Telesuk

Хороша дрель

6 повідомлень у цій темі

Вітаю, порадьте хорошу каумуляторну дрель для щоденної роботи, цікаві ваші відгуки про інструмент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось нещодавно теж думав про вибір дрелі, але від мережі. Зі всіх компаній виділив для себе дві найкращі це Bosch та Makita. Але я би радив брати тільки професійну, хоч і для побутових цілей. Якщо то Бош то вони синього кольору. Беріть тільки у офіціалів. Під Макіту багато підробок.І ще, може акумуляторний шуруповірт, а не дриль?

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був на днях в офіційного диллера Макіти, ціна на дрель з 18-ти вольтовим акб 5300 грн, то думаю чи може взяти 2шт дніпро-м за цю ціну 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділюся своїм досвідом пошуків шурупокрута і перфоратора. Зупинився на Макіті. Почав шукати кращу ціну. У всіх плюс-мінус одна ціна, навіть в Польщі. Але з Польщі повертаю 23% VAT, а це вийшло понад 700,00грн. і два рази в Польщу змотатися. 

Перфоратор вже і по бетону попрацював, шурупокрут нормально опалубку скручував. Гарантія продовжена до 3-х років...  Я задоволений.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора був в Києві, і сам заглядався. Тільки також від мережі. Я звернув ще увагу на фірми Black&Decker та Metabo

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пользуюсь ДнипроМ за 1600 с копейками. 2 скорости. 18 вольт. 2 АКБ. 1 зарядка где-то минут 50. Чемодан

 

Лично для меня 5к отдавать за шурук как-то некомельфо. Как бы бережно вы к нему не относились, он может у вас банально упасть со стола и замена корпуса будет как пол шурика. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку