shed1

Если не все шестерни гитары есть...

3 повідомлення у цій темі

Принесли нарезать червячок в редуктор, модуль посчитал, паспорт посмотрел - кинулся набирать гитару  - шестерен нехватает.

Аналогичная ситуация у знакомого,которому по согласованию передал заказ, тот правда разгильдяй - токарку сделал, а налаживать - ко мне позвонил.

Имеем 16Д20 - резьба модульная - нужен набор шестерен 80/73х86/54, в результате выворота всех загашников имеем набор

86 73 66 60 57 54 54 52 - шестерни 80 зубов нет....

помогла програмка http://metal.duncanamps.com/software.php Забил в нее существующий набор шестерен.

В результате искомый набор выглядел так 57/54х86/52. Отклонение шага от стандартного набора 0,02%

Вчера редуктор был собран и вручен счастливому хозяину.

Мораль - "Не исчите призрачного счастья..." стоп это не сюда.....  Пересмотрите имеющиеся у Вас шестерни и пересчитайте возможные варианты составления стандартных настроек гитары - может не стоит искать ту самую единственную дефицитную и неповторимую.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В тій програмі я не зміг розібратися. Проте знайшов простішу. 

Має вона простий вигляд

 

Розрахунок_гітари.jpg

 

Я прописав свої шестерні, вписав решту даних, отримав всі варіанти. Роздрукував іх.

При закритті програма запитала про зміну у файлі gear.ini ?

Так я прописав ще раз свій набір шестерен і тепер прога відкивається з вже прописаним новим нобором шестерен.

Варіанти вибірково провіряв перерахунком на калькуляторі - все зійшлося точно.:0da9bf4a5dece906770f3ca26b9b4aaf:

Закачати прогу - http://www.luaz967.ru/compiz/raschet-shesteren-gitary/

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте за офтоп, але закликаю перед тим як запускати, перевіряти старанно всі "ліві" програмі на віруси.

Добре і просто це робити на virustotal.com

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку