romkalush

Нова покупка 6р82

19 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня, чи ночі. Вирішили ми з братом зробити собі подарунок до Нового року, спочатку думали що купимо НГФ або  675 чи 676 а купили собі фрезерний станок  6р82,  чому зупинилися на ньому  брали на батьковій колишній фірмі як він казав що щось не пам'ятає щоб він колись бачив що він працював, так по комплектації станка  стіл є ми його зняли бо не могли протягнути через двері звідки забирали там напевно спочатку поставили його а потім стіни вибудували, мотори, кришки всі є. З мінусів немає двох штурвалів на подачу стола, помпи сож ну це дрібниці з великого немає серьги, теж щось дістало ноги і втекло з електрощитових я так розумію що ноги дістав трансформатор,а що ще дістало ноги підкажіть

P1010267A.JPG

P1010266.JPG

P1010263.JPG

P1010264.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, станок норм, працював трохи на ньому, дуже витривалий і надійний, ще й з поворотним столом!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодец! Хорошый сохран.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з електрикою уважно, подивіться схему, бо транса немає, хто-зна які котушки в пускачах. Також рекомендую перевірити теплушки, бо народні умільці там всякі перемички ставлять, я так раз погорів - мотор на двох фазах включив і потім знову перемотка, а це не дешева штука. Ми земляки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Взяли майже по ціні металолому 16000 грн.плюс в нагрузку УДГ-250 яка стояла на столі прикручена, шкода задньої бабка не було тепер вже маю 3 УДГ160 УДГ200:) плюс переїзд з Івано-Франківська до Калуша 1600грн.за маніпулятор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім часу доби, і так по порядку що було зроблено з станком за цей час. Знайшов в інтернеті паспорт від станка який підійшов (попадався паспорт з трохи іншою електричною схемою) купив трансформатор тут в нас на барахолці, теж розібрався що ще там дістало ноги, здвоєний пускач з механічним блокуванням, теж купив, все поставив підключив, ще декілька нових дротів поставив, бо тут були два шкідники, один з файними кусачками, а другий, в станку жила миша, погризла мала зараза дроти>:(. По підкручував болти і почистив  клеми, тепловухи нормальні, поставив жменю запобіжників під'єднав  живлення, все запрацювало крутиться, столи їздять:) . Тепер з братом полізли з ревізією в коробку швидкостей на дні знайшли велике штопорне кільце:|, де воно там взялося не знаю, ніби всі на місці, можливо воно та же з заводу валяється  або, не знаю треба добре дивитися. Зняли коробку подач, а на дні в масляній ванні біля масляного насоса, знайшли зубило O.o звідки воно там.... Наступна робота, треба все вимивати від старого масла, робити нові прокладки на кришки і збирати. Підкажіть в яких містах може текти масло щоб там краще загерметизував  або якось ущільнити?   

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Процес по трохи йде, розбирається і дифектується, розібрав поворотний стіл, площини прилягання шліфовані без шабровки. Поперечку теж зняв, не знаю скільки то все важить ну тяжке дай боже удвох ледве зняли руками.

P1010281.JPG

P1010282.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В середині трохи відмили Знайшовся дефект поганий зачепменя конічних шестерень підйому консолі

P1010283.JPG

Змінено користувачем romkalush
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мала шестерня має великий осьовий люфт що аж підшипник болтається. Зазор конічних шестерень регулюється двома шайбами щоб було добре велику шайбу треба шліванути на 2 мм..  Осьовий вал на якому стоїть мала шестерня взагалі не завіксований має бути так як на фото віксатор має попасти в отвір, якщо віксатор попадає в отвір то вал схований в шестерні, а мав би "вровень выпирать",треба буде робити новий отвір там де він має бути, таке враження що це зібрали як-небуть. 

P1010285.JPG

P1010289.JPG

P1010293.JPG

P1010294.JPG

P1010287.JPG

Змінено користувачем romkalush
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трубки системи змазування всі відкрутили і продули, було трохи в них трохи г..., дві трубки десь по 20см. треба замінити бо вони сплющені, фото зроблю викладу. Теж треба ремонтувати механізм управління підйому і поперечного переміщення стола, відсутня втулка з чого вона зроблена, чи що там має бути я не знаю , на фотографіях  станків не видно як воно там має бути, зробіть будь-ласка фото в збільшеному вигляді я буду вам вдячний.

P1010295.JPG

P1010297.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Расскажите пожалуйста как снимается серхний стол - стол продольных перемещений. Насколько я понимаю снизу на этом столе находится кронштейн, который иногда ломается при неправильном обращении со станком. Хочу перед покупкой для себя станка 6р82, осмотреть этот кронштейн. Как для этого без проблем и быстро снять стол?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.01.2017 в 23:19, romkalush сказал:

знайшли зубило O.o звідки воно там....

це шабровочний "мороз" наносили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин назад, Андрей. написав:

Расскажите пожалуйста как снимается серхний стол - стол продольных перемещений. Насколько я понимаю снизу на этом столе находится кронштейн, который иногда ломается при неправильном обращении со станком. Хочу перед покупкой для себя станка 6р82, осмотреть этот кронштейн. Как для этого без проблем и быстро снять стол?

Відкрутити з лівої і правої сторони зняти кронштейни кріплення гвинта, з лівої сторони витягнути клин стола і можна зсувати стіл, стіл тяжкий двоє знімали був екстрім ставили на підставку, а четверо ледве поставили назад.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ещё вопрос, уважаемые)

Стол можно снимать хоть в лево хоть в право? В любую сторону?

И еще. Открутили кронштейны крепления винта... А винт? Что с ним?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 2017-2-8 в 09:25, romkalush сказал:

Трубки системи змазування всі відкрутили і продули, було трохи в них трохи г..., дві трубки десь по 20см. треба замінити бо вони сплющені, фото зроблю викладу. Теж треба ремонтувати механізм управління підйому і поперечного переміщення стола, відсутня втулка з чого вона зроблена, чи що там має бути я не знаю , на фотографіях  станків не видно як воно там має бути, зробіть будь-ласка фото в збільшеному вигляді я буду вам вдячний.

P1010295.JPG

P1010297.JPG

Тут стоит обычная втулка из чугуна можно из бронзы сделать , она сквозная, просто запресована а в ней вставлен вал копира.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня,. Купив  накладну ВФГ модель 1905 що за головка гугул мовчить, конус КМ4.    

P1010298.JPG

P1010301.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шестерні в середині цілі, підшипники помити і змастити. Паз на привід 19,5мм., кріплення до станка  два отвори і дві різьби по діагоналі

P1010314.JPG

P1010317.JPG

P1010315.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для чого різьба на кінці шпінделя, І від якого це станка головка? хто знає підкажіть.

P1010306.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоже сталкивался с подобным вопросом по очень похожей голове. вывод - накладная к горизонталу типа 6н81-82 старого образца.при двойном вывороте и установке дисковых или модульных фрез режет рейки на всю длину стола...но поперёк))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку