Fojchuk

З чогось розпочати

4 повідомлення у цій темі

Доброго вечора,форум.

Може хтось продає настольний токарний типу Универсал 2 або 3, щось для початківця. Дуже хочу навчитись токарці,мати свою майстерню,та нажаль,грошей як завжди,в студента невистачає..

З інструментів вже маю дрель,лобзик,болгарку,наждачок та дещо з ручного інструменту.хочеться токарний,хоча б настольний на перший час,бо вчитись буду сам. На олх є багато чого,та нажаль або захмарні ціни(що для мене непідйомно) або відверте нає....лово,на яке я на днях попався,перекинув гроші за пересилку универсала2, ніби то з консервації і все таке,в кінцевому рахунку мене кинули. Тому прошу може хтось володіє даними станами і має можливість продати(непрошу подарувати бо розумію що цінна річ),буду вдячний.

Всім добра! 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На какую цену рассчитываете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Я б спочатку спитав для чого будете використовувати. Який метал, діаметр. довжина заготовок. Це різко скорочує вибір станків. Потім по ціні, до 10тис думаю не варто шукати (але чудеса бувають), якщо Вам пропонують щось такого плану та ще й з консервації, то або ви берете його особисто приїхавши до продавця, або наложка без ніяких передплат. Та й взагалі купляти перший свій станок, я б радив "вживу"

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1д601 есть,если интересно пишите в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку