Iv@n

Фарба для інструменту

39 повідомлень у цій темі

3 години назад, ryazanovpavel69 написав:

банального грунта на горячие изделия

На гарячу- це на яку температуру (50,100,200)? Є в мене непоганий штангенрейсмус, якому потрібно відновити лакофарбове покриття на підошві та повзуні.  Неохота перегрівать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iv@n написав:

Є в мене непоганий штангенрейсмус, якому потрібно відновити лакофарбове покриття

 

Якщо щось невелике, можете мені прислати, я пофарбую за пиво :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

можете мені прислати, я пофарбую

можна і так, але хотілося б самому освоїти технологію. час від часу потрібно трішки підфарбувать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iv@n написав:

хотілося б самому освоїти технологію.

 

Балончик фарби двадцять баксів, якщо не постійно користуєшься, то навіщо воно треба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Температура для "шагреневого грунта" должна быть чуть выше сотни, чтоб краска еще не кипела, но ее капли высыхали сразу при соприкосновении с металлом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего на приборах и инструменте этот эффект был нужен чтоб в руках не скользил, станки мини в Европе в начале века тоже красили подобно ( мода от части) .Пробовал в конце 90 г  эксперимент на хаэнд приборы , основы пробовал разные а фишка нижний слой не высох а сверху тонко лаком ( привозили нитро,цапон,да и авто лаком, слой подбирали и получилось эффект брака) Потом больше не делал а покупали краску структурку ,накидывали густой нитрой каплями - бампера и молдинги. А на старых приборах краска частенько слоями осыпалась не всё гладко с технологией было. Для себя если в порядок привезти по инструменту вполне молотковая пойдёт ( легче вытирать,пользоваться,стойкость долговечность больше)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.12.2017 в 23:28, Karmadon сказал:

Эта краска называется "Wrinkle".

Гуглите, может уже и в Украине продается.

Я беру в штатах или в Англии.

А как с доставкой? Аэрозоли по моему запрещены к пересылке?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vsesam написав:

Аэрозоли по моему запрещены к пересылке?

 

Контрабандисты возят без проблем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, маляр написав:

Для себя если в порядок привезти по инструменту вполне молотковая пойдё

Можете посовітувати нормального виробника молоткової фарби (в аерозолі) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо так на 5:36 добре видно

 

 

Змінено користувачем Nikolasfox
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В аэрозоли как правило краска другой состав и качество на стенках рисовать9_9, Цена 75 ° упаковка.При не хитрых навыках и инструменте от приметив пистолета с компрессором до кисть или валик ( мелкое вообще идеально и в любом углу) - фасовка в банке вам гораздо выгодней и освежите уйму своих железок. Моё мнение, а так аэрозоли в одном городе бизнес по фирме красок такой а в другом в глаза не видели - высылать ещё удорожать работу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@маляр ок. Який виробник в банках чи на розлив?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как правило цена лакокрасочных формируется от Бренда - за это платим!  На рынке и в магазине предложений не так чтоб и много хамрайт тоже уж не тот. Выбор по цвету как ложится и бюджет фасовка ,это в принципе основное что вам нужно,дольше стоять и качественно ( подготовка и грунт)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, маляр написав:

Для себя если в порядок привезти по инструменту вполне молотковая пойдёт ( легче вытирать,пользоваться,стойкость долговечность больше)

А що ви маєте на увазі під терміном "молоткова" , колір, структуру, хім. склад....?

 

5 годин назад, vsesam написав:

Эта краска называется "Wrinkle".

Існують подібні порошкові фарби, але вони не дуже поширені. В основному використовуются для дизайнерських покриттів. Попадало мені навіть порошкова термопластична фарба. Думаю, що з успіхом можна і самому досягти подібного ефекту змішавши  так званий "відбій" ( не осівша на деталі порошкова фарба, яку частково використовують для рекуперації) структурних фарб. При змішуванні порошкових фарб вони не колеруються, а при полімеризації утворюється  покриття базової фарби з вкрапленнями додаткової. Особливих вимог щодо стійкості УФ випромінюванню не потрібно, тому думаю, що таке покриття послужить довго. Єдина вимога — при змішуванні бажано використовувати фарби одного виробника і з однаковою базовою смолою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если нет хотелки получить точную копию муара (сорь, был не прав с молотковой эмалью, спасибо коллегам за поправку)...

Можно поспрашивать на автосервисах. неск. лет назад мне мастер присоветовал покрасить кенгурятник на Патрол фактурной краской. Снаружи получилось вполне, с т. з. "шоб не скользило в руках" очень даже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, IMP написав:

Існують подібні порошкові фарби...

 

Є взагалі фантастичної фактури. Наприклад:

 

DSCF3532.jpg

DSCF3525.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Є взагалі фантастичної фактури. Наприклад:

Існує багато цікавих покриттів, але на мою думку у них дуже вже завищена ціна і використовувати їх варто лише для ексклюзивних, дорогих речей. Як правило такі речі не лежать на складі, їх потрібно попередньо замовляти....... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

їх варто лише для ексклюзивних, дорогих речей

 

Я так і зробив :)

 

, IMP написав:

Як правило такі речі не лежать на складі, їх потрібно попередньо замовляти....

 

Цю купував в Харкові (фірму вже не пам'ятаю), відправили відразу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

(фірму вже не пам'ятаю)

Ну ціну хоть пам'ятаєте, як назву харківського складу забули ))))) Не будете ж стверджувати що покриття в Харкові роблять )))):D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Ну ціну хоть пам'ятаєте, як назву харківського складу забули ))))) Не будете ж стверджувати що покриття в Харкові роблять )))):D

 

Це було років з три тому, пам'ятаю, що ціна була приблизно вдвічи дорожче за звичайну фарбу.

Якщо реально треба, то на офісному компі пошукаю завтра назву фірми.

 

(Купував порошок, фарбував на місці.)

Змінено користувачем Karmadon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку