лейтенант

Сверлильний станок 2м112, разные вопросы.

791 повідомлення у цій темі

Пропонують новий (без єксплуатації) 2М112 , але ціна трохи кусається 10т. вагаюся.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 777 сказал:

10т.

За такую цену только комунарас и то...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну сделаю фото  - покажу, может кто посоветует дельного )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что советовать. Даже если станок новый (с хранения), не факт, что его не придется ПОЛНОСТЬЮ перебирать.

Почему? Да как-то мое руководство угораздило купить почти новый с хранения универсально-гибочный автомат АА7211. Стали запускать - двигатель не может провернуть станок. Начали вникать и... за 30 лет хранения  ВСЯ СМАЗКА ПРЕВРАТИЛАСЬ В КАМЕНЬ!!! Все, приехали. Полная разборка, чистка, и т.д.. и это - не быстрый процесс...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 777 сказал:

Пропонують новий (без єксплуатації) 2М112 , але ціна трохи кусається 10т. вагаюся.....

Якщо навіть Комунарс підшипники там самі  поганенькі стоять на них сотки ловити не вийде навіть якщо вони нові. Підшипники під заміну нові купував для свого станка обійшлося 1000 грн. 

Навіть за новий станок 10 т. Грн. Воно того не варте. 

Краще купити  за 5 т перебрати самому і користуватися на здоровя багато років. 

Я купив свого ржавенького без кожуха. Але це не страшно кожух знайшов купив, підшипники поміняв на skf ( міняв всі які в тому числі і на двигуні). Пофарбую молотковою фарбою і буде як із зберігання. 

Плюс бонусом вивчив конструкцію станка усуваю всі заводські косяки ( вони в кожному станку є). 

 

Змінено користувачем лейтенант
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, лейтенант сказал:

 

Плюс бонусом вивчив конструкцію станка усуваю всі заводські косяки ( вони в кожному станку є). 

 

 

Да, он там есть и часто не в одном месте! :D  

Порой смотришь на забраченную деталь и понимаешь - проще было сделать качественно!!! >:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Богдан28 сказал:

 

Да, он там есть и часто не в одном месте! :D  

 

Розкажу про один із них. Підмоторна плита прижимається до корпуса через підкладку до корпуса. Підкладки вирішили ученіки училича лишні, але  шпильки закрутили хоча нарізали тільки половину різьби і нічого не прижимало. 

Але для повного щастя треба ще зламати шпильки болтики були в дифіциті. 

Вот і  вже пару годин є що робити. І за одне пройшов всі різьби метчиком. 

Змінено користувачем лейтенант
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, учту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, лейтенант сказал:

Можливо в когось зберігся світильник який ішов із заводу? 

Куда він кріпиться? ( якщо є можливість зробіть фото)? 

Яка довжина гусака ножки) світильника?! 

По кріпленню - штатного місця на самому станку не передбачено (принаймні, мені про це невідомо).

згідно паспортів, станки комплектувалися:
- завод "Практика", Вільнюс, 1988 - світильник НКП03-60-0,04УХ4 (довжина стійки 600 мм)
Без імені1111.jpg

- завод "Практика", Вільнюс, 1984 - світильник НКС01х100/П20-04У4 (фото не знайшов)
- завод "Комунарас", Вільнюс, 1978 - світильник НКС01х100/П20-04У4 (фото не знайшов)

- завод "Практика", Вільнюс, 1976 - світильник СГС-1-2 (довжина стійки 500 мм)
Без імен2і.jpg
 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Только что, Юрій Круглий сказал:

 

Білорус гарно відреставрував...може кому згодиться)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю 2м112, зараз буду займатись виготовленням хомута-глибиноміра, чи може хтось сфоткати як в оригіналі кріпиться шпилька до крутилки з накаткою? І як зроблений покажчик глибини? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1.

Збоку, в вузкий торець (той що з накаткою) баранчика (крутілки) - свердлиться наскрізний отвір, разом із шпилькою.

Тоді отвір розвертається конічною розверткою (1:50),  теж в парі зі шпилькою.

В розвернутий отвір легенько забивається конічний штіфт.

Рештки штіфта зрізаються шліфмашиною.

На голих, гладеньких  зрізаних торцях штіфта нарізають тригранним надфілем канавки, повторюючи накатку на баранчику.

2.

Щоби зробити покажчик глибини,  треба або мати оригінал,  або креслення.

На жаль, не маю показати ні того ні другого.

 

Може хтось має під рукою ....?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, zlexx сказал:

Маю 2м112, зараз буду займатись виготовленням хомута-глибиноміра, чи може хтось сфоткати як в оригіналі кріпиться шпилька до крутилки з накаткою? І як зроблений покажчик глибини? 

Глянь відео вище-я постив- на 2хв 30секунд..якщо треба сфоткаю,заміряю те що в мене є(не реставрований)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, технократ сказал:

наскрізний отвір, разом із шпилькою.

А якого диаметру шпилька? Який диаметр отвору у хомуті під шпильку?  Поки щось не дуже зрозуміло, може хтось фотку скине.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.01.2017 в 20:34, tip_top сказал:

За такую цену только комунарас и то...

За такую цену, если новый и комплектный, нужно брать не задумываясь.

Даже и состояние нового не так важно, как комплектность, причем родная.

Думаю, каждый владелец, купивший б/у некомплект, и прошедший путь восстановления, подпишется под этими словами. 

Заочный поиск недостающих "типа-вроде бы" деталей, которые затем, после покупки, не подходят, Возня с разборкой (во время которой стопудово обломаются шкивы),потеря времени - это стоит тех лишних пару тысяч грн, которые придется переплатить.

Спустя месяц - не пожалеете.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соглашусь с Технократ. Сам прошёл через это, а особенно с разборкой. О шкивах, съёме подшипников и т.п. уже и не говорю. Так что, если есть такие  деньги, и станок действительно новый и комплектный - надо брать. Ещё прошлой весной и в начале лета эти станки стоили 4000 грн., а сейчас ещё попробуй найди - очередь, плюс кидал развелось. даже по не малым деньгам. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.02.2017 в 22:16, zlexx сказал:

Маю 2м112, зараз буду займатись виготовленням хомута-глибиноміра, чи може хтось сфоткати як в оригіналі кріпиться шпилька до крутилки з накаткою? І як зроблений покажчик глибини? 

На олх появився чоловік з хмельницька і прпонує ручки приводу,хомут і глубиномір і ще інше. Сам бачив покажчик сьогодні але не запам ятав і не зфоткав нажаль.

https://www.olx.ua/obyavlenie/ruchki-shturval-sverlilnogo-stanka-ns-12-2m-112-IDqqpHC.html

   Сам маю під реставрацію і шукаю майстра ,щоб зробив піноль під конус морзе,може хто знає? Це значно розширює можливості станка.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яка потужність і оберти заводського двигуна?

 

Ще питання: зломаний хомут затяжки бабки на колоні. Хто як вирішив цю проблему?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Валера сказал:

На олх появився чоловік з хмельницька і прпонує ручки приводу,хомут і глубиномір і ще інше. Сам бачив покажчик сьогодні але не запам ятав і не зфоткав нажаль.

https://www.olx.ua/obyavlenie/ruchki-shturval-sverlilnogo-stanka-ns-12-2m-112-IDqqpHC.html

   Сам маю під реставрацію і шукаю майстра ,щоб зробив піноль під конус морзе,може хто знає? Це значно розширює можливості станка.  К Александру,автору этого объявления,обратитесь.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Валера сказал:

Яка потужність і оберти заводського двигуна?

У мене стояв з заводу АОЛ2-11-4У3.  0.6kW  1440об/хв.  Я замінив його на 8-полюсний АИР, з таким самим фланцем. Зараз маю оберти шпінделя від 220об/хв до 2200об/хв, що на мій погляд значно практичніше, ніж той діапазон, який був спочатку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Nick.Mih. сказал:

У мене стояв з заводу АОЛ2-11-4У3.  0.6kW  1440об/хв.  Я замінив його на 8-полюсний АИР, з таким самим фланцем. Зараз маю оберти шпінделя від 220об/хв до 2200об/хв, що на мій погляд значно практичніше, ніж той діапазон, який був спочатку.

Можеш дати марку і модель  цього двигуна що ти замінив? 

Також планую поставити на 220в!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

   Так, звичайно. Поставив АИР80А8 (0,55kW; 710об/хв.) з таким самим фланцем (Ф200), як і у попередньому двигуні. Центровочний поясок, діаметр отворів кріплення, усе збігається.  Єдине, що змінив, так це,- розточив отвір шківа двигуна з Ф18 до Ф22 мм.

   P.S. Це не мотор на 220В.  Це такий самий 3-фазний асинхронний двигун, як і був, тільки оберти у нього вдвічі нижчі, що дозволяє сталюку свердлом ф 16 свердлити. І до Ф25 розсвердлювати. Бо при стандартній найнижчій швидкості 450об/хв, на діаметрах більших Ф10-Ф12 мм, швидкість різання завелика. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо підскажете колеги питання по конденсатрах? 

На стандартний дивгун на 0,55 кВт скільки треба пускового і робочого? 

Щоб станок не перегрівався і не ставав?! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Емкость рабочего 7мкф на 100Вт,пускового в 2-3раза больше.Вообще подбирается к каждому двигателю индивидуально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, лейтенант сказал:

 

Можливо підскажете колеги питання по конденсатрах? 

На стандартний дивгун на 0,55 кВт скільки треба пускового і робочого? 

 

На моей НСке пусковой 30, рабочий 40. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку