в глаз попадает часто. Часто искры отбиваются от повек и попадают на стекло очков и там плавят его... уже несколько раз так было

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ОЛЕКСА сказал:

 або краплі і лікар, тут магніт безсилий.

 

Вот именно.

В свое время попадал к докторам с витиеватой стружкой от 12х18н10т. Из-под болгарки она имеет форм-фактор штопора, но толщиной гораздо меньше человеческого волоса(( 

Два часа под микроскопом и вердикт "как минимум- бельмо" -удовольствие то еще(((...

 

Поэтому, парни, не забывайте о ТБ. Более того- защиту глаз стоит подбирать индивидуально. Рикошет влетает в малейший зазор и делает свое недоброе дело.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда зачищал отверстие в печке под трубу дымохода то болгарка с кожухом не помещалась, снял и искры прямо на лицо  то работал в маске + очки одел , ну его (идет обращение к листочкам из дерева инжир) ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Главное при попадании в глаза не моргать и не тереть руками(как бы смешно это не звучало).При попадании в глаза, рефлекторно они закрываются,но не нужно водить глазом и стараться "выгнать"предмет.В большинстве случаев,если это абразив или подобные частицы(без острых закраин),их вымывает слезой.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку