ALTOS

саморобний ПС на НГФ

12 повідомлень у цій темі

 з того що знайшов щоб було якомога дешевше .viber image3.jpgviber image4.jpg2.jpgviber image.jpgviber image1.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя ІМХА, що Ви даремно його так круто обгризли, бо на горизонтально-вертикальний заготовка з тріщотки ніяка, а от якщо залишити шмат тяги, то синусний зробити більш ніж реально, причепивши до неї вісь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приоткройте еще завесу тайны над тем - что внутри, плюсую однозначно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дебелий черв"ячний редуктор з гальма вантажівки. регулює натяг гальмівних колодок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из чего это сделано - у меня сомнений нет, как Вы побороли недостатки данного механизма?. Там колесо, насколько я знаю, свободно  болтается в корпусе. Вижу что растачивали - расточка по диаметру достигла отверстий под заклепки, в расточке стоит фланец, на фланце стоит  подшипник? на подшипнике вращается червячное колесо?

Я почему спрашиваю - вдруг кто-то захочет повторить Вашу конструкцию, не будет ити по граблям.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і до поста вище, таки хочеться зрозуміти також як воно на столі кріпиться, я не даремно в попередньому пості писав, що дарма сфрезерували тягу. Був би столик синусним було б простіше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пане Вячеслав, я зробив просто. підточив верхній край коліщати щоб він став вище та прибрав люфт. що не добрав компенсував кільцем. люфта майже нема але йде туго - потрібно розробити. поставив на підошву.viber image.jpgviber image1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все геніальне - просте, у мене лише одне запитання - центрується це все - флянець під планшайбою заходить в виточку корпуса? Я вважав що подібна конструкція з "трещетки" неможлива, я помилявся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

очі бояться , руки роблять. це мабуть самий дешевий варіант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як можливе продовження теми:

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось що вийшло.viber image4.jpgviber image3.jpgviber image5.jpgviber image.jpgviber image1.jpgviber image2.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Еще раз плюсую+ Прикольный столик. Если можна, когда разбирать будете, внутренности сфотографируйте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку