Reiter

Бюджетне фарбування станка

46 повідомлень у цій темі

Знов я про свого "касю" (1к62).

20161118_105246.jpg

20161124_131319.jpg

20161124_131334.jpg

Хочеться перед тим як я його засуну на місце привести трохи до нормального вигляду, бо потім вже точно цього не зроблю... Можна було б лишити й так, але хочеться трохи естетики. Спочатку думав віддерти всю фарбу аж до металу. Спробував те дурне діло :) Фарби шарів 5-6. Верхні 2 йдуть легко. Далі практично не реально....

20161204_205057.jpg

Зрозумів, що ну його. Вирішив віддерти шпателем те, що відпадає, далі ямки зашпатлювати, зашкурити і пофарбувати. 

 

Треба обрати фарбу і колір. 

 

З кольором майже визначився. Мій улюблений зелений, думав вже й про сірий - наче серйозніше якось. Але скоріше всього буде світло-зелений або сіро-зелений. Може скомбіную зелений і сірий. То вже таке.

 

Основне питання з фарбою. На дорогу грошей не маю зараз .  Є варіант colomix  автомобільна, але там за недорого є банка лише сіро-зеленої, а вона мені щось темна дуже.

 

Ну і другий варвант дешево й сердито: звичайна пф-115. Там і колір як я хочу і ціна чудова. 

 

Питання чи триматиметься? Працюватиму акуратно і не в три зміни :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як на станку, а на тракторі вже більше 5 років стоїть, тільки вигорає на сонці.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Reiter сказал:

 

 

Ну і другий варвант дешево й сердито: звичайна пф-115. Там і колір як я хочу і ціна чудова. 

 

Питання чи триматиметься? Працюватиму акуратно і не в три зміни :)

Та буде стояти нормально фарбували на колишній роботі, також фарбував свої у майстерні. На роботі мили із милом та порошком нормально фарба стоїть. Ну якщо страждаете перфікціонізмом то має сенс робити як машину фарбують. Для верстата добре стоїть молоткова фарба але це для вас не суттево.

Змінено користувачем Harmix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Где то недавно Дядька Максим в своём видео рассказывал про покраску своих станков. Вполне бюджетно и не третий сорт. Обычная пф115 и аккуратность.

До покраски своих станков снаружи так и не дошёл. Но внутри всё получилось. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так то 

8 минут назад, softm сказал:

Болгаркою і щіткою можна спробувати віддерти як маєш велике бажання та трохи часу.

Так то так і дер. Скоріше болгарка згорить, ніж я увесь станок відряпаю. Та й там метал під низом ніфіга не рівгий :) Вирішив не мучатись ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По кольору. По фото бачу що буде стояти без денного світла. Мае сенс фарбу робити більш світлою. 1к62 дуже гарний йшов на Африку там пісочний колір.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Bogd@n, Harmix, bioname, дякую. Тепер навіть роздумувати не буду на рахунок дорожчої фарби. Пф-115 братиму :)

 

2 минуты назад, Harmix сказал:

По кольору. По фото бачу що буде стояти без денного світла. Мае сенс фарбу робити більш світлою. 1к62 дуже гарний йшов на Африку там пісочний колір.

Ну поки без денного. Колись може переїде в приміщення з вікнами :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, bioname сказал:

Где то недавно Дядька Максим в своём видео рассказывал про покраску своих станков. Вполне бюджетно и не третий сорт. Обычная пф115 и аккуратность.

До покраски своих станков снаружи так и не дошёл. Но внутри всё получилось. 

у дядька максима есть опыт покраски станков? или покрашеный зуборез не бывавший в работе это уже советы давать можно?

я без поддёвок...я тоже ищу способ покраски станка качественно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну что мне сказать. Не внимательно смотрели,  он про кашку тоже рассказывал 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пластина шаберная Вк6ом и болгарка не нужна 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, bioname сказал:

Ну что мне сказать. Не внимательно смотрели,  он про кашку тоже рассказывал 

думаю что главное подготовка поверхности ...а краска какая то уже на вкус владельца

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага,  от ширины кармана зависит.  Но и умения нужны.  Ибо если лезть в автоэмали,  то там совсем иной уровень подготовки и затраты на это.

Если опыта нет от слова совсем,  то стоит не ходить вокруг да около,  а спросить в достойном магазе совета по краске и потренироваться на чем то небольшом.

Может быть глупо. Но я вот фанеру перекрашивал после себя же. Пришлось снимать свежую краску и красить по новой,  и вышло лучше. А так,  если бы не пробовал, то так бы и танцевал во круг. 

 

Красить это дело не хитрое,  но со своими тонкостями, соблюдаешь - получаешь результат. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну мотоцикла фарбував і не тільки. Вийшло дуже не погано, враховуючи слабесенький китайський компрессор і такий же пульвер :) Тому думаю зі станком впораюсь, де вимоги до якості меньші :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, bioname сказал:

Ага,  от ширины кармана зависит.  Но и умения нужны.  Ибо если лезть в автоэмали,  то там совсем иной уровень подготовки и затраты на это.

Если опыта нет от слова совсем,  то стоит не ходить вокруг да около,  а спросить в достойном магазе совета по краске и потренироваться на чем то небольшом.

Может быть глупо. Но я вот фанеру перекрашивал после себя же. Пришлось снимать свежую краску и красить по новой,  и вышло лучше. А так,  если бы не пробовал, то так бы и танцевал во круг. 

 

Красить это дело не хитрое,  но со своими тонкостями, соблюдаешь - получаешь результат. 

Автоэмаль не любит удара а на станке редко без этого обходится. Для станков как раз масляные очень практично. Это американцы моду ввели на автоэмали. НО они красят в основном раритеты и это у них вложение денег на таких станках работают мало больше для того чтобы показать их сохраность.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я фарбував і пф-кою, поганенько та таки держиться. той самий коломікс буде кращим. Та дуже багато залежить від підготовки поверхні - тобто навіщо коломікс, якщо наноситиметься не на грунт а на "археологічні прослойки"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно искал краску для мототрактора. В магазине продавец предложил автомобильную быстросохнущюю краску Черновицкую.140грн литровая банка. Попробовал красить- класс. Конечно не знаю, как будет выглятеть через 3 года но  сразу после покраски - огонь! Для бюджетного варианта просто шикарно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Cергей сказал:

Недавно искал краску для мототрактора. В магазине продавец предложил автомобильную быстросохнущюю краску Черновицкую.140грн литровая банка. Попробовал красить- класс. Конечно не знаю, как будет выглятеть через 3 года но  сразу после покраски - огонь! Для бюджетного варианта просто шикарно.

банка сохранилась?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свій ІЖ пофарбував акриловою автомобільною фарбою по акриловому грунту, підготовка поверхні більш менш нормальна, за 3 роки хочеться попідмальовувати - стружка робить своє діло, каретка вже майже без фарби з лівої сторони, та і всюди є місця обдерті, не знаю як епоксидна фарба  трималась би, але думаю що звичайної пф  буде досить, решту станків буду пфкою балувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Гараж 512 сказал:

банка сохранилась?

Сегодня малехо поздновато,завтра ,если найду попробую показать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Понравилась бытовая польская краска для металла, снежка. Станок покрашен полтора года назад но еще не закончен, подготовлен к покраске нормально, очищен до металла загрунтован и покрашен в 2 слоя. Пока я станок восстанавливаю, на поддон падали ключи на 22, отвертки, болты, гайки сколы и царапины не появились, на масло тоже не реагирует, нет ни размягчения ни смены цвета. Мне краска очень понравилась и по цене не дорогая. вот такое покрытие она дает.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 canek. какая имено? масляно фталевая?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@canek

за токарный станок -Зачет!

цветовое решение - палец вверх!

расскажите подробнее о своем плоскошлифе

 

Змінено користувачем Гараж 512
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, krolik1 сказал:

 canek. какая имено? масляно фталевая?

Да, именно она, цвет мешал сам.

12 минуты назад, Гараж 512 сказал:

@canek расскажите подробнее о своем плоскошлифе .

за токарный станок -Зачет!

Так это нужно с картинками а я сейчас в мастерской не часто, кстати на моем канале есть небольшой обзор станочка правда темновато получилось. Но станочек клевый.

Змінено користувачем canek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На работе поголовно все красят ПФ-115, подготовка фактически никакая (масло более-менее вытерли и все, даже антисиликоном не проходят). Выгрыз для пружинонавивочного автомата взять для пробы Хаммерайт. 

 

Что я могу сказать после 2-х лет эксплуатации и свыше 500 000 изготовленных изделий. 

Да, краска явно лучше ПФ-115, но не на разницу в ценах :D (больше 4х)... Возможно для своих станков буду искать какое-то другое решение....

IMG_4176.JPG

IMG_4180.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я для своих станков использую автомобильную двухкомпонентную акриловую краску Vikа. И цена нормальная (1л-350грн) и держится хорошо.

IMG_20161228_201830.jpg

 

Змінено користувачем ОлександрS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку