Turbobusa

Приводное колесо гриндера.

12 повідомлень у цій темі

Добрый вечер,решился таки делать гриндер сам,пойдут ли такие колеса на приводной шкив-колесо?Гриндер на два ролика под ленту 1200.Материал колеса-нейлон,размер 180х50.

32504-700x700.jpg

32505-700x700.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Turbobusa сказал:

,пойдут ли такие колеса на приводной шкив-колесо?

А какой планируется движек по мощности и оборотах .С этим колесом еще прийдется побегать по токарям наверное оно того не стоит

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

его проточить очень желательно а также проверить баланисровку.

 

Это от роклы я так понимаю7 Они обычно все кривые- обороты маленькие у них потому точность сильно большая не нужна . оборотов у вас будет минимум 2700 я так понимаю раз гриндер будет значит баланс и ровность должна быть очень хорошая, иначе ускачет далеко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П,С Раз  гриндер на два ролика- один приводной а другой натяжной то в качестве воторого лучше возьмите чтото поменьше диаметром, вроде обрезиненного ролика от той же роклы, он стальной и шире. но проточить и отбалансировать также надо.

ППС. попробуйте как вариант валик от попмпы газели там целиковый подшипник на оське уже готовый практически, только ширина кажись около 40мм, но при желании на него можно чтото насадить и аккуратно проточить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Себе делал из трубы 150 и флянца  с металлолома.Проварил а токарь проточил в размеры все обошлось в копейки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Turbobusa написав:

Материал колеса-нейлон

 

В нейлона (група поліамідів) температура деформации від 112 градусів. Коли Ви в це контактне колесо впретесь через абр.стрічку якоюсь залізякою, там відразу виникне локальна температура за 200 град. 

 Одним словом - не варто. Або виточувати люміньовий товстостінний обід і з клеєм напресовувати. Потім обов"язково балансувати. Підшипники відразу в смітник. Думаю Ви зрозуміли,- геморою, більше ніж економії. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Ігрек написав:

Або виточувати люміньовий товстостінний обід

Взяти ступицу мотоциклетного колеса ( МТ, Мінск,ІЖ , що підійде по діаметру) і проточити ззовні, базуючись на посадочні місця підшипників. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

Взяти ступицу мотоциклетного колеса ( МТ, Мінск,ІЖ , що підійде по діаметру) і проточити ззовні, базуючись на посадочні місця підшипників. 

 

Теж варіант, але тільки не з совкових мотиків, бо вони зі спицями. Краще підійде від мотоскутера. В старих японських типу Хонда Діо там і "мяса" на ободі диска більше, є куди зточувати, щоб вийти на поверхню. В китайських диски облегшені, але підійдуть і вони. І підшипники стоять кращі ніж 202 підшипник. Маю на увазі, що в китайський диск можна підібрати підшипник аналог якісних виробників типу SNR-NTN, SKF, Timken... без переточування ступечної частини. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На моём самодельное гриндере ведущее колесо сидит не прямо на валу, а на насадке(планшайбе)

Колёс у меня два- текстолитовое наборное и стальное.

Можно менять.

Где- есть ещё третье, из трубы.

DSC08479.JPG

DSC08478.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диаметр ведущего какой?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробіть привідний шків з трьох частий(зварний),а токар нехай проточить.Я так робив у себе на гріндері правда мені це все знайомий токар сам зварював і проточував,виглядяє так ніби точено з болванки.Я спочатку також хотів на 2 роліка,але добре подумавши зробив на 4-набагато більший функціонал.Успіхів Вам у виготовленні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Cracker сказал:

Диаметр ведущего какой?

75мм и 90ми

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку