Zvezdochot

Чим би зайнятися?

40 повідомлень у цій темі

@Zvezdochot , а наладьте виготовлення годувальниць для синичок та горобцiв, з деревени, i щоб прикольнi, з орнаментами, якi сподобаються всяким хiпстерам з великих мiст. Або гарнi комплекти для складання таких штук. Щоб хiпстери з хiпстерятами в колi сiм'i складали :) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про птичек

Синички и сало_.jpg

original.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, TVT сказал:

Пройдитесь гляньте какие ценики на них на том же авторынке

Это в случае если самому ими на том же рынке торговать. С таким же успехом и намного меньшими рисками можно торговать покупая такие же, как у торговцев. Например шмотки покупают по цене Х, а продают по 3(три)*Х. Поэтому надо ориентироваться не рыночную, а оптовую цену, тогда и у вас будет выгодно брать для продаж. У нас много "точек" научились брать товар тоннами (продавая по сотни грамм) при такой схеме уже производитель заинтересован в скидках (при таких то оборотах). Поэтому никак не базарная цена должна быть показателем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, пенсионер сказал:

а наладьте виготовлення

Затерта тема. Тільки аби у хозяєв того відоса були такі космічні доходи, то вони б його (для реклами) не створювали, бо таку фігню можна робити в кожному гаражі. А купувати можуть люди з тріхи більшою спроможністю, ніж у нас, в тому ж "контенті" там вона в 3-8 разів більша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Однозначно что базарные цены сразу отпадают. 

Е такий вислів у базарників. Шото за торговля якщо нема 100 процентів навару.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

К слову, кто делает, что-то оптом, тот хорошо понимает разницу того, что он получает и того - за что его продают в магазине. И это еще без учета основних засобів,рисков и т.д.

Производитель на много больше рискует  чем продавец. Вот благодаря тем дизайнерам и есть работа, а сами - даже не знаем чем заняться...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, TVT сказал:

Шото за торговля якщо нема 100 процентів навару

а у виробника 20-50% - то вже за щастя

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bogdan а от куди подiлись бабцi, що насiнням лузгать торговали?

Херня вродi, а зникли.. бо бiзнес на цьому з'явився. Так i на iншi речi дивитись треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому ж так виходить. Приклад. З кожним роком все більше людей купують оті ( і в мене е такий) Китайськи станки.Я про токарні. Туди як правило різці на 10 і 12 мм. А ну підіть і купіть іх так просто як буханку хліба.Не вийде.Бо іх ніхто особо не сприймае (заводчан) за потрібне людям. А що люди.Ідуть на барахолку чі в инет магазині.А там той самий Китай.Невже ніхто не знае що його резец мона зробити у нас на Ненькі і буде він дешевше того Китаю. Я дивлюсь зі свого боку.Наприклад я вмю токарити але нема у мене часу ті різці робити. Ось і купую .А там ціна набагато завищена. Там якщо на пальцях порахувати то і так видно .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, пенсионер сказал:

Херня вродi, а зникли.. бо бiзнес на цьому з'явився

Тут не так в захваті ринку, а в його частковому зникненні. Ну не хочуть уже люди клювати те насіння. Я сам, буває, підсідаю, та там крім солі є й інші добавки, тому таке смачне і ще тріхи в тренді.  

53 минуты назад, TVT сказал:

Туди як правило різці на 10 і 12 мм

12*12 різців наших валом. 10 - то вже бистроріжучі йдуть, їх також вистачає.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я мав на увазі мехрезці

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если возникает публичный вопрос - чем заняться? то стоит задуматься - нужно ли оно вообще?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, TVT сказал:

Я мав на увазі мехрезці

Не такі вони й ходові, навіть, на великих станках. В мене їх з півтора десятка. Самий ходовий - розточний, але в основному через класну пластину. А от пластини класні - таки да, наші тут хвости крутять...

 

Согласен с Юрой. Вопрос, что делать не должен возникать. Если возник - надо многое менять. 

Я занимаюсь двумя "вещами". Времени свободного нет, на роботу не хожу. Занимаюсь мелочью (как-бы), работы валом. 

Надо работать больше, чтобы это замечали заказчики. А делать то, что умеешь хорошо, плохо сделать - мало потянутся, поэтому риски при новых товарах будут всегда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, пенсионер сказал:

куди подiлись бабцi, що насiнням лузгать торговали?

Бабушки сами подписали смертный приговор себе тем, что начали окромя семок приторговывать всякой х-ЁЙ

 

а то, что на этой тематике кто-то сделал бизнес так это в у нас в порядке вещей. Сначала с тебя слупят за лоток потом проведут "модернизацию" под киоск, потом руководствуясь пожеланиями трудящихся превратят все это в ТК или супермаркет а на вопрос куда деваться тем, что не выросли с уровня лотка ответ один - сами виноваты. Так отоЖ!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Y.fowler. сказал:

Если возникает публичный вопрос - чем заняться? то стоит задуматься - нужно ли оно вообще?

Хтозна. Можливо Ви й праві. 
Просто ми хлопаки яким 22-27 років. Ще пороху не нюхали. Здається що й море по коліна. Повно ідей, повно ентузіазму. Ще більше сумнівів.

Звісно я розумію що є куча майстрів які зайняли свою маленьку нішу, вхопилися за ту жилку і тримаються за неї. Вони з чогось почали (в основному токарний) та розвиваються по мірі необхідності. 
В нас же не стандартна ситуація. Мали б ми якийсь один станок - відразу більшість питань би й відпала. Але ж ні. Хочеться задіяти майже всі (мати повний цикл виробництва). 
Через брак досвіду/незнання - я запитався поради. І в кого ж її було питатися як не в "старших побратимів" які в тій сфері крутяться? В основному ціль даного дійства - дізнатися наскільки наші ідеї та можливісті переплітаються з попитом/реальністю. 

 

Всім дякую. Певні висновки з діалогу я зробив.

Можливо хтось такий як я, буде стояти колись на роздоріжжі "куди податися", зайде в цю тему та зробить також для себе якісь висновки. Нічого дарма не буває)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, головне почати, а що піде, то воно само покаже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку