romkalush

Нова покупка 6р82

10 сообщений в этой теме

Доброго всім дня, чи ночі. Вирішили ми з братом зробити собі подарунок до Нового року, спочатку думали що купимо НГФ або  675 чи 676 а купили собі фрезерний станок  6р82,  чому зупинилися на ньому  брали на батьковій колишній фірмі як він казав що щось не пам'ятає щоб він колись бачив що він працював, так по комплектації станка  стіл є ми його зняли бо не могли протягнути через двері звідки забирали там напевно спочатку поставили його а потім стіни вибудували, мотори, кришки всі є. З мінусів немає двох штурвалів на подачу стола, помпи сож ну це дрібниці з великого немає серьги, теж щось дістало ноги і втекло з електрощитових я так розумію що ноги дістав трансформатор,а що ще дістало ноги підкажіть

P1010267A.JPG

P1010266.JPG

P1010263.JPG

P1010264.JPG

2

Поделиться сообщением

Вітаю, станок норм, працював трохи на ньому, дуже витривалий і надійний, ще й з поворотним столом!

0

Поделиться сообщением

Молодец! Хорошый сохран.

0

Поделиться сообщением

з електрикою уважно, подивіться схему, бо транса немає, хто-зна які котушки в пускачах. Також рекомендую перевірити теплушки, бо народні умільці там всякі перемички ставлять, я так раз погорів - мотор на двох фазах включив і потім знову перемотка, а це не дешева штука. Ми земляки?

0

Поделиться сообщением

Дякую. Взяли майже по ціні металолому 16000 грн.плюс в нагрузку УДГ-250 яка стояла на столі прикручена, шкода задньої бабка не було тепер вже маю 3 УДГ160 УДГ200:) плюс переїзд з Івано-Франківська до Калуша 1600грн.за маніпулятор.

0

Поделиться сообщением

Доброго всім часу доби, і так по порядку що було зроблено з станком за цей час. Знайшов в інтернеті паспорт від станка який підійшов (попадався паспорт з трохи іншою електричною схемою) купив трансформатор тут в нас на барахолці, теж розібрався що ще там дістало ноги, здвоєний пускач з механічним блокуванням, теж купив, все поставив підключив, ще декілька нових дротів поставив, бо тут були два шкідники, один з файними кусачками, а другий, в станку жила миша, погризла мала зараза дроти>:(. По підкручував болти і почистив  клеми, тепловухи нормальні, поставив жменю запобіжників під'єднав  живлення, все запрацювало крутиться, столи їздять:) . Тепер з братом полізли з ревізією в коробку швидкостей на дні знайшли велике штопорне кільце:|, де воно там взялося не знаю, ніби всі на місці, можливо воно та же з заводу валяється  або, не знаю треба добре дивитися. Зняли коробку подач, а на дні в масляній ванні біля масляного насоса, знайшли зубило O.o звідки воно там.... Наступна робота, треба все вимивати від старого масла, робити нові прокладки на кришки і збирати. Підкажіть в яких містах може текти масло щоб там краще загерметизував  або якось ущільнити?   

1

Поделиться сообщением

Процес по трохи йде, розбирається і дифектується, розібрав поворотний стіл, площини прилягання шліфовані без шабровки. Поперечку теж зняв, не знаю скільки то все важить ну тяжке дай боже удвох ледве зняли руками.

P1010281.JPG

P1010282.JPG

0

Поделиться сообщением

#16779 Опубликовано: (изменено)

В середині трохи відмили Знайшовся дефект поганий зачепменя конічних шестерень підйому консолі

P1010283.JPG

Изменено пользователем romkalush
0

Поделиться сообщением

#16781 Опубликовано: (изменено)

Мала шестерня має великий осьовий люфт що аж підшипник болтається. Зазор конічних шестерень регулюється двома шайбами щоб було добре велику шайбу треба шліванути на 2 мм..  Осьовий вал на якому стоїть мала шестерня взагалі не завіксований має бути так як на фото віксатор має попасти в отвір, якщо віксатор попадає в отвір то вал схований в шестерні, а мав би "вровень выпирать",треба буде робити новий отвір там де він має бути, таке враження що це зібрали як-небуть. 

P1010285.JPG

P1010289.JPG

P1010293.JPG

P1010294.JPG

P1010287.JPG

Изменено пользователем romkalush
0

Поделиться сообщением

Трубки системи змазування всі відкрутили і продули, було трохи в них трохи г..., дві трубки десь по 20см. треба замінити бо вони сплющені, фото зроблю викладу. Теж треба ремонтувати механізм управління підйому і поперечного переміщення стола, відсутня втулка з чого вона зроблена, чи що там має бути я не знаю , на фотографіях  станків не видно як воно там має бути, зробіть будь-ласка фото в збільшеному вигляді я буду вам вдячний.

P1010295.JPG

P1010297.JPG

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас