Дед Колька

Покупка Авто и помощь в выборе.

69 повідомлень у цій темі

Добрый вечер уважаемые местные жители.

Хочу поднять для себя актуальную тему, а именно нахожусь я значит в поисках авто.

И так как располагаю не большой суммой "2500уе".

Столкнулся с проблемой, что найти достойное авто за эти деньги очень сложно. Понимаю что нужно хотя бы на 1000 или даже две, но...

В общем обзвонил я на сегодняшний день порядка 120 номеров "продавцов" и к моему удивлению ничего не нашел. 

Звоню спрашиваю " гниль есть?" мне в ответ, все в порядке машина отличная. Покраска супер, мотор после кап ремонта. Приезжаю смотрю, а картина маслом, все замазано, залеплено, а самое главное что бы не так заметно грязная. И смотрю на продавца и не понимаю как он нагло обманул. И ведь сделать ничего не могу. Объездил я уже около десяти машин и оптимизм меня покидает. 

Потихоньку закрадывается мысль, что ничего не найду.

Так как евро номера (еврохлам) откинул сразу, хочется что бы было свое. Было несколько очень хороших вариантов от владельце и состояние и цена подходили мне, НО из за оперативной работы Киевстара они уплыли. Буквально через пол часа уже то продано то залог внесли.

И посетила меня мысль в этих поисках, просить помощи у Вас. Естественно не в плане финансовом, а в помощи покупки. Возможно кто то продает или знакомые, отпишите.

Так же посетила мысль, а почему нету сайта или форума для людей которые находятся в поиске авто. Но не просто площадка о продаже, а площадка с отзывами от людей которые смотрели ту или инную машину с фото отчетом. Так мне кажется было бы проще в поиске. Допустим, что бы не нарваться на авто после такси, что бы была база с фото о машинах после такси и после Дтп, которые продают как не бита не окрашена.

 

Кто что думает?

Прошу прошение если кому то покажется глупостью. Надеюсь не забанят, вроде бы не реклама. 

Всем добра.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите какое авто ищите? Под какое топливо? Фургон, седан или минивен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Blitzen сказал:

Подскажите какое авто ищите? Под какое топливо? Фургон, седан или минивен.

Седан, топливо бензин возможно газ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дед Колька написав:

...которые продают как не бита не окрашена.

 

Кто что думает?

 

 

можна я скажу, що я думаю? 

Я думаю, що в такому ціновому діапазоні не крашена машина буде однозначно гнила. Розумієте? Якщо вона не крашена, значить не варена, якщо не варена... значить вона гнила. Ну не може авто, яке їздило 20-25 років не поржавіти. А молодше авто за такі гроші не взяти. Тому вам потрібно шукати не не варену/не фарбовану, а поварену якісно і якісно пофарбовану. Хоча, наприклад, у мене якіно пофарбоване авто (повністю) вартує від 1к зелених... ну і поварка... замінити пороги, арки від 50 зелених... 

от і думайте

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, softm сказал:

 

А какие модель/объем/год выпуска уже посмотрели? 

Сенс, 2109. 2110, 2115.2114.2112 и ланос. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пропонували вольцваген -транспортир в цьому коридорі. як що цікаво можу уточнити. мікроавтобус.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, grandprix сказал:

 

можна я скажу, що я думаю? 

Я думаю, що в такому ціновому діапазоні не крашена машина буде однозначно гнила. Розумієте? Якщо вона не крашена, значить не варена, якщо не варена... значить вона гнила. Ну не може авто, яке їздило 20-25 років не поржавіти. А молодше авто за такі гроші не взяти. Тому вам потрібно шукати не не варену/не фарбовану, а поварену якісно і якісно пофарбовану. Хоча, наприклад, у мене якіно пофарбоване авто (повністю) вартує від 1к зелених... ну і поварка... замінити пороги, арки від 50 зелених... 

от і думайте

Я же и не строю розовых иллюзий. Как говорится кто ищет тот найдет. Я в том году купил подвернулась Ваз 2101, не бита не крашена и не гнилая ни где. Подкрасы размером меньше коробки спичек несколько штук. Я просто скептически отношусь к ремонту кузова. Некоторых мастеров. Обещают одно получается другое. 

Только что, softm сказал:

А годы выпуска какие смотрели?

были все от 2000

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ланос/Сенс то можна щось і знайти. 

Півроку тому дуже хотів продати свого сенса і купити собі щось більше . Продавав за 2700 реально відав б за 2500 але після того як я сам поїздив і подивився що продається під виглядом "не бит не крашен" лишився тої ідеї. Зараз роблю капіталку двигуну і буду возити дупу поки не знімуть розмитнення , або поки не підзбирається бабла щоб пригнати щось з за кордону. (думаю що перший варіант наступить скоріше)))

І проблема в тому що добру машину рідко хто продає, а корчів хмара. ( їздила жінка, бабця, дедушка+ дитяче крісло в салоні) 

P\S Якщо будете дивитись Ланоси /Сенси дивіться місця кріплення стабілізатора до кузова. Буває що там тріскає і потім досить важко толково це все заварити.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ALTOS сказал:

пропонували вольцваген -транспортир в цьому коридорі. як що цікаво можу уточнити. мікроавтобус.

У меня семья коляска ребенок. Поездки 150 км, и по городу на работу.

Только что, kolish сказал:

Якщо Ланос/Сенс то можна щось і знайти. 

Півроку тому дуже хотів продати свого сенса і купити собі щось більше . Продавав за 2700 реально відав б за 2500 але після того як я сам поїздив і подивився що продається під виглядом "не бит не крашен" лишився тої ідеї. Зараз роблю капіталку двигуну і буду возити дупу поки не знімуть розмитнення , або поки не підзбирається бабла щоб пригнати щось з за кордону. (думаю що перший варіант наступить скоріше)))

І проблема в тому що добру машину рідко хто продає, а корчів хмара. ( їздила жінка, бабця, дедушка+ дитяче крісло в салоні) 

P\S Якщо будете дивитись Ланоси /Сенси дивіться місця кріплення стабілізатора до кузова. Буває що там тріскає і потім досить важко толково це все заварити.

 

Вооо за подсказку спасибо)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі про сенси/ланоси . В мене машина з 2004року(прший власник). і ржавчини практично немає. Є трошки на капоті з внутрішньої сторониі під лівим стаканом.. Так що з кузовами в них не так погано..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Дед Колька сказал:

Сенс, 2109. 2110, 2115.2114.2112 и ланос. 

куда уж там равняться *еврохламу* к таким крутым автомобилям...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, DSP сказал:

куда уж там равняться *еврохламу* к таким крутым автомобилям...

а есть другие варианты?

 

Только что, kolish сказал:

До речі про сенси/ланоси . В мене машина з 2004року(прший власник). і ржавчини практично немає. Є трошки на капоті з внутрішньої сторониі під лівим стаканом.. Так що з кузовами в них не так погано..

насколько я знаю были или есть оцинкованные?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Таке як товщиномір фарби , фонарик, салфетка обовязково має бути при огляді. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, kolish сказал:

 Таке як товщиномір фарби , фонарик, салфетка обовязково має бути при огляді. 

Вот про салфетку и фонарик согласен. А толщиномера увы нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що за такі гроші (2500) все таки знайти можна. В мене зараз "Сенс" 2006 р.в., негнила не бита не фарбована, є газ. Була "підленька думка" продати її (трошки я з неї виріс) треба хоча би "універсал" або маленький бус. Походивши по базару - більш менш склав ціну на неї 3000 - 3000 з копійками  вічнозелених грошей. Але  на її місце немає що купити, навіть коли добавлю грошей. Сенси з тих років йшли з оцинкованими кузовами (а моя машина, виявляється ще й польської збірки), тому варіант не поганий. Ще добавлю (з власного досвіду). Яку би машину ви не купили, будьте готові ще купу грошей на неї викинути. Тому, що нормальні машини продають друзям, родичам, а в основному продають тому що машина просто надоїла вже, по любому там щось треба ремонтувати (а власникові вже не хочеться). Не знаю яка ситуація в ваших краях, машину добре вибирати на базарі, там як правило є багато варіантів і можна вибрати (буває, що декілька машин стоять поруч - взагалі ідеально). В мене перед тим була Лада 2108. Я її на базарі продав за дві години. Покупець декілька разів підходив, обдивлявся, ще була одна така сама недалеко, але вона була свіжопокрашена, на неї ходив дивився, купив мою. Є можливість порівняти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дед Колька садить в ето ведро своего маленького ребенка как минимум есть опасно для жизни.Уже несколько миллионов лт.машин ездит по украине,если все в порядке с документами то нечего волноваться,чем больше етих машин будет в украине тем быстрее нормализируют цены на все авто или сделают нормальную ростаможку,етот процес уже запущен и не обратим)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дед Колька сказал:

а есть другие варианты?

 

насколько я знаю были или есть оцинкованные?

на рахунок цинку не знаю. але по свої машині  серйозної ржавчини не бачу. Зараз машина повністю розібрана ,включно з салоном і навіть сам трохи здивований таким станом кузова. Я очікував гіршого. Машина їздила кожного дня , не стояла в гаражі і з неї ніхно пилинки нездував.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, lebedinskiy сказал:

Я думаю, що за такі гроші (2500) все таки знайти можна. В мене зараз "Сенс" 2006 р.в., негнила не бита не фарбована, є газ. Була "підленька думка" продати її (трошки я з неї виріс) треба хоча би "універсал" або маленький бус. Походивши по базару - більш менш склав ціну на неї 3000 - 3000 з копійками  вічнозелених грошей. Але  на її місце немає що купити, навіть коли добавлю грошей. Сенси з тих років йшли з оцинкованими кузовами (а моя машина, виявляється ще й польської збірки), тому варіант не поганий. Ще добавлю (з власного досвіду). Яку би машину ви не купили, будьте готові ще купу грошей на неї викинути. Тому, що нормальні машини продають друзям, родичам, а в основному продають тому що машина просто надоїла вже, по любому там щось треба ремонтувати (а власникові вже не хочеться). Не знаю яка ситуація в ваших краях, машину добре вибирати на базарі, там як правило є багато варіантів і можна вибрати (буває, що декілька машин стоять поруч - взагалі ідеально). В мене перед тим була Лада 2108. Я її на базарі продав за дві години. Покупець декілька разів підходив, обдивлявся, ще була одна така сама недалеко, але вона була свіжопокрашена, на неї ходив дивився, купив мою. Є можливість порівняти.

У нас если не плохой вариант за не большие деньги, появляются дяди перекупы. На том же Лоске не один случай знаю только заехала машина перекупы купили ее уже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок "відра" - я образився.  Якщо всі будемо на мерсах - як тоді понти розкидати одним перед іншими. І ще одне, мене два рази просили взяти "на буксир", підтагнути до дому, чи до сервісу (машини Ауді, обидва рази, разів в три дорожчі ніж моя). Робіть висновки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, DSP сказал:

@Дед Колька садить в ето ведро своего маленького ребенка как минимум есть опасно для жизни.Уже несколько миллионов лт.машин ездит по украине,если все в порядке с документами то нечего волноваться,чем больше етих машин будет в украине тем быстрее нормализируют цены на все авто или сделают нормальную ростаможку,етот процес уже запущен и не обратим)

 

Как минимум это не до конца законно. Есть вариант ужесточения и контроля этих авто. Это раз, во вторых по факту она не является Вашей собственностью, В третьих 200-300 зеленых каждый год нужно на пере заезд. Да слышал о том, что на 3 года могут увеличь время прибывания. Да и пол страны ездят на этих авто. Когда работал на сто был парень который занимается привозом, как он говорил что уже польские за достойные деньги кончились, и тянут литовцев дании и тд, а там и законы и нормы другие и расстояние.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, DSP сказал:

@Дед Колька садить в ето ведро своего маленького ребенка как минимум есть опасно для жизни.Уже несколько миллионов лт.машин ездит по украине,если все в порядке с документами то нечего волноваться,чем больше етих машин будет в украине тем быстрее нормализируют цены на все авто или сделают нормальную ростаможку,етот процес уже запущен и не обратим)

 

По краш тестах ланос нарівні з гольфами, оплями, ренушками тих років (початок 2000)  а купити щось на євробляхах, то хіба їхати за нею самому. На днях катався на гольфику 3 (на польських бляхах) сила... і ціна за нього 1200 доларів . Для мене єдиний мінус, неможливість виїжджати за кордон на таких машинах...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

P\S Якщо будете дивитись Ланоси /Сенси дивіться місця кріплення стабілізатора до кузова. Буває що там тріскає і потім досить важко толково це все заварити.

 

 

Шассі Ланос/Сенс так само як і Нексія - це старий добрий Кадетт... ну і всі його болячки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, DSP сказал:

@Дед Колька садить в ето ведро своего маленького ребенка как минимум есть опасно для жизни.Уже несколько миллионов лт.машин ездит по украине,если все в порядке с документами то нечего волноваться,чем больше етих машин будет в украине тем быстрее нормализируют цены на все авто или сделают нормальную ростаможку,етот процес уже запущен и не обратим)

 

Так и не понял какие варианты Вы предлагаете, кроме (евро)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок перекупів - я згоден, В мене так дві машини забрали перед носом, прямо на очах. Все одно треба шукати, рано чи пізно щось попадеться. Краще щоб рано.

     Та й  взагалі - покупка машини це така слизька справа, що би не купив, все одно почуваєш себе трошки обманутим.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Дед Колька сказал:

Как минимум это не до конца законно. Есть вариант ужесточения и контроля этих авто. Это раз, во вторых по факту она не является Вашей собственностью, В третьих 200-300 зеленых каждый год нужно на пере заезд. Да слышал о том, что на 3 года могут увеличь время прибывания. Да и пол страны ездят на этих авто. Когда работал на сто был парень который занимается привозом, как он говорил что уже польские за достойные деньги кончились, и тянут литовцев дании и тд, а там и законы и нормы другие и расстояние.

Рік і тільки рік можете перебувати тут на бляхах все інше розвод... А можна ще попасти на всяку липу...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку