dvd

Посоветуйте хорошее 200мм новое точило

41 повідомлення у цій темі

Шановні, тут ще пару моментів.

Точило на базі двигуна синхронною частотою 3000 об/хв має брати круги 200 мм. Тоді швидкість виходить близько 31,4 м/с. Більшість кругів, що зустрічав, мають допустиму 35 м/с, що прийнятно.

Але в разі використання точила з кругом 250 мм швидкість буде 39,25 м/с. По-перше, більша продуктивність викликає вірогідність підпалу заточуваного матеріалу. По-друге, під такі заточні верстати необхідно підбирати камені з більш високою допустимою частотою.

Точила, що за 3000 об/хв беруть камені, діаметром, меншим за 200 мм, мають малу швидкість різання та з'явлсяється великий знос абразивного інструменту, що особливо відчутно при заточуванні твердосплавного інструменту.

Знов-таки, зношений до 120 мм круг можна та потрібно далі використовувати на точилі, шпіндель якого обертається з частотою 5000 об/хв, а швидкість різання досягне 31,4 м/с.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь DWT на 350 W. Меня устраивает по критерию стоимость/эффективность.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, TVT сказал:

Можете также посмотреть вот на такое. В основном за эти деньги нормальное точило. 

Я пишу только о тех что прошли через мои руки.  Китаец 100 процентный. Но работает. Этого бренда есть два вида по мощности.На картинке 400 Ватт.Есть ещё такое же на 480 Ватт. Различия по защите.

Bench Grinders Einhell Global DSC 201  _013.jpg

Таким точилом пользуюсь больше 8 лет. Работает каждый день по 5-10 мин. Мощности хватает заточить большой топор. За все время поменял 1 раз подшипники.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Итог взял по совету Vip Штурм 250. Сделано добротно, мощное. Биения есть таки но это лечится правкой камня. Фланцы толстые. Подручники 3мм но я буду делать новые с большой площадкой. Из недостатков: достаточно медленная остановка и запуск.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, dvd сказал:

 Из недостатков: достаточно медленная остановка и запуск.

То из за больших кругов вес я свой переделал под 175 мм и 150 мм больше не ставлю, если сделать балансировку то вообще классно будет. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

DWT на 350 W. Также крутил. Мне оно понравилось. Это одно из не многих где заявленная мощность правдивая.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Также рассматриваю покупку хорошего точильного. Выбор упал на 3л631,

Компактный вариант, и еще круги стоят на оправках с посадкой на конус. Думаю решение очень серьезное.  Что еще может быть в таких габаритах, и с хорошими подручниками?

Предполагается заточка фрез, сверл, резцов

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

Также рассматриваю покупку хорошего точильного. Выбор упал на 3л631,

Компактный вариант, и еще круги стоят на оправках с посадкой на конус. Думаю решение очень серьезное.  Что еще может быть в таких габаритах, и с хорошими подручниками?

Предполагается заточка фрез, сверл, резцов

 

Я би шукав стару Європу, на (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") юа проскакують варіанти головне мати терпіння і постійно моніторити. Мав темпа, так тяжке, так чесних 450вт, але косе-криве, підручники легко ламаються і круг 175. Відновив його під себе, поміняв електрику, місяць покористувався, без сумніву спродав, купив на на (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") юа датчанина 60х років, шукав десь два місяці, но це ВЕСЩЬ!!! Добротне литво, неймовірно зручне, продумане...можу ще багато за що хвалити. Дані фото з інтернету, але моє таке саме. Написав датчанам на фірму виробника з проханням скинути на нього паспорта, мені дуже ввічливо відписали, що точило дуж старе 60х років і документації на нього немає, фото зі самого старого каталогу 73року було. О така от історія, бибачте за оффтоп.

 

ПС. Теоретично маю контакт і знаю місце де продають точило типу 3к631 у Львові з чугунною підставкою, відносно недорого, стан незгадаю, бачив тільки раз. Як цікавить пишіть в ПП.

 

large_0062.jpg

large_0063.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А круги в этого датчанина стоят на валу на конусе с оправками? или как у китайцев?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вал циліндричний без конуса

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня китаец  Днипро -М. 200мм,520 Вт. Неплохо...Но не более.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вот такой вариант как вам?

Себе посматриваю на такое, но смущает как оно по качеству.

2433032424_w640_h640_2433032424.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Визуально просто шик,свет,охлаждайка,подручники регулируемые,ванночки под стружку.мечта ,а не наждак.интересна его цена ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В разных магазинах от 6600 до 7300.

Самому нравится, но смущает соответствует ли цена качеству.

Марка Воркман называется.

 

Оно еще и с реверсом.

Змінено користувачем влад-ч
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

 

А такое кто пробовал?

dae06c8680f52f741026797bba469d69[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Stebium1 написав:

А такое кто пробовал?

dae06c8680f52f741026797bba469d69[1].jpg

У мене Айнхаль такий. Візуально дуже схожий. Типовий Китай. Підручники лише викрутки гострити. Мотор алюмінієвий, гріється сильно вже за 5-7 хвилин. Камені сидять на валу на пластикових оправках. Доробити, і можна сікось-накось користуватись, не більше того.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оптимум еще выглядит более менее:

10087.18261-w.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я бы порекомендовал ЗЛ-631 Мукачевское, еще даже есть новые с хранения, хотя завод уже кончили. Монстр, 750 ват, его не остановишь деталью, грызет шо мама не горюй! Даже тут кто-то продавал новые. Под 200 круг, круги на фланцах, а фланец уже на конусный вал, усе по взрослому. Вроде даже по 2 подшипника с каждой стороны установлено.

К нему даже есть заводская приспособа для заточки сверл!

post-67216-004601300_1454920951.jpg

tochilno-shlifovalnyi-stanok-zl631-sssr-photo-729c.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadym какая моща у вашего и вес?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Stebium1 написав:

@Vadym какая моща у вашего и вес?

400W, 11кг. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vadym сказал:

400W, 11кг. 

а у этого 600 и 16кг, описывают, что для длительной работы, но...Хотелось бы услышать от пользователей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку