инженер

зелений змій

80 повідомлень у цій темі

1 час назад, инженер сказал:

В  эту  тему  выложу - 25 числа  будет  5 месяцев,  как  не  курю.  Стаж - более  30лет.  Спасибо  нашему  правительству!!!  Были-бы  сигареты  дешовые,  не  бросил-бы.  А  так  ЖАБА  задавила...

Эт Вы не бросили, а временно прекратили, бросите через 5ть лет прекращения.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Phase Shifter сказал:

50 грам горілки

50  накотив,  а  з  *поїсти*  проблема...  Головне,  до  завтра  дожити...   хай  йому  холєра...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Stebium1 сказал:

Эт Вы не бросили, а временно прекратили, бросите через 5ть лет прекращения.

  Якщо  чесно,  то  не  хочу  повертатися.  Дихається  легше!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, инженер сказал:

В  эту  тему  выложу - 25 числа  будет  5 месяцев,  как  не  курю.

Вiтаю!!! Якщо не секрет, як саме кинули палити? Э методика якась своя?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, DimoR сказал:

Якщо не секрет

Все  банально  просто!  Було  бажання  кинути,  але  ломка  при  цьому  була  неймовірна!  Брат  привіз  із  Москви  *ТАБЕКС*,  30  таблеток,  і  до  побачення,  тютюн  В  інструкції  все  написано.  В    упаковці  100шт.  ЦЕ  НЕ  РЕКЛАМА!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таблетки,  здається,  Болгарія.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, инженер сказал:

Брат  привіз

Дуже дякую за вiдповiдь, чув "такi" якicь таблетки. А як зараз з бажанням, якщо нервуэте, знов не тягне?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да уж, много нашего брата по гаражам и сто пристрастились к зелью. Сначала в входной с другом или кумом под шашлычёк да в благодарочку что помог, щедрый клиент, замёрз или нервы сдали - повод найдётся. Как выше упомянуто - по утру трусит нужно задуматься! Задумался! чего уж там допинг достал меня. На характер и бросил,тяжело было. Через пару недель такой примерный с детьми в парк,потом в гостях остались . Ну и устроил я всем ночью, в больнице спросили что с ним  - трезвый вроде.Оказывается змей так просто не отпустит,может плохо кончится и лучше припараты для плавного выхода принимать ( надо спрошу) , пришлось по капать меня. Четвёртый год пошёл как по своему решению отказался от алкоголя, бывает пиво без алкогольного захочется и выпью.С таким пойлом что сейчас монополисты рафинированог спирта из г... зависимость и белка или гроб в 100 раз быстрее нежели деды десятилетиями себе зарабатывали! Вот до конца года с куревом бы завязать, очень надеюсь. Всем здоровья! Живите долго и без вредных привычек!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, маляр написав:

Да уж, много нашего брата по гаражам и сто пристрастились к зелью. Сначала в входной с другом или кумом под шашлычёк да в благодарочку что помог, щедрый клиент, замёрз или нервы сдали - повод найдётся. Как выше упомянуто - по утру трусит нужно задуматься! Задумался! чего уж там допинг достал меня. На характер и бросил,тяжело было. Через пару недель такой примерный с детьми в парк,потом в гостях остались . Ну и устроил я всем ночью, в больнице спросили что с ним  - трезвый вроде.Оказывается змей так просто не отпустит,может плохо кончится и лучше припараты для плавного выхода принимать ( надо спрошу) , пришлось по капать меня. Четвёртый год пошёл как по своему решению отказался от алкоголя, бывает пиво без алкогольного захочется и выпью.С таким пойлом что сейчас монополисты рафинированог спирта из г... зависимость и белка или гроб в 100 раз быстрее нежели деды десятилетиями себе зарабатывали! Вот до конца года с куревом бы завязать, очень надеюсь. Всем здоровья! Живите долго и без вредных привычек!

Спробуйте безалкогольне пиво Bud (не реклама), ніби справді смачне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо,попробую а то зачастую ужасно противное если не жара и всё равно что ,туда сюда и праздники, будет с чем за столом наблюдать :D .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сразу после того, как поняли, что произошел перебор с дозой, очень рекомендую принять внутрь тарелочку горячей бараньей шурпы - как рукой снимает интоксикацию и связывает избыточный алкоголь в организме и на утро - как огурчик. но это актуально лишь если умеете эту самую шурпу готовить, заранее побеспокоившись о "лечении" или в меню ресторана, где гуляете, есть нормальная шурпа. Из минусов - опьянение тоже убирает, так что  перебрав с лечением бывает, возникает желание снова  "догнаться до кондиции"

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, маляр сказал:

Спасибо,попробую а то зачастую ужасно противное если не жара и всё равно что ,туда сюда и праздники, будет с чем за столом наблюдать :D .

а я т.к. почти каждый день за рулем,  квасок живой обычно беру или сам ставлю, на меду квас, домашний - всяко приятнее, чем безалкогольный дрожжевой (в лучшем случае) разбавленный водой из крана порошок с газом пить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, ryazanovpavel69 сказал:

Из минусов - опьянение тоже убирает, так что  перебрав с лечением бывает, возникает желание снова  "догнаться до кондиции"

:after_boom013:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, DimoR сказал:

. А як зараз з бажанням, якщо нервуэте, знов не тягне?

Ви  не  повірите,  але  під бухло  взагалі  верне,  а  по  трезвьяні,,  коли  поряд  курять,  та  ще  й  цигарки  єлітні, то  начебто  ще  й  нічого.  До  сих  пір  в кишені  лежить  пів-пачки  *ротманса?, інколи    понюхав,  та  й  годі!   До  речі,  коли  цигарки  не  димлять,  вони  дуже  ароматно  пахнуть!!!   Мені  за  цей час  ні  разу  не  закортіло  закурити,  незалежно  від  життєвих  ситуацій.  А  ще  мене  дуже  радує  економія  коштів,  які  я  всі  витратив  на  інструмент.  З  приводу  зеленого  змія  всим  дякую  за  поради!!!  Для  мене  актуальність  даного  питання  відпала!(з  божою  поміччю  і  Вашими  порадами)  Ще  роаз  ВСИМ  дякую!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли добряче бухий можна булькнути 20  Крапель Зеленіна. Є в любій аптеці. Людина тверезвіє моментально. Перевіряв.

На другий день стан не контролював, але (во множественном числе - неуважительно название лица гомо эректус, гомо сапиенс, или животного, либо неживого предмета имитирующего оное) не били. Побічних ефектів не має бути. Показання цих капель якесь несерйозне.

А так добре бахнути звечора води, у 3 рази більше за 40-градусну. Якщо не йде - то з сіллю. Воду необхідно затримати в організмі, буде менше страждати від отрави печінка.

На ранок добре потягнути Поляну купель, в ідеалі з села Поляна Закарпатської обл., прямо з джерела. Абориген лікувався саме нею. Випробував на своїх "пацієнтах" - діє!

Гарно допомогає сорбент, що випускався в санаторії у с. Немирів. Там санаторій межує з відомим спиртзаводом, так що вони в темі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Ви  не  повірите,  але  під бухло  взагалі  верне,  а  по  трезвьяні,,  коли  поряд  курять,  та  ще  й  цигарки  єлітні, то  начебто  ще  й  нічого.  До  сих  пір  в кишені  лежить  пів-пачки  *ротманса?, інколи    понюхав,  та  й  годі!   До  речі,  коли  цигарки  не  димлять,  вони  дуже  ароматно  пахнуть!!!   Мені  за  цей час  ні  разу  не  закортіло  закурити,  незалежно  від  життєвих  ситуацій.  А  ще  мене  дуже  радує  економія  коштів,  які  я  всі  витратив  на  інструмент.  З  приводу  зеленого  змія  всим  дякую  за  поради!!!  Для  мене  актуальність  даного  питання  відпала!(з  божою  поміччю  і  Вашими  порадами)  Ще  роаз  ВСИМ  дякую!!!

Коли кидав курити - так само, понюхав цигарку, і ставало легше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні колеги, дайте й я свої 5 коп. устромлю.

По-перше, замисліться про головне. Що, в перебиранні алкоголю погане лише те, що на ранок бодун? А не було б бодуна, пили б по-чорному? Висновок - пити, якщо вже пити, то заради невеличкого розслаблення-відпочинку, спілкування з друзями, куштування смачного алкоголю (не тупо горілки). Треба згадати поради дієтологів, які хором кажуть про їжу, що "з-за столу треба вставати голодним". З бухлом - те саме! Тобто, зменшуймо дози, частоту і час самих посиденьок з чаркою, більше відволікаймося.

По-друге, закуска має важливе значення. Вона має не поглиблювати шкідливий вплив алкоголю на організм. Закуска, крім банального "розділи трапезу з ближнім", уповільнює сп'яніння, змішуючись з алкоголем і не даючи йому одразу засвоїтись. Висновок - не треба обжиратись, переборщувати з жирним, смаженим тощо, печінка на ранок віддячить!

По-третє. Під чарку тягне покурити. Судини від цього отримають випробовування. Алкоголь командує розширити, нікотин - звузити і туди-сюди, серце теж потерпає. Плюс, під час посиденьок викурюємо часто дві-три денних норми, це само по собі стрес для нервової і судинної системи. Висновок - треба трохи обмежувати себе, особливо, перед сном, коли повертаємось з посиденьок, утриматись від кави, куріння.

Ну, і ще. Тут багато радили, кому що допомагає. Не коментую, хоча, ІМХО, не все правильно. Пораджу тим, у кого, як і в мене, хворі судини і похмілля виражене страшним головним болем, спазматичним, який  проявляється лише на ранок і сам по собі не проходить, лише таблетками. Так от, я п'ю небагато і нечасто, скажімо, 250-300гр. - це вже конкретний забух для мене. Тому п'яний лише трохи, контролюю себе і, обов'язково, прийшовши додому, на ніч, (саме на ніч, а не вранці, коли вже пізно), п'ю знеболювальне. Ну, це індивідуально, але мені допомагає "Седалгін". Для нас, з хворою серцево-судинною системою, у випадках сильного головного болю, не можна багато пити вранці. Краще частіше, але невеликими порціями, аби не перевантажувати серце.

Звісно, краще взагалі не бухати!

А, ще забув - по можливості ніколи не похмеляйтесь! Ніколи! Організм страждає, це дає певну перевагу в боротьбі з алкоголізмом, а кожне послабленння похмільних страждань кладе ще один камінчик на шальку терезів ЗА алкоголізм.

Змінено користувачем Vadym
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Vadym сказал:

куштування смачного алкоголю (

Роблю  смачне  домашнє  вино,  але  я  його  взагалі  не  пью!!!

 

39 минут назад, Vadym сказал:

Пораджу тим,

Кому  за  50!  Я Вас розумію  з  пів-слова!!!

 

40 минут назад, Vadym сказал:

250-300гр

 Було  грам  450-500,   що  виявилося  смертельною  дозою! Ледве  вижив!( нормальна ,  не  з  дешевих  горілка)

 

43 минуты назад, Vadym сказал:

ніколи не похмеляйтесь

Оті  100  грамів  мене  сьогодні  врятували!!!  Я  би  без  них  сЬогодні  здох...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, инженер сказал:

на   второй  день

найефективніше в мене.

Ніколи не було похмілля, тим паче "бодунів"...

Просто першого дня немає...

Водяру більше 20 років і не пробував. До цього, особливо також не відзначався. 

Деяким - випив і класно, мені навпаки, тому я пас... Що і всім бажаю. 

Я як уинув палити, то за рік зібрав гроші на перший свій токарний (по металу). А тепер хто там ще з цигаркою в зубах і пивом в руці жаліється, що грошей на станки не хватає... Тут тріхи іншого не хватає.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, инженер сказал:

Дихається  легше!

легені років 4-ри будут слиз від цигарок ще видавати. (по статистиці - 2 роки, за 6-ть років куріння). От поки легені не відчистяться - курити буде хотітись. Перші місяці і не такі важкі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, DimoR сказал:

Э методика якась своя?

В мене ситуація була цікава. Я вирішив кидати, коли прихворів (застуда якась), тоді не сильно і хотілось. За тиждень-два збив куріння до нуля (останні дні тільки по пару тяг ввечері). Потім приїхав кум, то ми з пивом, ну і по сигарі купили. Так після пива мені та сигара така противна виявилась, що пару місяців і думати про цигарки не міг... Далі два роки тримання в руках. Потім вже не хотілось.

Причина по якій вирішив кинути - народження доньки. Це на чоловічий мізок сильно впливає )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну на самом деле не все так просто.Вроде все всё знают,понимают.правильно рассуждают-а народ продолжает  прогрессивно спиваться.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Bogdan сказал:

Тут тріхи іншого не хватає.

В  десятку!!!   Добавити  нічого!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть два персонажа. Они перед там как расходится после совместного выпивания,полируются.....кефиром. По 0,5 кифирчика и спать. Утром как огурчики.

 А я,когда отходняк стал длиннее самой пьянки,завязал. И уже года четыре..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отходняк всегда длиннее пьянки- иначе это не отходняк,ну или не пьянка была:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку