SkosarV

Зберігання інструменту

26 повідомлень у цій темі

Хочеться в цій темі побачити ваші варіанти по зберіганню інстумента, раціональному розташуванні його біля верстатів для швидкого доступу при роботі.   

"Милости прошу к нашему шалашу ":)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоже очень хотелось бы для себя увидеть кто как распологает инструмент.,стелажи полочки и т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ладно, здаюсь.... :$ 

Вобщем - никакого велосипеда я не изобрел, в книгах по токарному/фрезерному и слесарному делу еще 60-х годов описано что, как и почему.... 

На первом этаже еще процесс идет.... 

На втором уже все, конец.

DSCN0126.JPG

DSCN0127.JPG

DSCN0128.JPG

DSCN0129.JPG

DSCN0130.JPG

DSCN0131.JPG

DSCN0132.JPG

DSCN0133.JPG

DSCN0134.JPG

DSCN0135.JPG

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан28 :after_boom012: ГАРНО, ЧИСТО ТА ОХАЙНО 

2 минуты назад, Богдан28 сказал:

токарному/фрезерному и слесарному делу еще 60-х годов описано что, как и почему.... 

Про які книжки йде мова ? можна авторів ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот например эти книги начинаются обустройством и необходимой рабочей зоной при фрезерных/токарных работах...

tokarnoe-delo-denegen_0.jpg

frezer-delo-1973.jpg

SD_1.jpg

hqdefault (1).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такий варіант знайшов в ІНТЕРНЕТІ
 

24838378_2000553070187860_992456643050471424_n.jpg

Скидайте  зображення які вам сподобались / або хочете впровадити в себе

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов в інтернеті доволі цікавий для себе стіл для точила. 

 

image.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені сподобався світильник на ножці  

І чистота у мене напевне ніколе не буде так.супер клас.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось знайшов такі варіанти робочого місця =) 
 Сподобалась стійка ♥ для креслення,кутника  або штангеля щоб завжди під рукою

5400501.jpg

5400503.jpg

5400505.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кожному ключу своє місце (с) Омар Хайям 

:after_boom012:

1505416075185882816.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю тут також доречним буде питання таке як консервація, періодичне змазування інструменту.   Хто як виходить з тої ситуації ?

Бо не весь інструмент постійно використовується ,а якось вберегить від корозії потрібно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для консервації я пробую використовувати керосин+масло залите в розпилювач, поки що експерементую на плашках, мітчиках і розвертках.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_0010[1].JPG

IMG_0015[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз для консервації використовую масло+солярку і в розпилювач. Гас не подобоється, він досить швидко висихає, а масло потім треба витирати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О... Про консервацію - то болюче питання, що я довго не міг вирішити. Але, схоже, вирішив!

У моєму гаражі майже завжди вологість близька до 100%, отже все сухе залізячча за одну ніч ставало рудим. Чим тільки не мастив. Але ті мастила трималися від 2-3 днів до 2-3 місяців. Трохи проґавив змастити що-небудь і воно починає рудіти.

Довго думав-шукав, але знайшов таки один варіант. Вже 5-й місяць це мастило не висихає і добре захищає від вологи. Навіть після використання залишається захисна плівка, хоч, звичайно, і зтирається з часом.

Не буду тягнути кота за хвіст, але й не розцініть за рекламу - це лише мій спосіб. Тож, змастив консерваційним мастилом для зброї від ХАДО. У них є універсальне консерваційне мастило, яке трохи вигідніше і більше за об'ємом, але на час замовлення його не було і мені у чаті запропонували саме для зброї.

Мушу сказати, річ не копійчана. Але коли іржавіє вімірювач за тисячі, то на цьому фоні не так вже й дорого.

Особливо гарно виходить (і красиво також), коли це мастило нанести на оксидовані поверхні нового інструменту відразу після змивання заводської консервації. Бо заводська дуже липка і густа, заважає працювати. А це - майже VG-68 навіть на морозі в -7°.

Забув дописати що воно у спреї, зручно наносити.

Змінено користувачем Fyva
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Виталия 107 на Ютуб канале по всему гаражу хай-геровский спрей смазка,я не как не могу разобраться в ее названии,я думаю хорошая и доступная

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про ціну - то написав відносно звичайної індустріалки. Біля сотні за 500мл спрей-банку плюс пересилка. В ній біля 200мл мастила, мабуть. Вважаю, не задарма, але й не задорого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, понятно, консервувати навчились. А нащо? В гаражу має бути сухо, бо нащо той такий гараж, де все гниє та пліснявіє?

Всю зиму хожу, грію за допомогою УФО ИТ-1М, а в гаражу до дикості сухо, жодного "свіжого" заіржавлення. Станина стоїть змащена звичайним мастилом.

Робіть вентиляцію, шукайте джерела потрапляння води всередину, а не переходьте на пасивний захист "самого цінного".

Інструмент лежить в шафах, на підлозі, на полицях. Жодної іржі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось на вихідних забацав!  На роботі викидали бруски я забрав і зробив пробний варіант. Тепер хочу зробити на все такі "касети". Самі ж касети зберігаю у великій інструментальні й шафі.

20180312_000235.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, 4post сказал:

Ну, понятно, консервувати навчились. А нащо? В гаражу має бути сухо, бо нащо той такий гараж, де все гниє та пліснявіє?

Всю зиму хожу, грію за допомогою УФО ИТ-1М, а в гаражу до дикості сухо, жодного "свіжого" заіржавлення. Станина стоїть змащена звичайним мастилом.

Робіть вентиляцію, шукайте джерела потрапляння води всередину, а не переходьте на пасивний захист "самого цінного".

Інструмент лежить в шафах, на підлозі, на полицях. Жодної іржі.

Тут згідний з Вами , в мене дуже сильно помінявся мікроклімат після гідроізоляції фундаменту, стало набагато сухіше , + буржуйка . Але якщо є інструмент яким не користуюсь то краще законсервувати і бути спокійним.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, kolish сказал:

Але якщо є інструмент яким не користуюсь то краще законсервувати і бути спокійним.

А машину викинути в металобрухт, бо зогниє вся, а з салона полізе пліснявина.

 

В 09.12.2017 в 17:42, Богдан28 сказал:

 

Ладно, здаюсь.... :$ 

Вобщем - никакого велосипеда я не изобрел, в книгах по токарному/фрезерному и слесарному делу еще 60-х годов описано что, как и почему.... 

На первом этаже еще процесс идет.... 

На втором уже все, конец.

DSCN0128.JPG

 

Стелажі мають бути дещо вищі. Бо завжди знайдеться добро для "дальньої скрині".

В 09.12.2017 в 17:42, Богдан28 сказал:

DSCN0132.JPG

Біла фарба за верстатом - це якийсь абстракціонізм.

Краще ламіноване ДСП. Захищена поверхня не дасть розбухнути від ЗОР і дасть можливість помити або протерти.

Дуже гарно, та якщо в майстерню лише заходити раз на тиждень у бахілах, як в операційну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, 4post сказал:

Ну, понятно, консервувати навчились. А нащо? В гаражу має бути сухо, бо нащо той такий гараж, де все гниє та пліснявіє?

То навчіть вентиляцію зробити, бо я за десяток років так і не навчився. Боюсь, мені прийдеться у Ваш перебиратися :D .

 

Джерела потрапляння вологи - сусідній гараж без криші і, підозрюю, підземні води (кооператив у балці). Заморюся я його бігати гріти.

 

19 часов назад, 4post сказал:

А машину викинути в металобрухт, бо зогниє вся, а з салона полізе пліснявина.

Так немає машини xD .

Змінено користувачем Fyva
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Fyva сказал:

То навчіть вентиляцію зробити, бо я за десяток років так і не навчився.

Не буду казати, що в мене зразковий гараж, в нього теж є багато будівельних косяків, та зараз перелічу плюси з мінусами.

Мінуси. Підвальне приміщення виконане з шлакоблоків. Це зовсім неправильно, бо шлакоблок - самий гігроскопічний матеріал, він втягує воду навіть з самого сухого піску чи глини а потім випаровує. Коротше, в підвальному приміщенні, якщо його закрити, починає збиратись конденсат на панелі перекриття. Борюсь частковим відкриттям смотрової ями та вентилятором, що заганяє повітря з гаражу в підвальне приміщення. Встановлені дві витяжні труби. Одна біля початку смотрової ями, друга - в найвіддаленішому кутку з нижньої частини.

Зроблено, і це великі плюси.

Перекритий дах. Єврорубероїд тримає вже досить довго, потраплянь води згори немає.

Вода йшла по сусідній стіні під моє покриття, змушений був виконати "розрив" стіни - врізав оцинковку в стіну, аби зняти потік води, зараз стіна суха.

Виконав гідроїзоляцію фасадів. Раніше розтріскані шлакоблочні стіни гарно пропускали талу та дощову воду скрізь фасади. Розчином SR65, розмішаним до стану клею для шпалер, обробив обидві стіни, зараз вода не потрапляє. Стіна виглядає, наче вкрита шубою.

Вентиляція надземної частини. Біля гаражних воріт, а також на задньому фасаді виконані отвори на різних рівнях. Таким чином, з'являється поздовжній протяг, що витягує вологу. Скрізь ворота надуло гарний горбик снігу, та через 3 дні, як прийшов, не було навіть сліду. Дивний факт: при нещільно прикритих воротах, а щільно вони в мене не закриваються і тумані, коли ворота покриваються зовні конденсатом у місцях нещільного прилягання конденсату немає, його здуває протягом.

Раніше, коли були значні надходження води в приміщення, іржа з'являлась на незахищеному металі. Зараз немає. Навіть певний об'єм, що потрапляє з підвалу, не робить погоди у наземній частині.

2 часа назад, Fyva сказал:

Так немає машини xD .

То є над чим працювати. Сам теж пішохід.:/ Деколи без неї дуже важко.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, то вже все зроблено/перепробувано.

З підвалу 4 вихідних вентиляційних труби, 1 вхідна. Однієї вхідної малувато, але конструктивно добавити ще одну ніяк - кругом сусідні гаражі, окрім стіни де ворота, а там вже знизу немає місця. Тяга є.

Зверху єврорубероїд, ніде не підтікає ні дах ні з землі, окрім сусіднього гаражу з дирками в стелі, там стіна у підвалі мокра. Але там нічого не вдієш, бо хазяїн не продає і не з'являється роками.

Шлакоблок, але маєм що маєм. Коли температура у підвалі і зовні приблизно однакова провітрюю вентилятором крізь найдальшу трубу на видув. Підсушує, але взимку все повертається.

Потроху буду експериментувати далі, але поки хоч консервація рятує. :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку