tomyshynets

Перемотка електродвигуна за методом "словянка"

19 повідомлень у цій темі

Питання таке,хто займається перемоткою електродвигуна по типу словянка ?Або це все фінькіна грамота а якщо ні то знаючі товариші розкажіть на пальцях, як воно робиться які є конкретні плюси. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мотают ,и выгода есть но большая выгода в мощных двигателях.Я мотаю славянку от 7квт,а меншие не мотаю но друзья говорят что и даже 2,2квт тоже лучше работают,лучшие пусковые характеристики и менший ток потребления.Есть форум по славянке можете почитать там все о ней http://dvigatel.myfor.ru/index.php?sid=e6546b00f3c493dced5a6ea970723f67

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Суміщені обмотки (у народі "Слов'янка") асинхронних двигунів - піднімає ефективність (піднімає ККД) АД на низьких оборотах. Винайдений принцип обмотки  був неодноразово протестований на стендах та електромобілях.  Особисто їздив на електромобілі з таким двигуном - дуже ефективний і має запас по перевантаженні. Якщо цікаво, дам лінку де можна докладніше почитати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

какая цена 10 квт ?

2 минуты назад, ElectricMobile сказал:

дам лінку де можна докладніше почитати.

якщо не важко 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пример наведу из личного опыта ,привезли двигатель от станка деревообрабатывающего,написано что он 11квт,сделан в китае но косят под росийские или белоруские.Просчитал его по расчетам,то железо у него расчитано на 7,5квт.Первый раз перемотал по тем данным которые были родные,через две недели опять сгорел.Перемотал на славянку потом и отдал -работает уже 7месяцев.Онстоит на станке где бревно заходит а на выходе выходит квадрат.Там стоят сразу 4двигателя по 11квт,а эжтот был уже изначально заменен на китайский 11квт и поэтому накрылся.а остальные стоят белорусские родные они тянут отлично нагрузку.вот такая история 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@tomyshynets ответил в личку

Змінено користувачем vasidas
исправление
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось відео порівняльного тесдрайву двох однакових моторів: перемотаного і звичайного:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а де можна взяти схему перемотки АИР100L8 з відомою кількістю пазів в статорі в АД на потрібні мені параметри - вольтаж, частота, оберти на хвилину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, grandprix написав:

а де можна взяти схему перемотки АИР100L8 з відомою кількістю пазів в статорі в АД на потрібні мені параметри - вольтаж, частота, оберти на хвилину

На форумі обмотчиків, лінку давали раніше.
Самі думаєте мотати? А досвід є?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ElectricMobile , на тому форумі не все так просто... А чи не потрібно, часом, там бути зареестрованим в базі (касті) обмотчиків, в яку вас допускає великий Дуюнов, щоб вам надали інформацію про обмотку конкретного двигуна під конкретні параметри?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vasidas сказал:

Первый раз перемотал по тем данным которые были родные,через две недели опять сгорел.Перемотал на славянку потом и отдал -работает уже 7месяцев.

Защиты какие были? Или - рубильником в сеть и попёрли?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, grandprix написав:

@ElectricMobile , на тому форумі не все так просто... А чи не потрібно, часом, там бути зареестрованим в базі (касті) обмотчиків, в яку вас допускає великий Дуюнов, щоб вам надали інформацію про обмотку конкретного двигуна під конкретні параметри?

Нічого не знаю про "касту обмотчиків", вперше чую.  На тому форумі не зареєстрований, лише читаю. Не знаю як у них там...

А тим часом, вони розробляють болгарку на "слов'янці" із вбудованим частотником, це щось неймовірне...
http://dvigatel.myfor.ru/viewtopic.php?f=21&t=563&start=20

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, grandprix написав:

а де можна взяти схему перемотки АИР100L8 з відомою кількістю пазів в статорі в АД на потрібні мені параметри - вольтаж, частота, оберти на хвилину

http://sprav.dvigatel.org/index.html

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Iv@n а де там суміщені обмотки?

@ElectricMobile ну... за рік статорне залізо нарубали і зліпили до купи... ще рік будуть думати як намотати  :-) Дуюнов "отечественний частотнік" вже зробив..? мож дождемся колись

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там знизу э закладка про дані із сумісними обмотками

Змінено користувачем Iv@n
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, grandprix сказал:

а де можна взяти схему перемотки 

смотрите сколько у вас пазов и обороты какие,нажимаете на квадратик,откроются схемы,и смотрите схемы с паралельным соединением.На вопрос который меня спрашивали насчет защиты,то я сам лично не видел мне привозили сам двигатель,но этот станок на предприятии и там я думаю должны стоять предохранители ,но они не срабатывали,а нагрузка была завышена все время на этот движок вот постепенно и подгорал он пока не сгорел повторно.Они купили этот двигатель с нуля и у них он проработал около недели и сгорел,так как там и близко не было 11квт а реально было около 7 квт 

http://sprav.dvigatel.org/sovmobm.html

Змінено користувачем vasidas
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот ваша схема ,а расчет делайте с паралельным соединением.

Screenshot_2017-12-01-03-20-22.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

много в личку у меня спрашивают про славянку,рекламировать не стану,но вот прочтите ребята на форуме славянки делают разные эксперименты с моторами перемотанными на славянку,прочтите сообщение за сегодня выложил ,,хакер65,, это просто для некоторого понятия,что бы иметь представление чем она отличается от класики.http://dvigatel.myfor.ru/viewtopic.php?f=21&t=478&start=150

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку