grek-y

1а62 брати не брати.

65 повідомлень у цій темі

1 минуту назад, grek-y сказал:

як на вашу думку може більше . маю іт1-м при зйомі 3мм на сторону відчувається нагрузка на двигун і кпп 

зрівняв іжачка з дінозавром :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, grek-y сказал:

як на вашу думку може більше

Можна і більше  тільки питання " А чи треба ? " Станок не першої свіжості , двигун нагрузки практично не отримую але отримує фрікціон і коробка , на ньому можна чорному роботу робити ,великогабаритні штуки обдирати. 

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для того він мені і потрібен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене дідугАн в цьму року відмітив 60 ліття та працює як молодий ,хоть має вигляд пенсіонера. До мене його кидали не считано разів. Всі ручки поварені, дві лапи на передній тумбі ввдбиті, але працює і пару соток нід посадку ще може без вігри

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Із "тюнінгу "  хотів би сказати що можна буде зайнятись маслонанасом а саме змінити його наприклад на насос ГУР  там привід від мотора  3 ремні на коробку 1 на насос, десь бачив на ютубі подібну переробку тілкьи 1к62, рідний мені не подобаєтсья із за стукотіння .

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) була ціла передня бабка, я купив у мужика коробку подач і фартук по 10-11 грн кг, спитайте може ще є 0953506260 сергій

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, SkosarV сказал:

рідний мені не подобаєтсья із за стукотіння .

я давно хотів затронуть цю тему , мож відео снять получиться ... в мене насос не стукотить тік чють як сцикає:D думаю шо за ху.. откриваю кришку, в шпіндельний качае на ванночку фрикціона тоже залива порядно ... хз шо з ним не так ,ну на холостих отого стука вобще не ма 

 

Змінено користувачем Artem1ks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, SkosarV сказал:

Знайшов не поганий варінат для зажиму ЗБ 
Швидко, дешево, сердито

зб.jpg

что за устройство на ЗБ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, kydesnikc сказал:

что за устройство на ЗБ?

мені самому цікаво , може автоподача 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так автоподача, буржуї ті штуки зазвичай на фрезери ставлять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні ще раз іздив уважніше обдивився верстат .задня бабка має ручку ефікаціфіксаціі .що це .не рідна бабка чи модефікація  також постає питання чим приводиться в рух шток маслонасоса .все ж вирішив брати . потрібно буде знімати двигун коропку подач фартух і супорт щоб пропхати верстат в одвірки шириною 72 см маю надію що ройде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Берите, не пожалеете. С родным двиглом он 10мм на сторону снимает. Поначалу с непривычки проскакиваешь отключение автоподачи и уже включается поперечная. Но это - дело наживное. ЗБ с ключом это есть гут. Если затянул, то отъедет только вместе с куском станины. Насос меня тоже доставал шумом. Поменял на НШ-4 (в корпусе от НШ-10) и привёл тонким ремешком от основного двигателя. При 700 об/мин он маслом заливает коробку как фонтан. Пришлось ещё дополнительных щелей в трубках нарезать и ещё трубок добавить.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, grek-y сказал:

чим приводиться в рух шток маслонасоса

Маслонасос плунжерний приводиться в рух коромислом , а коромисло відвала з фрікціонами а на валу наче екцентирк як на розпредвалу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

задня бабка не з ключем а ричагом як у 1к62 от і думаю що це таке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, 3121 сказал:

Берите, не пожалеете. С родным двиглом он 10мм на сторону снимает. Поначалу с непривычки проскакиваешь отключение автоподачи и уже включается поперечная. Но это - дело наживное. ЗБ с ключом это есть гут. Если затянул, то отъедет только вместе с куском станины. Насос меня тоже доставал шумом. Поменял на НШ-4 (в корпусе от НШ-10) и привёл тонким ремешком от основного двигателя. При 700 об/мин он маслом заливает коробку как фонтан. Пришлось ещё дополнительных щелей в трубках нарезать и ещё трубок добавить.  

На фартухе 3 рычага управления подачами.Сначала выбираете продольная или поперечная и только затем рычагами расположенными внизу по краям фартуха включаете подачу влево,вправо или соответственно от себя на себя.Нет там ни каких перескакиваний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, grek-y сказал:

задня бабка не з ключем а ричагом як у 1к62 от і думаю що це таке.

 

Бачив такий станок, з бабкою з ричагом фіксації, говорили, що рідна, станок брали з заводу вже таким... Станок Липецького заводу.

Ну може під час кап-ремонту або модернізації тюнінгували. Але бабка із 1К62 не підходить по ширині - не входить між направляючими супорта, і в 1К62 вже більш квадратна - є площадка зверху на корпусі, а в 1А62 бабка ще округла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, grek-y сказал:

задня бабка не з ключем а ричагом як у 1к62 от і думаю що це таке.

В книгі про модернізацію є про переробку фіксації ЗБ ,можливо штось приклав зусиль та зробив собі

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні частково розібрав верстат. Відєднав двигун з плитою напевно не рідний надто великий і прикручений через металічну пластину . також витягнув вали з коробки подач .зняв прижимні планки супобрта .відкрутив коробку подач .Все відкрутилося легко без проблем.  Тільки не зняв корпус трензеля два болти м12 відкрутив більше не знайшов.Можливо хтось знімав цю деталь підкажіть в чому секрет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, grek-y сказал:

Сьогодні частково розібрав верстат.

Прикладайте фото =) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В приміщенні де знаходиться верстат дуже темно .вікна забиті тому якість фотографій дуже погана. перевезу верстат до себе буде багато фото . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, grek-y сказал:

В приміщенні де знаходиться верстат дуже темно .вікна забиті тому якість фотографій дуже погана. перевезу верстат до себе буде багато фото . 

Будем чекати =) А що до трензеля нічого не можу підсовітувати =( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов у одного з форумчан потрібні деталі . але є питання, чи одинакові комплектуючі в цих верстатах .Чи є залежність від заводу виробника і року виготовлення .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, grek-y сказал:

Знайшов у одного з форумчан потрібні деталі . але є питання, чи одинакові комплектуючі в цих верстатах .Чи є залежність від заводу виробника і року виготовлення .

Більш всього що однакові , що 1а62 що 1л62 один паспорт , все однакове , є каталог запчастин де детально розписанані розміра деталей , він вам і допоможе  розміра із каталога звірити з розмірами наявних запчастин . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Де би той каталог знайти може хтось має .поділіться будласка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, grek-y сказал:

Де би той каталог знайти може хтось має .поділіться будласка.

в паспорті возможно ... тільки там розміра проставлені вроді би 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку