Bohdaha

Проблеми з орендою приміщення

48 повідомлень у цій темі

Всім привіт!  Стикнувся з проблемою при пошуках приміщення для своєї майстерні в м. Бориспіль. Ситуація наступна - дефіциту приміщень 25-70 квадратів наче б то і немає,  але заморочуватися з орендою власники або не хочуть, або ловлять захмарні ціни за задрипану бетонну коробочку без будь-яких умов, інколи навіть підлога не бетонована. Мінімальна ціна - 40 грн. за кв. м.,  але за такою ціною знайти щось то не реально.  Я вже втомився їздити по цих промзонах і напитувати про оренду, бо об'яв по Борисполі майже немає. Остання ситуація - то взагалі край))  Два місяці тому нібито домовився з власником колишнього пмк про оренду боксу 30 квадратів за 1500 грн. Там не було проведено 3 фази та не бетонована підлога.  Кажу - робіть та я буду в'їзжати.  Ок, зробимо. 2 місяці по телефону годували "завтраками", не витримав,  приїзжаю туди,  ловлю хазяїна, питаю що за фігня, а він каже - нема 3 тисячі щоб купити бетону? Це в людей які займаються кнопкою траншей і каналів для систем зрошування по всій Україні. Корок абзац. Гараж не варіант,  ні в одному кооперативі мережа не витримає 1к62. То до чого я ото - шановні колеги, діліться досвідом хто як знайшов собі приміщення, яка ціна оренди за квадрат і чи були у Вас з цим такі ж труднощі як в мене

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выбирая помещение

Сразу смотрите на состояние ворот и окон , так как зимой все щели вылезут в крупную копеечку , когда начнете включать дуйку.

Буржуйкой не всегда и везде можео пользоваться.

При разговоре просите как минимум пару месяцев бесплатно так как вам нужно будет проводить электрику, заводить станки, менять замки на воротах и.т.д 

Сразу обговаривайте за места перед боксом (где и сколько машин можно поставить)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я би щільніше дослідив всі гаражні кооперативи, бо в ближніх до розподільника гаражах ситуація з напругою мала би бути прийнятною.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня у самого сейчас переезд. Это жесть!

Выбирая помещение расчитуйте проработать там хотя бы  5 лет.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Саша сказал:

Я би щільніше дослідив всі гаражні кооперативи, бо в ближніх до розподільника гаражах ситуація з напругою мала би бути прийнятною.

Ситуація з напругою в гаражах взагалі нікудишня. Вбільшості  кооперативів ввідні автомати 32 ампери.  Мені самому потрібно 25))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В гаражы можно сезжать когда есть клиентская база которая будет к вам ездить .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Dim Dimich сказал:

У меня у самого сейчас переезд. Это жесть!

Выбирая помещение расчитуйте проработать там хотя бы  5 лет.

 

 

Звідки і куди переїзжаєте?  Багато обладнання перевозити?  І саме цікаве - яка причина переїзду? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переезжаю с одного авто парка на другой. Поднимают аренду о благоустрое не думают.

У меня 4 огромных окна которые сифонят во всю и огромные ворота 4м через которые то же сифонит страшно. Бокс 82кв

Стоит дуйка 15кв, так вот представьте сколько обходится один только обогрев цен 3.6гр за киловат энэргии.

Буржуйку не вариант ставить.

Станки 1к62  метровый,1к62 полтарушка,1б61, 675, 6р11, две большие сверлилки модель не помню  сварки разные и кучу всего остального.

Аренда сейчас 42 а концу года до 50 предполагаю.и это за чертой города.

Налог 770

Свет от 700 летом и до 2500 зимой

Как то так

Нашел меньшее помещение но с возможностью пристройки

И цена абсолютно другая.

А главное отношение, на старом месте как будто делают отдолжение что здают бокс, хотя от арендаторов идет ихняя прибыль.

Вот и вся причина переезда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

Дорогие друзья, поскольку я немного знаком с обратной стороной процесса, могу сказать такое. С НГ поднимаются налоги, (косвенно, как всегда), но на ~20%.  Электрика сейчас 2,50, но с НГ будет вроде 3,10-3,20 (пока я лично делал предоплату на 2/2018 по старой цене)ю  ИМХО вывод - не надо спешить с переездом, а то может будет несподивинка. По крайне мере не если поднимают менее чем  на 30%. 

 

И еще, есть такое дело, когда куда-то заезжаете - подписывайте договор, со всеми нюансами типа паркомест, очистки крыши зимой, охраны, мест для рекламы  и т.п. Интернета. А не хотят подписывать, - означает лишь то. что вам будут крутить помидоры постоянно, до полного охренения. 

100% все нюансы указывать в договоре.

А по поводу цены за электроэнэргию вообще молчу.

Цена завышена и предприятия не имеют права спикулировать на этом, но просто ставят перед фактом мол не нравиться -досвидания.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нет ничего лучше, чем свое, строится или что то купить , а потом строится, пристраиваться. С этими арендами одни нервы.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оренда - це завжди ризик. Сам погорів на тому, просидів 11 років на одному місці, потім ненав`язливо виставили за двері. Станки мої маленькі, переїхав за один день, вивіз це все. Що порадити автору - не знаю. Хоча цей же Бербраєр працює в гаражі на 16К20 і нічого. Виглядає  "бодрячком".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас багато сервісів в гаражах. З великими верстатими також. Не у всіх кооперативах, але там де дозволяють. Щоби ставало мережі - ті, кому треба тягнуть свій кабель від вхідного трансформатора самі або вкупі з сусідами. Яле ціни іноді казкові. Сусід робить перетяжку м'яких меблів, площа більша за 50 квадратів - 350 гривень/міс. Хоче викупити дане приміщення, ціна 10к$.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може трохи не в тему але ідея для великого не дуже бізнесу, беремо участок на пару гектарів строїм бокси плюс інфраструктуру ставимо підстанцію і здаємо все в оренду тобто ТЕХНОПАРК

 

Зразу все не піде але через рік-два-три буде золота жила

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

своє це дуже добре,  але в нинішніх реаліях в цьому місті для мене поки що непідйомно. Та й по оренді, якби мова йшла про такі міста як Рокитне, Біла Церква, чи інший більш-менш середньостатистичний районний центр, то й теми даної не було б, бо там усе набагато простіше.  По крайній мірі з орендою))) Я от родом з с.  Острів, Рокитнянського району,  то у тому селі приміщення для майстерні на кожному кроці за копійки. Хоч - знімай,  хоч - купуй. Та й село не бідне. В Борисполі не так. Тому тут без оренди не вийде, якою б слизькою не була ця доріжка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене теж є проблема з недостачею виробничих приміщень. Аренда - якось мені це не дуже подобається. 

Є думка зробити декілька контейнерів, та пробити земельну ділянку в оренду у місцевої влади - з цільовим призначенням промисловість. - десь недалеко від підстанції - щоб кабеля тягнути не так накладно було.

Але то буде більш-менш  своє - лише земля в аренді та усе законно - промисловість. Тобто - гупати кувалдою там буде можна - ніхто не побіжить до мера з караваєм та не почне жалітися на свою важку долю.    

До того ж - з перспективою цю землю викупити.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, dex15 сказал:

В мене теж є проблема з недостачею виробничих приміщень. Аренда - якось мені це не дуже подобається. 

Є думка зробити декілька контейнерів, та пробити земельну ділянку в оренду у місцевої влади - з цільовим призначенням промисловість. - десь недалеко від підстанції - щоб кабеля тягнути не так накладно було.

Але то буде більш-менш  своє - лише земля в аренді та усе законно - промисловість. Тобто - гупати кувалдою там буде можна - ніхто не побіжить до мера з караваєм та не почне жалітися на свою важку долю.    

До того ж - з перспективою цю землю викупити.

 

Було б непогано якби хтось із форумчан, хто мав діло з такою схемою, поділився своїм досвідом.  Чи реально це взагалі, який алгоритм дій,  та саме основне - яка постановка питання в цьому плані з боку представників тої самої місцевої влади,  тут мені знається все далеко не просто. Особливо у великих містах,  їх передмістях та межуючих із обласними центрами районах. ІМХО Без зеленого кешу діла не буде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивиться генеральний план вашого міста - його по закону повинно бути розміщено на офіційному сайті міської ради.

Є вільна земля щодо промисловості ? - до міської ради.

У нас - є вільна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свободная то есть, но в основном для "особ приближенных к императору". Или дадут-продадут где нибудь для отшибе. А кто охрану обеспечит?, бо в какую нибудь темную ночь, все что нажито не посильным трудом, может перейти в руки пролетариата. По моему проще купить в частном секторе домик с участком и там уже развиваться, главное чтобы соседи были адекватными. На моем районе достаточно много и частников и умельцев, и бывших ментов - владельцев магазинчиков.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, dex15 сказал:

Подивиться генеральний план вашого міста - його по закону повинно бути розміщено на офіційному сайті міської ради.

Є вільна земля щодо промисловості ? - до міської ради.

У нас - є вільна.

Завтра гляну для цікавості. В продажу точно є,  але гектари і за міліони. Мабуть для оренди 10 сотих також знайти буде проблемно. Цікаво який алгоритм дій, ну припустимо знайшов я тих завітних 10 сотих в Борисполі,  прийшов у міськраду і сказав що хочу взяти їх в оренду?  Шосте чуття підказка зо нічим позитивним це не закінчиться. Особисто Ви мали вдалий досвід в даній справі?

Р.S.  У Вас це де,  якщо не секрет? 

Змінено користувачем Bohdaha
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене є власна земля з цільовим для комерційного використання.

Але у мене здебільшого виробництво - тому є деякі у цьому плані проблеми.

 

Сам я цього не провертав, але не бачу нічого неможливого.  

Щоб отримати землю в аренду та підвести електрику - при найкращому розкладі, міркую починати треба з 5 тис.уе. на витрати.

Я взяток не даю принципово.

 

Зараз, здається, уся земля комунальна - через аукціони. 

Поки це усе оформлювати - робити контейнери.

 

У крайньому випадку, якщо вийде якийсь облом   - можна взяти землю в аренду у приватного власника та закинути ці контейнери з обладнанням туди  - з арендою має бути куди дешевше ніж аренда приміщень.

Контейнери слід робити таким чином - щоб при перевезенні не демонтувати обладнання. 

Десь так я усе це бачу. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тему читаю, свого сказати нічого, але питання виникло. Хто там живе поблизу моря, за скільки реально можна взяти по мінімуму 12-ти, 20-тифутові контейнери(б/у звичайно)? На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) не посилати, ціни там я бачив, хочеться почути реальних людей.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bohdaha сказал:

Завтра гляну для цікавості. В продажу точно є,  але гектари і за міліони. Мабуть для оренди 10 сотих також знайти буде проблемно. Цікаво який алгоритм дій, ну припустимо знайшов я тих завітних 10 сотих в Борисполі,  прийшов у міськраду і сказав що хочу взяти їх в оренду?  Шосте чуття підказка зо нічим позитивним це не закінчиться. Особисто Ви мали вдалий досвід в даній справі?

Р.S.  У Вас це де,  якщо не секрет? 

Сейчас все ч-з аукцион, как раз переоформляю аренду земли, рядом есть свободная, хотел попросить ещё три сотки что бы выровнять участок. После обьяснений ими алгоритма решил оставить синицу))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне кажеться что контэйнер это не очень хорошая идея так как зимой будет дубарь а летом ташкент , нормально утеплить врятли получиться

Лучше уж взять обычную термчку

Цена не слишком большая могу узнать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Некоторое время выступал в роли арендодателя, из четырёх арендаторов только один оказался нормальным, сьехал по тому как в один момент стало тесно. От остальных только убытки. Так шо, аренда палка двух концов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С маленькими помещениями всегда проблема. Свыше 200-300м2 можно что-то подыскать. Цена 60-80грн по Киеву. Я взял небольшое помещение около 65м2 с территорией в придачу и по мере развития достраивал сараи. Но становится тесно и тоже потихоньку задумываюсь о покупке земли и строительстве небольшого цеха. Знакомые в софиевской борщаге купили землю 3га, перевели ее целевое для коммерческого использования. Интересовался ценой земли у них. Говорят, что сами не продают, но соседи планируют продавать по 3500долл/сотка после оформления документов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку