DimoR

Голосование за канал "Дядьки Максима"

169 повідомлень у цій темі

3 години назад, softm написав:

Кстати, друзья, а ведь - надо будет и у нас тут, голосовалку за лучшего блогера Украины 2017 устроить.

Дядько Максим, Bruns и Сергей Александрович, Игорь Кава, -  кого еще вспомните?

Барбраер, Руслан космос, озернавка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, softm сказал:

голосовалку за лучшего блогера Украины 2017 устроит

после такого тотального голосования за блогера - надо по другой категории.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, softm написав:

Кстати, друзья, а ведь - надо будет и у нас тут, голосовалку за лучшего блогера Украины 2017 устроить.

Дядько Максим, Bruns и Сергей Александрович, Игорь Кава, -  кого еще вспомните?

Щось мені підказує, що Макс зніме свою кандидатуру у випадку такої голосувалки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Щось мені підказує, що Макс зніме свою кандидатуру у випадку такої голосувалки...

 

 Цікаво, чому Ви так думаєте?..  Хоча теж голосувалка за того чи іншого не зовсім коректна, бо хтось має направленність на одне, хтось на інше, третій, можливо взагалі, веде відеожурнал свого життя... Які можуть бути об"єктивні критерії оцінювання? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Ігрек сказал:

Які можуть бути об"єктивні критерії оцінювання? 

Ну якщо було б таке, то певно:

 

-Наскiльки якiстно змонтован матерiал.

-Наскiльки добре розкрита тема\теми вiдео.

-Гумор у вiдео.

 

може щось забув?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Bogdan сказал:

после такого тотального голосования за блогера - надо по другой категории.

Здравая мысль. Производство в любом случае нужно продвигать и культивировать правильное отношение к нему, как к процессу, от которого зависит благосостояние страны.
И неважно, выиграет ли сейчас ДМ. Он уже засветился. Как и вся тема-направление трудовой деятельности. А важно именно это в данном контексте.
Сделает промо-ролик из своих видео и - вперёд!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Ігрек написав:

 

 Цікаво, чому Ви так думаєте?..  Хоча теж голосувалка за того чи іншого не зовсім коректна, бо хтось має направленність на одне, хтось на інше, третій, можливо взагалі, веде відеожурнал свого життя... Які можуть бути об"єктивні критерії оцінювання? 

 

 

Якщо голосувалка буде обмежена(наприклад тільки активні юзери)то йому є сенс залишитись, а якщо відкрита - для всіх, то його перемога буде безальтернативна, а отже йому ж самому не цікава.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно добавить таких как Богдан Брацлавець(авто ремонты), Александр Гаврилов (металообработка), mad hands, Артем Гриценко

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж, до закінчення голосування менше 3 годин, і як результат - Максим на третьому місці!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заглянув на тих блогерів - 20, 10, 6 голосів.... Капець - "народні"... 

 

Третє місце, ще й з такими розривами з іншими - дуже показовий результат. І справа не тільки в залізі (я так думаю). Мої вітання (уже) Бронзовому Народному блогеру. Точи бронзову медальку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та йомайо, ненаградні місця можна брати не вставаючи з крісла. Просто так, подзвонити знайомим, рідним, сусідів побудити серед ночі... Спробували б не проголосувати. Слабувато народ підтягнувся голосувати. Отож, що "народні".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, ElectricMobile сказал:

Ну що ж, до закінчення голосування менше 3 годин, і як результат - Максим на третьому місці!

І це круто!!!   Спільними зусиллями ми винесли ДМ на бронзу хоча треба ЗОЛОТО  =), це означає що не всі люди піддаютсья на пропаганду і політику    

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Третє місце, ще й з такими розривами з іншими - дуже показовий результат. І справа не тільки в залізі (я так думаю). Мої вітання (уже) Бронзовому Народному блогеру. Точи бронзову медальку.

Та які медальки? "Дєдушку" замучили!
Він вже стільки переточив, що там вже бронзова супутникова тарілка, як мінімум!
:D:D:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі, я все ж подивився відео "вата тв" про голосування.

Чесно сказати - я навіть не повністю подивився, але він стільки разів показував і доводив свою точку зору, яка виглядає абсолютно суб'єктивною, що ніколи не подивлюся більше жодного відео. Навіщо він взагалі потрібен? Хто його дивиться? Не розумію. Та таких ідіотів - куди не плюнь

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну нiчого, можливо в наступному році...:fox8:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже добре! І дуже приємно! Максиме, вітаю!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да ну на вузкоспеціалізованому  обійти таких  поважних як : Олексій Арестович  Свирид Опаносович та Татуся Бо  і такиїх пиздюків як американський далекобільник то шось...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віктор Литовченко то не блогер і не народний то проект БПП при тому вкрай низькопробний. Андрій Полтава тупо не знаю шо таке...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За мразь вольнова тоже много наголосовали, знаменит он тем что звонит в зону и на конкретного человека говорит сокамерникам что его в 15 лет в**бали и называет это пранком, а то что судьбу этим поломает человеку, каким бы он не был, ему без разницы. Максима поздравляю с 3 местом, тоже голосовал за него!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обійти менеджерів,економістів,юристів та інших популістів і взяти "бронзу",респект каналу Д.М.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, попустіться. Скоріше за все, це проплачена акція. Зайвий піар зацікавленим особам. ДМ взяли для натуральності, для краси, "для жиру". Це ж телебачення! Там чесне лише таке приблизно, як на пачці з сіллю пишуть "Без ГМО".

Але від того за ДМ менш радісно не стає!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Третье место у Дядьки Максима- это по сути третье место нашей движухе! Вроде- бы и хорошо но, чувствую, что может быть и лучше. Работаем усерднее, ребята!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Vadym сказал:

Шановні, попустіться. Скоріше за все, це проплачена акція. Зайвий піар зацікавленим особам. ДМ взяли для натуральності,

Скажем так, нам ничего не мешало аналогично проплатить, и сделать пиар своей движухе, и обошлось бы это в копейки. Доларов 30-40, при условии конечно, что оппоненты не вступят в "свару".

Победителя думаю, показывали бы по зомбоящику, а вот это уже реальный шаровый мега пиар.

 Так что, если что! Можно было бы и подсуетится.

П. С. На эту процедуру надо несколько дней, так что "позняк метаться".))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Язиком молоти то не лімби крутити, +1 ДМ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку