Одессит

Я его родил! Винтовой дровокол.

76 повідомлень у цій темі

для мене просто склалися вимоги, що трахтор має бути 4х4 з примусовим блокуванням,тоді коли орим ділянку можна ще чуть керувати чи з болота виїхати з прицепом.Т-25 такого не може(а по габаритам лиш трохи менше), а ЮМЗ був колись з передком вопшем цна/проходимість те саме шо Т-40, а МТЗ-82/ЮМЗ просто тяжче, дороще, потужніше ну і мінус, що вони примусово, механічно 4х4 не крутятся

Змінено користувачем realcat
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

під Києвом, серед лісу - 4200.

 

 Взагалі-то є ще давня постанова (треба шукати в інеті, так швидко не  знайду), що лісництва входять в підпорядкування місцевих селищних громад. Представники цих громад, простіше кажучи місцеве населення, має беззаперечне право на виписування дров для власних потреб в достатній кількості для обігріву оселі. Лісництва виписують ці дрова безкоштовно, а сплачується лише послуга лісозаготівлі і транспортні витрати, якщо транспорт лісництва. Кому цей нюанс цікавий, думаю найдуть цю постанову. 

 І до Одессіта звернення. Подібні устаткування по всім нормам техніки безпеки заборонено робити на жорсткій сцепці з двигуном. Має обов"язково бути ковзаюче звено (наприклад, ремінь, фрекційний диск...) . На стадії початку роботи Ви не розглядували варіант рейкового дровоколу. Якщо з нуля все робити, то витрати десь схожі, затрати праці трохи більші, але і продуктивність значно вища . Морквиною раніше користувався, але не сподобалась. Часті зажовування чурки на сучках (дрова здебільшого соснові) причому такі, що кожного разу тратиш по 3-5 хвилин викручуючи чурку. В рейкового, якщо вірно зроблений кут в колуна, ці зажовування значно рідші і якщо таке і трапляється, то досить легко рукою висмикується (попередньо піднявши важіль прижиму рейки, по ТБ потрібно вимикати двигун, але нічого не трапиться і так, пружина рейку відтягує догори, виводить з зацеплення з вал-шестернею). На днях якраз збираюсь колоти дрова, маякніть зніму коротке відео роботи. По практиці минулих рубок, одному можна осилити трохи більше кубометра дров в годину (або 1,5-1,7 скл.м). 

 Морквина на Вашому гаджеті часом не з дюральки, бо якось блищить підозріло )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stels написав:

Следующий уровень, пневматический отбойный молоток. Как думаете стоит заморачиваться над воплощением?

 

:D 

А що ж там заморочуватись: під"їхав до вічно відпочиваючих шедівців в лоба дав - пневмомолот забрав )))

 

 

 

 

 

П.С. Жарт!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

но не смог решить проблему как раскрутить огромную массу маховика до больших оборотов. 

 

 Елементарно. Натяжний ролік ременя на ручному важілі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Одессит написав:

Там бы защиту какую придумать (типа как на прессах две кнопки), а то пальцы поотрубает на раз...

 

Непоотрубаєт, якщо рукою притримувати чурку зверху. Просто спочатку потрібно для себе ввести правила поводження, щоб надалі були безпечні механічні рухи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Ігрек сказал:

Лісництва виписують ці дрова безкоштовно

можливо там десь щось є з розрахунком на тих у кого опалення тільки дровами і т.п. 

Купувався ліс по всіх доках, як належить. Але після літа уже майже не реально їх купити (як належить), краника прикручують і валять все на школи і т.д. Коли я навчався (десь до класу 5-го) у нас в школі топили вугіллям, потім перейшли на газ, все старе обладнання вирізали, тепер поставили котли під дрова, та дров вже мало, ріжуть на школи/лікарні 3-й,2-й сорт... (ясен, дуб)... 

Ну ще ситуацію рятує субсидії - не так дрова купують.

Але це ще з роки два (якось...) продовжуватиметься, потім виявиться, що лісу нема, котлів під вугілля нема... А хто це проаналізував заранні, той вже заготовив кілька тонн вугілля і великий котел ))))

До речі, зараз варю "буржуйку" в майстерню. Колись купив маленьку чавунну, та вона не для моєї квадратури. Зараз роблю на кіловатт 10-14. З сталюки 8-10мм - ото нагрію ))).

Ну і ще, раз зачипили. Заготовив матриці на пілетницю, заготовив матеріал на дробилку гілок - альтернатив кучка є ))) . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Ігрек сказал:

Просто спочатку потрібно для себе ввести правила поводження

ТБ - фігня, якщо є куди пальця всунути. Треба таки продумувати, що людина помиляється, а без рук буде важко, простіше доробити так, щоб руки не лізли куди не треба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Ігрек сказал:

пневмомолот забрав

 

Вже забрав. Шо робити дал1?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Bogdan написав:

а без рук буде важко, простіше доробити так, щоб руки не лізли куди не треба

 

 

А токарю, як переробити верстата, щоб не помилився і руку в зону роботи патрона не всунув, а фрезерний,- щоб руку під шпіндель не пхнув, особливо коли вставлена "летучка". Спочатку, коли на незвичному пристрої починаєш працювати завжди виникають нелогічні рухи, які завжди на першому етапі роботи на цьому пристрої треба контролювати. Далі набувається автоматизм, як їзда на автівці чи велосипеді, навіть незадумаючись, в який момент потрібно витискати щеплення чи перемкнути важіль передач. Так і на роботі з дровоколом. 

 Думаю зрозуміли про що я. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Bogdan написав:

Заготовив матриці на пілетницю

 

Ви впевненні, що у вас вистачить часу хоча б купку в один складометр пелет надавити. А по вазі витрати йдуть однакові що і з аналогічними дровами (з однаковою вологістю). 

 Зрозумійте логіку топіння твердим паливом (да й не твердим частково) любими типами котлів. ЄТепловтрата приміщення (Вт/м2 зовнішньої поверхні), є продуктивність котла (Дж/год). Є незмінна камера завантаження пального (В ЛІТРАХ). Є калорійність типу палива при конкретній вологості (кКалл/кг=кДж/кг). Тобто , короче кажучи, кількість тепла виробиться однакова, що з 10кг сухих (вологість 6%) соснових пелет, що з десяти кг сухих (6%) соснових дров. 

Якщо є дармова тирса, тоді треба щоб були дармові робітники (раби), які будуть днями на виліт чавити цей пелет чи брикети. 

 

2 години назад, Stels написав:

 

Вже забрав. Шо робити дал1?

 

 Бігти. Чим далі )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, realcat сказал:

для мене просто склалися вимоги, що трахтор має бути 4х4 з примусовим блокуванням,тоді коли орим ділянку можна ще чуть керувати чи з болота виїхати з прицепом.Т-25 такого не може(а по габаритам лиш трохи менше), а ЮМЗ був колись з передком вопшем цна/проходимість те саме шо Т-40, а МТЗ-82/ЮМЗ просто тяжче, дороще, потужніше ну і мінус, що вони примусово, механічно 4х4 не крутятся

як мені здається  в ГОСПОДАРЦІ треба 2 трактора  під різні роботи 

під роботи  в полі та варіант для сінокосу, або " в ліс по дрова " навіть виїхати з оприскувачем на поле потрібна вузька база  

 

 

 

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

А токарю

...космонавтів взагалі не підпускати до ракет...

Не потрібно путати спеціально навчених з любителями сунути пальці куди не треба.

Аби в мене всі пальці цілі були і нога не розрубана, я б не заморочувався і валив все на того, хто себе потенційно покалічить від такого дровоколу, що сам дурень, треба було супермена наймати, в того реакція блискавична.

 

1 час назад, Ігрек сказал:

навіть незадумаючись

кожен з них на такому ж автоматизмі пару раз на 3-5 років путає педалі, з них кожен сотий попада в аварію через це.

1 час назад, Ігрек сказал:

Думаю зрозуміли про що я

Ні, я не в рожевих окулярах. Я бачив масу випадків каліцтв і смертей через такі дрібниці, що ніхто і не подумав, що таке можливе. А захищати отой дровокол зовсім нема смислу. 

Я знаю кілька випадків, коли люди випадково відрізали пальці болгаркою один одному. Тупо до прєдєла - але таке часто.

1 час назад, Ігрек сказал:

А по вазі витрати йдуть однакові що і з аналогічними дровами (з однаковою вологістю)

Пелети (дрібні) - то ще та морока і я розумію. Просто в мене є деревообробка і через пару місяців запускаю пилораму, то якби, - то буде вигідна утилізація відходів. Котел не буду робити під пилети, будуть дрова в перемішку з пилетами.

1 час назад, Ігрек сказал:

Тобто , короче кажучи,

я все розумію. Тільки в нас дрова коштують більше 4000 грн, з кожним роком піднімаються на 500 грн. Я останні 4-и роки топлю тільки дровами і купував їх лише раз тоді ж 4-и роки назад. Ставка більш на утеплення і т.п.

1 час назад, Ігрек сказал:

які будуть днями на виліт чавити цей пелет чи брикети

Все робиться автоматизовано. 

 

Мені на опалення будинку потрібно 1/2-2/3 машини дров. Ще з цього року піде тріхи на майстерню. Разом машина - це дуже мало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

що з 10кг сухих (вологість 6%) соснових пелет, що з десяти кг сухих (6%) соснових дров

вологість дров ніколи не буде 6%. Природне сушіння - 12-14%

Це до слова.

У пелет є свої плюси (непогані і вони перемагають) і мінуси.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Ігрек сказал:

А це за скільки, який об"єм?

Куб. Порезанных и порубленных в размер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Bogdan написав:

...космонавтів взагалі не підпускати до ракет...

Не потрібно путати спеціально навчених з любителями сунути пальці куди не треба.

Аби в мене всі пальці цілі були і нога не розрубана, я б не заморочувався і валив все на того, хто себе потенційно покалічить від такого дровоколу, що сам дурень, треба було супермена наймати, в того реакція блискавична.

 

кожен з них на такому ж автоматизмі пару раз на 3-5 років путає педалі, з них кожен сотий попада в аварію через це.

Ні, я не в рожевих окулярах. Я бачив масу випадків каліцтв і смертей через такі дрібниці, що ніхто і не подумав, що таке можливе. А захищати отой дровокол зовсім нема смислу. 

Я знаю кілька випадків, коли люди випадково відрізали пальці болгаркою один одному. Тупо до прєдєла - але таке часто.

Пелети (дрібні) - то ще та морока і я розумію. Просто в мене є деревообробка і через пару місяців запускаю пилораму, то якби, - то буде вигідна утилізація відходів. Котел не буду робити під пилети, будуть дрова в перемішку з пилетами.

я все розумію. Тільки в нас дрова коштують більше 4000 грн, з кожним роком піднімаються на 500 грн. Я останні 4-и роки топлю тільки дровами і купував їх лише раз тоді ж 4-и роки назад. Ставка більш на утеплення і т.п.

Все робиться автоматизовано. 

 

Мені на опалення будинку потрібно 1/2-2/3 машини дров. Ще з цього року піде тріхи на майстерню. Разом машина - це дуже мало.

 

Більшість "спростуван", якщо так їх можна назвати несенітниця. Пів якої машини дров вам потрібно на опалення? Ви , вибачаюсь, або в ящику з-під телевізора утепленому ппс-проставками виходить живете, або ходити по оселі в валянках і парі светерів вважається нормальним. 

 Ваші дописи і вміння по різним темам почитати, виходить Ви як Дункін Маклауд, яке вже століття живете... 

 

 

П.С. Взагалі-то я пораду хотів дати шановному Одесситу, як людини користувавшуюся і морквиною і зараз рейковим. І все. До чого тут ваша? Bogdan? димагогія? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Одессит написав:

Куб. Порезанных и порубленных в размер.

Мова про тільки рубку дров. Тобто вже порізані колоди в чурки, без часу на складання, перевезення тощо. Теж саме для порівняння візьміть порізаний куб (приблизно 1,5 складометри) і засічіть час за скільки Ви їх поколите морквиною до розміру десь з передпліччя руки, або в діаметрі десь з пляшку 0,7л. В моєму випадку розмір чурок в середньому 35см в поперечнику. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Ігрек сказал:

хотів дати шановному Одесситу,

ну так йому і давай. Мені досить і про дрова шестипроцентні порад.

Якщо багато вчити, то можна і тисячу років інших прожити. А не вигадувати находу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну дык,если так судить...то морковка тоже намотает на себя..и руки из сустава повыдергивает ..

мало ли..рукав захватит или еще что..рукавицу(хоть и не по ТБ) но всё же в них работают большинство.

когда то давным давно..знакомый ,топором рубил дрова..правую ногу себе увалил..всю жизнь хромает теперь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так! Не нужно мне ничего давать!
Можно покрасить аппарат и привезти пней. С остальным я как-то разберусь :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

 

@Иванович нифига не страшно. Саша такие шлёпает десятками не первый год. Не реклама. Просто факт.

 

, vlad69 написав:

И сколько выдает  Квт этот прекрасный мотор?

Говорят 2,2 кВт :)
Просто он во взрывозащищённом исполнении, от того такой мордатый.

 

Ну не совсем взрывозащищенный, а химически.

Поздно увидел знакомую железяку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, Одессит написав:

Так! Не нужно мне ничего давать!
Можно покрасить аппарат и привезти пней. С остальным я как-то разберусь :)

 

 

 Нову пошту сплачуєте ? :after_boom013:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В обе стороны! :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такий у мене колунчик. Довго я збирався з думками та варіантами і ось....

 

 

Колять усі хто його побачить.)))))) 

В тавру залито десь з пів центнера свинцю. Клин з ресори мерса. 

За день тракторний причіп колодок і не заморився. 

 

Ні моторів, ні солярки з маслом. Ламатись та стиратись нічому. Може колоти і на сірники і на четвертинки. І в мороз, і в спеку. 

 

Круті сучки треба або пару раз об стіл бахнути або, як я роблю, пилкою повздовж і все. 

 

П.С. Працює уже років зо три.

п.с.2 Знайомі та сусіди вимагають з мене поставити на відкидні колеска та зробити сцепку до трактора чи мотоблока щоб по селу міг мандрувати.)))))) Може на весну так і зроблю бо у мене, він, в роботі максимум тиждень на рік...... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Курц сказал:

Ось такий у мене колунчик

Такий поки сам не спробуєш - не оціниш. 

Ручна робота, робот та ж сама - прицеп колодок. І т.д.

Виграш лише в використаних м'язах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имейте совесть!
Я сам пофлудить не прочь, порой. Но не до такой-же степени.
Всем спасибо за бардак.
Тема закрыта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку