инженер

В гости к близнецу

77 повідомлень у цій темі

Панове!  Хотел  зайти  в  гости  к  брату-близнецу,  да   дверь  не  открыли.  Скажите,  пожалуйста,  каким  образом  можно  попасть  на  русский  чипмейкер.  Если  тема  обсуждалась,  то  дайте  ссылку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, инженер сказал:

Скажите,  пожалуйста,  каким  образом  можно  попасть  на  русский  чипмейкер.

можливо проблема в VPN ?відключіть його 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десті коли тут появився, щось там натякав, щоб користувачі поверталися. Писати адміністрації лист чи як. Або зайти туди під іншим ніком і з іншого комп`ютера. Мене там також забанили  (в особистій переписці згадав про наш форум).  Як кажуть "хрен їм в сумку". 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, lebedinskiy сказал:

Десті коли тут появився

тут появлявся Десті ? 

а взагалі з чого все почалось оцей умовний " залізний поділ " ?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вхожу без проблем,но в темах где есть вложения,я их не вижу.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, SkosarV сказал:

можливо проблема в VPN ?відключіть його 

Ви  знаєте,  я  не  дуже  в  цих  заморочках...  Якщо  можна,  то  поясніть,  що  робити.

 

10 минут назад, lebedinskiy сказал:

щось там натякав, щоб користувачі поверталися.

Рік  назад  я  в  слона  хотів  зареєструватися,  так  *господам*  за  місяць  не  хватило  часу  розглянути  мою  заявку,  а  потім  із  барахолкою  начудили.  В  результаті  я  сказав  

 

15 минут назад, lebedinskiy сказал:

хрен їм в сумку". 

    Після  того  заглядав  на  *фермер*,  а  коли  випадково  дізнався  про  НАШ,  РІДНЕНЬКИЙ  форум,  то  аж  підскочив  від  радості.  Відразу  зареєструвався,  і  відтоді  я  тут.  Я  б  туди  і  не  ходив,  але  по  станку  161АМ  треба  заглянути.  Ну  і  по  *чудо-юдо*  якусь  інформацію  отримати,  бо  гугль  так  нічого  і  не  розповів.  А  люди  казали,  що  там,  у  них,  щось  є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про заскоки адміністрації чіп.ру чув , деякі речі мене здивували ,а від деяких я просто охр*** , але добре що є  своє " імпортозаміщене "  рідне.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що правда то правда, інформації на їхньому форумі є багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тільки залишилось би небагато, аби разом з нами він і інфу нашу закрив. А то понтує своєю бібліотеку, ніби він сам її писав...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть, а чи маю я право запитати, хто такий десті? І що він забув тут? І що за зуб у нього на ДМ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы и не знал, кто такой ДМ. Но чип.ру помог. Это давно было, года два назад или больше. ДМ забанили, за что не знаю. Народ на форуме стал жалеть о его уходе. Хорошо отзывались. Вот я решил тоже посмотреть его видео и узнал о ДМ.

 

Так что не было бы счастья ..... .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Скажіть, а чи маю я право запитати, хто такий десті? І що він забув тут? І що за зуб у нього на ДМ?

Ну я ж для них нацист-фашист-русофоб-екстерміст-бендерівець і т.д. :)))

 Поступили як завжди "по чоловічому": забанили, весь контент у вигляді 6000 повідомлень і тем залишили собі. А шоб не палитися, шо вони ДМ забанили, то мене переіменували в ЮЗЕР 9130.

Я вже і не дивуюся:)))

Безымянный.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Володимир Фещук сказал:

хто такий

краще знати нормальних людей, ніж таких каплоухих...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вони забанили всю підмережу мобільного київстару. З мобілки не зайдете. Із стаціонарних мереж все ок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Grif написав:

Я бы и не знал, кто такой ДМ. Но чип.ру помог. Это давно было, года два назад или больше. ДМ забанили, за что не знаю. Народ на форуме стал жалеть о его уходе. Хорошо отзывались. Вот я решил тоже посмотреть его видео и узнал о ДМ.

 

Так что не было бы счастья ..... .

Я про ДМ вперше почув на минулій роботі від шефа. Шеф дивився його відео, але при цьому намагався усіляко негативно висловитися про діяльність ДМ, довести що він не спеціаліст. Гординя грала. То було смішне та жалюгідне видовище. А потім мій батько (прораб будівельних робіт) почав дивитися його відео, та й надоумлювати мене цим займатися. Так все й почалося. Маю на увазі не робота в сфері металообробки, а прагнення стати кимось більшим, ніж "токарем на дядька"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Ну я ж для них нацист-фашист-русофоб-екстерміст-бендерівець і т.д. :)))

 Поступили як завжди "по чоловічому": забанили, весь контент у вигляді 6000 повідомлень і тем залишили собі. А шоб не палитися, шо вони ДМ забанили, то мене переіменували в ЮЗЕР 9130.

Я вже і не дивуюся:)))

Безымянный.jpg

На голову не налізає така інф-я.

Були якісь конфлікти, чи сам факт того, що ви з цієї країни, і розмовляєте мовою цієї країни, та ще й чогось варті - був достатнім аргументом щоб накласти на вас анафему?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

На голову не налізає така інф-я.

Були якісь конфлікти, чи сам факт того, що ви з цієї країни, і розмовляєте мовою цієї країни, та ще й чогось варті - був достатнім аргументом щоб накласти на вас анафему?)

я 2 роки нічого не писав, просто заходив, читав, час від часу користувався барахолкою.  Заходжу одного разу - бан. То було під час Майдану.

Змінено користувачем Дядько Максим
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

я 2 роки нічого не писав, просто заходив, читав, час від часу користувався барахолкою.  Заходжу одного разу - бан. То було під час Майдану.

Я не люблю жарти про жінок, але в одному з них є така фраза: "сама решила, сама обиделась"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я був аж сміявся. Він пробив по ай-пі, що я з України і почав наганяти... маньячило, нічого не скажеш.

6 минут назад, Дядько Максим сказал:

Заходжу одного разу - бан

Так і він відео бачив, от і образився ))) . Що тоді там було? Піку в попу лугандонам.... то їм було за що переживати )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Дядько Максим сказал:

  Заходжу одного разу - бан.

То мабуть якась ворожа дрелька поруч  лежала )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Bogdan сказал:

краще знати нормальних людей, ніж таких каплоухих...

То так, звичайно, але ж і на смітнику можна нарити перлину. Необхідно вчитись незалежно від джерела, деколи корисніше знайти правильне рішення на чужих помилках. Дешевше виходить.

Вони вчили точити на ИТ-1М на 450 обрертах, на малих подачах. Веселився до кольок у боці. Ріжу діаметр до 48 мм на 900 обертах.

А ще доказували, що не можна на ИТ-1М нарізати різьбу без реверсу крок 1 мм до упора. Казали, що не шарю. Зробив. По заявленому таймингу уклався (казав, що наріжу за 2 хв, нарізав за 1 хв 58 сек). Однією рукою. Другою знімав епічне відео. Знущався з "гуру".

 

І навпаки, гарна людина може фігнею страдати. Дмитро Барбраєр точить сталь різцем ВК8. Непедагогічно. Від ВК8 стальна деталь буде блищати лише від тупого різця.

1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Скажіть, а чи маю я право запитати, хто такий десті? І що він забув тут? І що за зуб у нього на ДМ?

Заздрить слоненя. Або команду виконує. Даю аж 2 варіанти.

 

35 минут назад, Дядько Максим сказал:

А шоб не палитися, шо вони ДМ забанили,

Все одно паляться: гарні буквочки ДМ залишились, там, де аватарка. Поганенько відробляють бояру.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Від ВК8 стальна деталь буде блищати лише від тупого різця.

Можливо я помиляюся, але наскільки я розумію, то і від ТК пластин при правильній заточці сталь не блищить після обробки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@инженер  не знаю сработает ли для регистрации на форуме, но попробуйте http://tor-browser.ru/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сам захожу без проблем с любого браузера и смартфона

 

Снимок.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Можливо я помиляюся, але наскільки я розумію, то і від ТК пластин при правильній заточці сталь не блищить після обробки

Не можливо, а таки помиляєтесь. Блищить. Ну, не так, як нержавійка, але від групи ВК взагалі матова.

Група ВК для чавуну, нержавійки, кольорових металів.

ТК для сталі. Десь можна по невідповідальних деталях по сварці, з-під різака пройтись ВК, там де необхідна більш міцна ріжуча кромка.

Після ВК (ВК8, ВК6М і т. ін.) оброблювана стальна заготовка завжди буде мати матову поверхню за рахунок наросту на різцеві та підвищеній агдезії до вольфраму. Важче попасти в розмір за рахунок нестабільного різання. Зношення різця більше, поверхня не айс. Можна боротись, ЗОР, покриття на поверхні і т. ін.

Після ТК (ну, звичайно, чим більше карбиду титану, тим краще Т5К10, Т30К4), за умови правильних режимів, наросту немає, зношення ріжучої кромки значно менше, поверхню можна заставити "сяяти". Але ударна в'язкість титановольфрамокобальтової (ТК) групи дещо нижча, тому необхідно більш якісно (або за довідниками та користуючись досвідом) точити різець.

Для демонстрації можу зробити пробні проточки на однакових режимах однаковою геометрією по одній і тій же самій заготовці.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку