Iгрек

Мітчик М7 крок 1.0

16 повідомлень у цій темі

Терміново потрібен прохідний (перший номер) мітчик основним напрямком М7*1. Ціна - їхати мені завтра до Києва на ринок і купляти за 10-20грн чи .... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну звісно купляти за 10 - 20 грн цеж не кошти тим паче якщо він дійсно Р6М5 але я такиї цін в Києві не бачив !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

ну звісно купляти за 10 - 20 грн цеж не кошти тим паче якщо він дійсно Р6М5 але я такиї цін в Києві не бачив !

 

Пропонуйте в особисті пов. ) Мені він потрібен разово на два отвори в сирій ст.20 і платити 100-200грн + доставка я не буду. 

Ще потрібна цековка близька до о14мм з центруючим 5,5-6мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Bruiser написав:

за 10 - 20 грн цеж не кошти

 

Трохи дорожче ніхто не відміняв, я не конкретно цінник якийсь вказав. Але зазвичай, коли виникає подібне прохання відразу апетит ненажерливості з"являється і деякі особи (до Вас це не відноситься, з Вами вже працювали, все добре) намагаються відразу "підняти баблос" по максимуму. Тому я відразу вказав стримуючі рамки і навіщо цей інструмент мені потрібен. Отвори будуть робитись не в золоті, не в платині і .. стружка з тих отворів ніякої вартості не має :ktulhu0:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну перший пост не розкриваєї всії теми.

І дуже багато зараз таких тем. Вчора тут була тема про зазор між електродами в гілці про тіг сварку і всі почали писати про виліт елетрода з сопла і т.д.

А потім виявилось що малось на увазі зазор між електродами в осциляторі.

 

А тепер по темі: Вчора купував в нас на Торпедо метчик М7 - 20 грн.

Правда теперішні, шліфовані коряво, але вони і раніше не коштуваи космічних грошей. Пересилка НП 35 грн.

А скільки часу займе поїзда в Київ і назад заради одного метчика?

 

Деколи варто переплатити в декілька раз, якщо за цей час можна зробити роботу і заробити більше!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в Херсоне тоже парочку покупал по 20грн и плахи по памяти по 30грн. У меня это ходовой размер по нерже. Купил бы еще да нету по месте

Готов по 5шт с моей пересылкой. Если кому попадутся,  буду благодарен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просветите, а для чего такой специфический размер и шаг?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В моем случае резьба на гарпунах подводных ружей под наконечник/боек.

Змінено користувачем Денис Береговой
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

Ну перший пост не розкриваєї всії теми.

І дуже багато зараз таких тем. Вчора тут була тема про зазор між електродами в гілці про тіг сварку і всі почали писати про виліт елетрода з сопла і т.д.

А потім виявилось що малось на увазі зазор між електродами в осциляторі.

 

А тепер по темі: Вчора купував в нас на Торпедо метчик М7 - 20 грн.

Правда теперішні, шліфовані коряво, але вони і раніше не коштуваи космічних грошей. Пересилка НП 35 грн.

А скільки часу займе поїзда в Київ і назад заради одного метчика?

 

Деколи варто переплатити в декілька раз, якщо за цей час можна зробити роботу і заробити більше!

 

А що ж той опис в першому пості всього не розкриває?  Мітчик М7*1 прохідний, звичайного напрямку обертання ! Де отвори катать вказав, значить ВК8 непотрібен. В Києві вони теж стоять малих розмірів "ширпотребного класу" в районі 20грн, тому таку ціну і озвучив. Щоб не гаяти час, може хтось вже має на руках такий що збирається продавати, підійде і б/у, але не кришений і не закатаний. RoMANIAC, дякую, але спеціально для мене їхати купляти непотрібно. Смисл,- що Ви поїдете купляти+пересилати, що я "прошвирнусь" близько 30км. 

 От  і все. 

 

Тему створив не для "а поговорить". Ні,- так завтра з"їзжу куплю. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Amigo1982 написав:

просветите, а для чего такой специфический размер и шаг?

 

Чому ж специфічний? Звичайний, просто не "совковий, основной", а так в імпортному машинобудуванні дуже навіть розповсюджений. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну я і не збираюсь завтра нікуди їхати купувати, тим більше наш ринок майже не працює.

 

 

Я просто це до того, що не  завжди можна зрозуміти, що автор має на увазі, бо різні люди, різне висловлення думок і т.д. ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу дати номер компанії з Києва, в якої купую новий різьбонарізний інструмент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Можу дати номер компанії з Києва, в якої купую новий різьбонарізний інструмент

 

Дайте, будь-ласка, в ОП. Дякую.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Ігрек сказал:

 

не "совковий, основной",

 

 

Может это "основной" что-то другое должно означать, но по советскому стандарту у М7 основной (крупный) шаг 1.

и не только, у М9 основной шаг 1.25, такой же, как у М8, у М11 основной шаг 1.5, как у М10, просто эти резьбы из

третьего ряда предпочтений, которые, по возможности, при конструировании нужно заменять на резьбы первого

ряда.

 

44 минуты назад, Amigo1982 сказал:

просветите, а для чего такой специфический размер и шаг?

 

Такие резьбы применяются либо как ремонтные, либо там, где резьба большего размера не помещается,

а меньшего оказывается недостаточно прочной.

 

Ну и конечно редкие размеры резьбы используют нехорошие люди с целью затруднить ремонт, чтобы сложно было

найти или изготовить запчасть.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П,С как вариант секономить на доставке, особенно если берете чтото мелкое- можно договориться с продавцом или другом , знакомым- выставить на ОЛХ с функцией- "бесплатная доставка" а вы его купите. В результате на НП вы не платите за доставку. и метчик встанет вам в 20 грн а не 55-60грн с доставкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Georgy, за вашу обізнаність я радий) Але як часто вам доводиться зіштовхуватись з ремонтом, налагодженням сучасної імпортної техніки, механізмів? Відповідь мене не цікавить, собі задайтесь питанням.

 

П.С. Друзі, давайте посуті. Непотрібно - "а пагаварить...". Тему створив не для "курилки". 

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Amigo1982 сказал:

просветите, а для чего такой специфический размер и шаг?

Ничем не примечательный размер. И шаг основной. Применяется достаточно часто. Особенно в автомобилке.
Я точно знаю у какого продавца в барахолке есть наверняка. Но его (продавца) почему-то не любят :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 Вже купив сьогодні в Києві на базарі новий за 30 грн, шліфований Р6М5К ЛІЗ.  

 

Тему можна модераторам закривати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку