Володимир_Фещук

Ціни на металоконструкції

61 повідомлення у цій темі

по 100 за меньшие и 300 за большую.

уе.

 

1 час назад, Володимир Фещук сказал:

З металоконструкціями при нормальній завантаженості можна було б витягувати на 700-800$ в місяць. А металообробка принесла мені 500 в найкращий місяць, а іноді буває і 150...

с хорошими сварными, и рекламой- можешь не 700-800..раза в три два больше.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без нагріву таку деталь і в такій кількості зробити ,буде проблемно.Перше що важливо ,як будете їх робити з нагрівом чи без нагріву. від способу виготовлення залежатиме вибір матеріалу.Якщо не хочете з ними морочитись то альтернатива купівля готових елементів.Я би на вашому місці купив би їх.Повірте вийде,дешевше й економніше з урахуванням зекономленого часу."Набивати"руку тут нема на чому,це все одно-що,підіймати кваліфікацію токаря точінням гайок та болтів.

fdh.PNG

Якщо ціна влаштовує,посилання на сайт в особистих.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, eduard сказал:

10 і не червоній!

10 занадто мало,з урахуванням всіх поточних витрат ,отримати 3000 максимум (це неповага до своїх рук).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, VUL777CAN написав:

Без нагріву таку деталь і в такій кількості зробити ,буде проблемно.Перше що важливо ,як будете їх робити з нагрівом чи без нагріву. від способу виготовлення залежатиме вибір матеріалу.Якщо не хочете з ними морочитись то альтернатива купівля готових елементів.Я би на вашому місці купив би їх.Повірте вийде,дешевше й економніше з урахуванням зекономленого часу."Набивати"руку тут нема на чому,це все одно-що,підіймати кваліфікацію токаря точінням гайок та болтів.

fdh.PNG

Якщо ціна влаштовує,посилання на сайт в особистих.

Так, скиньте будь-ласка ссилку!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Так, скиньте будь-ласка ссилку!

До речі в таких замовленнях ,я роблю "запас"5% при розрахунку кількості матеріалу.Цей запас залишається вам в вигляді обрізків.:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин назад, VUL777CAN написав:

До речі в таких замовленнях ,я роблю "запас"5% при розрахунку кількості матеріалу.Цей запас залишається вам в вигляді обрізків.:D.

Так, я це розумію. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.12.2017 в 11:54, Володимир Фещук сказал:

Хлопці, допоможіть скласти ціну на замовлення. Це віконні грати. Локація: Київ. 3 одиниці (h*L): 1440*1300; 1440*1760; 1570*3870. Матеріал - прут квадратного перерізу 10*10. Рама пряма, всі внутрішні вертикальні елементи знизу загнуті під радіус 50 (я буду гнути, крок між ними 130, таких елементів приблизно 51шт. Також в три ряди будуть фігурні вставки форми квасолини не повної (одна з прямих сторін частково вирізана), тобто маємо два радіуси 25-30, які також гнутиму я. Матеріал: прут круглого перерізу діаметром 10. Таких елементів, відповідно - приблизно 162. Фарбування теж моє.

Допоможіть чим зможете. Часу маю до понеділка.

Обіцяю зробити гарно

Я таку роботу робив. Ціна за все ( матеріал,робота,покраска та транспортування і установка) від 900 грн кв.м. А там рахуйте всі нюанси.

Змінено користувачем NIM
Ошибка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NIM написав:

Я таку роботу робив. Ціна за все ( матеріал,робота,покраска та транспортування і установка) від 900 грн кв.м. А там рахуйте всі нюанси.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Короче, каждый сколько считает нужным - столько и просит!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роботу закінчив. Все вийшло вдало. Горизонтальні загнуті елементи гнув сам на холодну, квасолини купував готові

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мені дуже сподобався принцип складання кошторису - націнка за регіон :

 

, RoMANIAC написав:

гнуття також окрема робота можна вважати, плюс Київ,

, Богдан28 написав:

Опять все упрется в платоспособность клиента с одной стороны (Киев конечно будет по умолчанию более обеспеченным чем какой-то рай центр)

, Володимир Фещук написав:

Хлопці, допоможіть скласти ціну на замовлення. Це віконні грати. Локація: Київ.

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От цікаво, якщо такий же заказ надійде, скажімо ... ну нехай з Крижопля, 

То ви що,  зробите ціну по номіналу, та ще й  відмінусуєте ту націнку (за Київ :|) ?

 

...  сумно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, технократ сказал:

От цікаво, якщо такий же заказ надійде, скажімо ... ну нехай з Крижопля, 

То ви що,  зробите ціну по номіналу, та ще й  відмінусуєте ту націнку (за Київ :|) ?

 

...  сумно.

А если Лондон? Кто там из местных за 100-200 фунтов стерлингов это изготовит? :D 

Ценообразование, как и зар.плата в конкретном регионе, даже одной страны - увы разные... И тут можно много копий сломать но итог будет один и тот же - каждый останется при своем мнении... И "сумно" - это когда что-то вообще невозможно изготовить в пределах одной страны, даже за немалые деньги для любого из регионов... Вот недавно поднималась тема про шлифовку стола фрезерного стана типа 676... и? ГДЕ В УКРАИНЕ ШЛИФОВАТЬ? ...А НИГДЕ! Вот это - СУМНО... TV-)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

Ценообразование, как и зар.плата в конкретном регионе, даже одной страны - увы разные...

Це - дискрімінація за територіальним походженням !

Кияни починають масово емігрувати в Бердичів та розкуповують неопалювані виробничі площі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, технократ сказал:

Це - дискрімінація за територіальним походженням !

Кияни починають масово емігрувати в Бердичів та розкуповують неопалювані виробничі площі.

Пенсионеры-Кияне и так задрали цены на недвижимость в селах рядом с г. Гребенкой (и где той Киев и та Гребенка?!), т.к. то, что представляет из себя избушку на курьих ножках и 5 лет не продавалось, они берут за почти двойную цену (дожить годков 5-10 на природе, экология, свой сад, городик и т.д..) и общая цена в том регионе только ВЖЫХ! И падать не думает... :o

P.S: У меня теща и тесть оттуда, знаю о чем говорю.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

От цікаво, якщо такий же заказ надійде, скажімо ... ну нехай з Крижопля, 

То ви що,  зробите ціну по номіналу, та ще й  відмінусуєте ту націнку (за Київ :|) ?

 

...  сумно.

Якщо рівнятися по цінах, які диктує ринок - то ціни на таку роботу в крижоплі та Києві - різні. Саме тому я і уточнив.

Чому я взявся за цю роботу? Через оплатоспроможність клієнта. Я називаю їм чесну ціну - вони погоджуються, я роблю їм на совість. Всі задоволені

Якісь проблеми в цьому?

І так, якби було таке ж замовлення з мого рідного "крижопля" - ціна була б нижча. Як мінімум тому, що з мене зпала б купа складнощів, бо я не з Києва. А по-друге тому, що оплатоспроможність клієнта менша, тобто іншими словами клієнт згоден заплатити нижчу ціну, ніж клієнт з Києва. Але замовлення я би все-одно взяв, бо це нормальна робота. Хоч гроші отримав би і менші - але все ж гроші.

П.С. а спробуйте дізнатися ціну на квадрат штукатурки, плитки, монтаж дверей, і тд в крижоплі та в Києві. От тоді і зрозумієте, що це не я собі так придумав, я просто граю за вже існуючими правилами

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цена на металлоконструкции должна составлять в себе цену металла, порезка, сварка, зачистка швов, подготовка в покраске.

Причём на каждую операцию должна быть цена фиксированная и зависит от размера профиля. И наценка должна быть только за точность исполнения. А вот это типа "две цены металла" +20% за просто так, а потом ещё "+за Киев". Это все (медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи). Можно купить трубу со стенкой 1,2мм и играться неделю, а можно 2 швеллера сварить и заработать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Сирик сказал:

Цена на металлоконструкции должна составлять в себе цену металла, порезка, сварка, зачистка швов, подготовка в покраске.

 

+амортизация инструмента.

+помещение(аренда,содержание).Что в разных регионах ,будет отличаться.

+"доезд" до работы.Зная Киев,то этот нюанс тоже нельзя списывать со счетов.

+питание,в разных регионах ,будет отличаться.

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сирик написав:

Цена на металлоконструкции должна составлять в себе цену металла, порезка, сварка, зачистка швов, подготовка в покраске.

Причём на каждую операцию должна быть цена фиксированная и зависит от размера профиля. И наценка должна быть только за точность исполнения. А вот это типа "две цены металла" +20% за просто так, а потом ещё "+за Киев". Это все (медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи). Можно купить трубу со стенкой 1,2мм и играться неделю, а можно 2 швеллера сварить и заработать?

Я зробив замовлення по середній ціні на таке замовлення, перед цим промоніторивши ціни на десятку фірм. Більше ні на які фактори не опирався.

Вас щось не влаштовує?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, VUL777CAN сказал:

+амортизация инструмента.

+помещение(аренда,содержание).Что в разных регионах ,будет отличаться.

+"доезд" до работы.Зная Киев,то этот нюанс тоже нельзя списывать со счетов.

+питание,в разных регионах ,будет отличаться.

 

 

Нет. Амортизация ин-та, свет, аренда, должна быть заложена в стоимость операции. А не плюсом считать.

Ну а питание, сигареты, минералка это уже личные расходы. Или вы летом цену поднимаете из-за жары?))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

а спробуйте дізнатися ціну на квадрат штукатурки, плитки, монтаж дверей, і тд в крижоплі та в Києві. От тоді і зрозумієте, що це не я собі так придумав, я просто граю за вже існуючими правилами

Дякую за науку, дізнаюся.

Також, візьму й собі до уваги ці правила.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сирик написав:

Нет. Амортизация ин-та, свет, аренда, должна быть заложена в стоимость операции. А не плюсом считать.

Ну а питание, сигареты, минералка это уже личные расходы. Или вы летом цену поднимаете из-за жары?))

Так вона і закладається в вартість, ніхто її не плюсує. Я в Бердичеві орендую гараж + 100кВт світла + охорона = 600грн/місяць. Мій товариш знімає гараж в Києві за 5000/місяць. То якщо слідувати вашій логіці - мій товариш зобов'язаний заробляти в Києві на 4400грн/місяць менше, ніж я. "Всім чотири, а вам п'ять"

І взагалі, ви роздумуєте про такі ситуації з позиції виробника, чи покупця?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Я зробив замовлення по середній ціні на таке замовлення, перед цим промоніторивши ціни на десятку фірм. Більше ні на які фактори не опирався.

Вас щось не влаштовує?

У меня к вам как начинающему притензий нет, меня больше удивляют советы "опытных". Лично я когда делаю, назовём это "металлоконструкции", то я людям называю цену за готовое изделие, но я занимаюсь узкой специализацией. Мне особо не важно какая цена у конкурентов, я сам диктую цену на свои изделия. Но в тоже время даю возможно людям сэкономить на каких-то моментах. При этом объясняю почему такая цена. И вы знаете люди практически всегда выбирают "максимальную комплектацию" металлоконструкции. Если у меня закажут дверь например, или решетку, то я откажусь. Т.к первое я не сделаю быстро и качественно, а второе я особо не заработаю.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Так вона і закладається в вартість, ніхто її не плюсує. Я в Бердичеві орендую гараж + 100кВт світла + охорона = 600грн/місяць. Мій товариш знімає гараж в Києві за 5000/місяць. То якщо слідувати вашій логіці - мій товариш зобов'язаний заробляти в Києві на 4400грн/місяць менше, ніж я. "Всім чотири, а вам п'ять"

І взагалі, ви роздумуєте про такі ситуації з позиції виробника, чи покупця?

Я хочу чтоб цены были фиксированные у любого мастера, и не важно какой у покупателя/заказчика него гаманец!!! Хоть у кого-то есть прайс на "металлоконструкции любой сложность"? Нет, каждый смотрит на чем он приехал и от этого рисует цены. Понятно что стоимость будет разная в зависимости от региона

Змінено користувачем Сирик
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Сирик сказал:

.

Ну а питание, сигареты, минералка это уже личные расходы. Или вы летом цену поднимаете из-за жары?))

Интересно а откуда у вас берутся личные средства?или они материализуются из воздуха?Сигареты,водка,презервативы вроде как не причем, но общая стоимость проживания в том или ином регионе напрямую влияет на стоимость изделия.

 

23 минуты назад, Сирик сказал:

Нет. Амортизация ин-та, свет, аренда, должна быть заложена в стоимость операции. А не плюсом считать.

 

Методика рассчета может отличаться от общепринятой,но я выработал свою систему.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку