• Объявления

• softm

Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!

7 сообщений в этой теме

Надумав я спробувати освоїти SolidWorks , а так як для мене ця тема нова , то думаю , що буде виникати безліч запитань . Хотілось би мати майданчик , де була б можливість поспілкуватись , задати запитання і отримати на нього відповідь , поділитись корисною інформацією та запозичити щось нове для себе . 

Як виявилось , щороку випускалась нова версія програми і тому виникло перше запитання : А яку саме версію обрати для себе , щоб і потужностей компа вистачило і функціональність не постраждала .

На пошук російськомовних описів версій програми втратив трохи часу , тому зроблю зарубки , може збережу час того , хто йтиме по моїм слідам . 

" SolidWorks , що нового ? " російською мовою   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018 

0

Поделиться сообщением

Канал на Youtube PROstoe3D , дев`ять уроків по роботі в  SolidWorks2010 і три практичних заняття , мені як початківцю сподобалось .

Можливо ще комусь стане в нагоді , добавлю посилання : PROstoe3D

0

Поделиться сообщением

В 25.12.2017 в 20:54, robo-new сказал:

А яку саме версію обрати для себе , щоб і потужностей компа вистачило і функціональність не постраждала

2013-2015 версії нормальні. Мене особисто цілком влаштовувала 2015 з останнім сервіспаком.

У 2017 інтерфейс поміняли, менюшки також змінились, незручно після попередніх версій. А ніяких реально суперкорисних функцій у ній немає, системні вимоги підвищились тільки. Ну єдине що 2017 зміг відкрити дикий 200 мегабайтний степ файл, на якому 2015 зависав, щоправда толку з того відкриття виявилось небагато :-).

Взагалі програма нескладна на базовому рівні. 

1

Поделиться сообщением

Я взагалі на 11 сиджу. Для звичайної мехобробці вистачає з головою. 17 на буке стоїть для просмотру файлів зроблених у свіжих версіях, інтерфейс там мрак, тре навчатися заново.

0

Поделиться сообщением

Ну, починати з версії нижче 15 не має сенсу. Особисто використовую SW 17 sp2. 

Також можливо встановити декілька версій відразу на пк.

Слід враховувати що на підприємствах де ліцензоване програмне забезпечення то там і версії 2012 року рідкість та ще.

Найбільше навантаження дають зборки з великою кількістю деталей ,та при рендерингу .

0

Поделиться сообщением

Мне, в свое время, помогал освоить SolidWorks вот этот канал - https://www.youtube.com/user/pit198221/featured.

Сам работаю в 2013 - всё устраивает. Программа достаточно простая и продуманная, а для личных потребностей: что-нибудь прикинуть, визуализировать и т. д. - просто супер. 

Желаю успехов в освоении, не пожалеете) Тем более видео навалом...

2

Поделиться сообщением

Дивився на Ютубі багатьох, але сподобався цей канал https://www.youtube.com/channel/UCBoYsMk1AFe5V4NE5libOIg/videos

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас