Roma

Чи брати машину?

59 повідомлень у цій темі

Пропонують машину.

Жигуль копійка.

Ціна 300 доларів. Кажуть шо в ціну входить і оформлення, і шо ніяких проблем з документами не буде. 

Кажуть шо на ходу і кажуть шо не гнилий. Ше кажуть шо мотор в дуже хорошому стані.

Питання брати чи не брати.

Мені машина не потрібна. Просто зацікавився бо дешево.

Якшо куплю, то буде стояти, їздити буду раз в пів року.

Я так розумію там під 900 кг заліза, десь за 4-5 тисяч я її зможу на брухт здати, в крайньому випадку.

Правильно? Чи як?

На машинах не розуміюся, і ніколи не цікавився. Бажання їздити не маю.

Шо то буде в результаті?

Проблема, лишній клопіт і витрати? Чи додаткова можливість у випадку потреби?

Краще така ніж ніяка? Чи краще ніяка ніж така?

Права получив ше в школі, лежать давно, але я ніколи реально не їздив і не тягнуло мене до машини ніколи.

Не розуміюся зовсім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нащо воно Вам потрібно. Якби хоч нормальна, а так тільки геморой на п'яту точку.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такий тарантас це здоровенний геморой. потрібний він на вашу ж...пу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Roma сказал:

Мені машина не потрібна. Просто зацікавився бо дешево.

 

4 минуты назад, Roma сказал:

Права получив ше в школі, лежать давно, але я ніколи реально не їздив і не тягнуло мене до машини ніколи.

Просто пройдите мимо. Пусть покупают те, кто в этом понимает, разбирается и хочет. Может, она больше и не стоит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Странный вопрос, очень странный. На сколько я понял у вас просто деньги в кармане давят. Не, ну правда взять чего-нибудь не нужного за 8,5 тыс. и после того как оно проваляется годок отдать за 5. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Roma сказал:

Кажуть

Ну, такий дорослий, а в казочки віриш.

Як може копійка не бути гнилою...

Те що переварюється, там вже три рази міняли. А є такі місця, де міняти ох як незручно.

І потрібно розуміти, ніхто ніколи нікому не поваре машину так як потрібно, бо не це піде в рази більше часу і т.д.

Те, що кащуть - це тільки їх "сприймання" того, що вони хочуть продати за 300 баксів.

Оформляти таке і не обов'язково, зараз достатньо розписки при свідках. Я сам так купував.

Ну, ті що "кажуть", потім завжди доповнюють "а я й не знав".

Ви купуєте, ви повинні оцінювати стан.

Вага машини 800 з хвостиком, при здачі в лом можуть 200 кг скинути. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

это нормальная цена.

не дешево и недорого.

 

на чермет принимают всборе за 4-5 тгрн(как договоришься) разбирать смысла нету ,больше не вытянешь.

я шестерку сдал на чермет ,своим ходом заехала 4 тыс грн.

москвича 4800 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Roma сказал:

Не розуміюся зовсім.

Був раніше анекдот.

Що робити щоб чоловік вдома сидів і не пив - купи потриманий мотоцикл.

Так копійка - це той мотик в квадраті.

Я з жигулями чимало діла мав. З кумом піднімали копійку, зробили з неї нормальну машину, вийшло 5 її вартостей.

А якщо немає чим, та ще й не знаєш...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вчера ездил смотреть 21 волгу. Хотят 500. Тоже думал взять поджопник себе, потом подумал, не, не хочу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отличная цена, для грабить банк, берите :)

..но мжет заглохнуть не к стати, тут риск конечно

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подсчитайте сколько лет Вы будете ездить четыре раза в год на 300 баксов - -----> В такси, без хлопот и проблем, без ТО, бензина, ремонта, ментов. Учитывая подвижки в нашей державе в сторону увеличения поборов с нас сирых. И да никто не запретит - завтра штрафовать за летнюю резину, а в апреле за зимнюю, а комплект покрышек - не две копейки, а на копейке лысаки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найдите знакомого который соображает в машинах, и если окажется все так как говорят то можно взять намазать губы прилепить 150 -200 у.е. и быстренько продать но только если все нормально. В  противном случае вы купите себе действительно геморрой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Bogdan сказал:

Був раніше анекдот.

Що робити щоб чоловік вдома сидів і не пив - купи потриманий мотоцикл.

Так копійка - це той мотик в квадраті.

Я з жигулями чимало діла мав. З кумом піднімали копійку, зробили з неї нормальну машину, вийшло 5 її вартостей.

А якщо немає чим, та ще й не знаєш...

 

Але різниця між мотоциклом і машиною що мото не буває гнилим, якщо буває то тільки щитки, і зробити його можна за 2 місяці І буде як нове а ось копійка вся гнила і зробити її просто нереально. 

Для прикладу Я взяв яву 350 панельку розібрав її до останього вінтіка, вложив майже 300 баксів і катаюсь вже 3 роки і горя не знаю, а ось машину таку я б і даром не брав!

Змінено користувачем Bruiser
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб мати можливість їздити , навіть раз на півроку , потрібно буде платити страховку , а якщо повернуть техогляд то це ще додаткові витрати . Крім того якщо машина не їздить то це не значить що аккумулятор не псується , резина не дубіє і  не тріскається , тосол і масло не окислюються і не потребують заміни .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, shed1 сказал:

И да никто не запретит - завтра штрафовать за летнюю резину, а в апреле за зимнюю,

и правильно сделают..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, LAS сказал:

Я вчера ездил смотреть 21 волгу. Хотят 500. Тоже думал взять поджопник себе, потом подумал, не, не хочу.

Ну волга 21 то трохи інший варіант. Так сказати майже антиквар

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Ну волга 21 то трохи інший варіант. Так сказати майже антиквар

А про пальне подумали на цей антикваріат ????? Скоріше це людожер ( в плані гаманця ).!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это да, но у меня стоит в стадии реанимации Форд Гранада 2,3 V6. Так что тоже кушает прилично. Поэтому второго бегемота я не потяну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Semion сказал:

А про пальне подумали на цей антикваріат ??

в мене є газ2401, катаюсь рідко, зате прикольно )))

Є і мотики старі. Але це не для роботи чи проскочити кудись )))

Те ж і з копійкою (в данній ситуації). Занадто стара машина, погані деталі, потрібний постійний догляд і т.д. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Roma сказал:

Пропонують машину.

Жигуль копійка.

Ціна 300 доларів.

За таку ціну?це вже підозріло.Ціни на них звісно впали але не наскільки,ну тут іще регіональність звісно...

2 часа назад, Roma сказал:

Кажуть шо в ціну входить і оформлення, і шо ніяких проблем з документами не буде.

Можливо,50\50

 

2 часа назад, Roma сказал:

 

 Ше кажуть шо мотор в дуже хорошому стані.

 

Звісно вам ніхто не скаже,що пороги задуті піною,днище заклеєне рубероїдом.А в двигун в кращому випадку можуть поставити кільця на старі поршні,щоб"тяга"була.:after_boom012:.Думаєте жартую,як би не так.Я звісно не кажу що це так як я описав,але авто близько 40 років.Хто буде витрачатися на ремонт,якщо  ремонт тільки двигуна стане,мінімум дві ціни даного авто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Гараж 512 сказал:

я шестерку сдал на чермет ,своим ходом заехала 4 тыс грн.

А  чому  комусь  не  запропонували  за  5-6-7-8  тис?    Чи  стан  не  того...?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Roma написав:

Пропонують машину.

Жигуль копійка...

Дальше можно не продолжать.

Лет 15-ть назад у моих знакомых на трассе лопнул рычаг передней подвески шестерки, вынесло на встречку, ударили в лоб.

Все живы, но квартиру пришлось отдать.

Аналогично можно рассказать и про Волги, а 24-я имеет врожденный дефект управляемости, из-за отсутствия гидроусилителя и невозможности увеличить диаметр баранки (ну шоб ее мог свернуть не только мужик), геометрия передней подвески далека от оптимальной.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як не смішно, але ми нарешті досягли тієї ситуації коли старий анекдот "Увага! Акція! - при купівлі повного баку на нашій заправці автомобіль - у подарунок!!!" - вже ніфіга не анекдот, а сама справжнісінька злобуденність. В деяких областях, через засилля євроблях продати старого ТАЗика чи Москвича значно вигідніше по запчастинах а що лишилося відвезти на металобрухт, аніж продати його як транспортний засіб на ходу й з документами. От навіщо витрачати 300-400 баксів за купу 40-50 річного радянського  брухту, в котрий треба вкинути щосезону ще стількі ж на ремонт ходовки та підтримання їх на ходу, і яка жере бензин відрами, коли за тисячу вам на рік заженуть другого-третього гольфа з дизельком, чи на газу що гарантовано добігає той рік без зайвих втручань і буде дерти з вас не 2,50 на кілометр лише по паливу, а 100-110 гривень на сотку?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, VUL777CAN сказал:

За таку ціну? це вже підозріло.

Та ніби власник потребує грошей на лікування. Хвороба дуже серйозна і йому не до машини.

Він вже її здав на брухт. Без переоформлення.

А зараз її продає приймальник брухту.

Ше каже шо там шось зробили з мотором шоб він брав 95-бензину, і шо мотор чи 1.2 чи 1.3, ну ніби дуже мало бере після переробки.

А ше каже шо господар колись працював в міліції.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Й до речі - ремонт двигуна, що на тазику, що на гранд-черокі якщо робити гарно - коштує не менше, аніж сто баксів за циліндр тільки по роботі, але чіроківський двигун зробив - і забув на півляма км, а тазика кожні сто тисяч перетрушувати, в самому ідеальному випадку - сто двадцять тик. От і рахуйте самі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку