52 повідомлення у цій темі

Надумав я спробувати освоїти SolidWorks , а так як для мене ця тема нова , то думаю , що буде виникати безліч запитань . Хотілось би мати майданчик , де була б можливість поспілкуватись , задати запитання і отримати на нього відповідь , поділитись корисною інформацією та запозичити щось нове для себе . 

Як виявилось , щороку випускалась нова версія програми і тому виникло перше запитання : А яку саме версію обрати для себе , щоб і потужностей компа вистачило і функціональність не постраждала .

На пошук російськомовних описів версій програми втратив трохи часу , тому зроблю зарубки , може збережу час того , хто йтиме по моїм слідам . 

 

" SolidWorks , що нового ? " російською мовою   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Канал на Youtube PROstoe3D , дев`ять уроків по роботі в  SolidWorks2010 і три практичних заняття , мені як початківцю сподобалось .

Можливо ще комусь стане в нагоді , добавлю посилання : PROstoe3D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.12.2017 в 20:54, robo-new сказал:

А яку саме версію обрати для себе , щоб і потужностей компа вистачило і функціональність не постраждала

2013-2015 версії нормальні. Мене особисто цілком влаштовувала 2015 з останнім сервіспаком.

У 2017 інтерфейс поміняли, менюшки також змінились, незручно після попередніх версій. А ніяких реально суперкорисних функцій у ній немає, системні вимоги підвищились тільки. Ну єдине що 2017 зміг відкрити дикий 200 мегабайтний степ файл, на якому 2015 зависав, щоправда толку з того відкриття виявилось небагато :-).

Взагалі програма нескладна на базовому рівні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я взагалі на 11 сиджу. Для звичайної мехобробці вистачає з головою. 17 на буке стоїть для просмотру файлів зроблених у свіжих версіях, інтерфейс там мрак, тре навчатися заново.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, починати з версії нижче 15 не має сенсу. Особисто використовую SW 17 sp2. 

Також можливо встановити декілька версій відразу на пк.

Слід враховувати що на підприємствах де ліцензоване програмне забезпечення то там і версії 2012 року рідкість та ще.

Найбільше навантаження дають зборки з великою кількістю деталей ,та при рендерингу .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне, в свое время, помогал освоить SolidWorks вот этот канал - https://www.youtube.com/user/pit198221/featured.

Сам работаю в 2013 - всё устраивает. Программа достаточно простая и продуманная, а для личных потребностей: что-нибудь прикинуть, визуализировать и т. д. - просто супер. 

Желаю успехов в освоении, не пожалеете) Тем более видео навалом...

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивився на Ютубі багатьох, але сподобався цей канал https://www.youtube.com/channel/UCBoYsMk1AFe5V4NE5libOIg/videos

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще колись натикався на оцей канал, доситьбагато відео і для початкового рівня https://www.youtube.com/channel/UCdgIwt21wO5GhWnSZ8g61zA/videos

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.12.2017 в 20:54, robo-new сказал:

 

" SolidWorks , що нового ? " російською мовою   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018 

Все дуже просто якщо кампютер під  ХР То тут вибір один 2012. вищі версії не стануть  

А так як для новачка  ставте 2017. Все йде вперед і той інтерфейс який людям сдаеться "не зручним"  Вам  буде зручним бо іншого ви не знали.

З приводу функціонала. Для звичайної людини  функціоналу любої версії більш ніж досить :)

Особисто я користуюсь 2012. Але тільки тому що мій пк управляеться windows xp         

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

с 2015 не поддерживается 32 разрядные системы .2014 SP5.0  последняя которая поддерживает 32 разрядный ящик

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання по СВ2020 про механічне спряження

 

Є ось така рейка/шестерня

 

Screenshot_155.jpg

 

При русі і під час аналізу вилазить інтерференція

 

 

Screenshot_154.jpg

 

 

Чи можливо зробити спряження так щоби не було інтерференції?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Чи можливо зробити спряження так щоби не було інтерференції?

Можна. Але секасу багато дуже. Потрібно спрягати діаметр і лінію. Я то пробував на шестернях. Помудохався перший раз, воно запрацювало. І більше до того не повертався.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ttnd3d І діаметр жодного разу не зовнішній, як я розумію ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, softm написав:

@ttnd3d І діаметр жодного разу не зовнішній, як я розумію ...

так а в чому проблема? Задайте правильне передаточне число і не буде інтерференції

і чому у Вас зуби на шестерні кастровані?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

@ttnd3d І діаметр жодного разу не зовнішній, як я розумію ...

Ой! А як здогадався? ))))

Вроді по ділильному колу задається. По суті крок рейки. Як розпрямити шестерню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, robo-new написав:

Надумав я спробувати освоїти SolidWorks , а так як для мене ця тема нова , то думаю , що буде виникати безліч запитань . 

вивчайте щось поновіше, накшталт 2017, якщо пк дозволяє, SW доволі прожориста, ій для невеликих збірок потрібно не менше 4гбоперативи, у мене інколи моїх 8и не вистачає. ну і так, для збірок потрібна гарна відеокарта не менше 2гб, я то кажу про свій sw2015(в йому вчився, на ньому й працюю), більш новий не сподобався мені інтерфейсом, хоча як раніше писали, якщо вчитись то на чьомусь новому,  Вам буде всеодно яквоно виглядає, іншого всеодно не бачили. Є один нюанс більш новий sw відкриває файли старішого, а старий нові не відкриває.

Ну і так, программа доволі легка, по суті Ви малюєте креслення на єкрані в ескізі, а потім витягуєте її на певну висоту. 

Намагайтесь всю деталь малювати по максимуму в одному ескізі, зі скругленнями, отворами, дуже полегшує розмір використаної оперативки і процу(як приклад-》 витягуємо цилінд ф 25, а в ньому ромимо виіз 20мм,маэмо шмат  труби 3/4, 

а можемо намалювати два кола ф25 і ф20 і витягти сам профіль труби(і не треба тут глузувати і казати що можна витягнути товкостінний елемент і з іншим колом не гратись, це лише приклад))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, ttnd3d написав:

Ой! А як здогадався? ))))

Вроді по ділильному колу задається. По суті крок рейки. Як розпрямити шестерню.

 

Сопромат і евольвента залишились в душі ...

 

 

А я к вибрати то в спряженні ту окружність, вона є в ескізі ... але не розумію як саме вибрати

 

Screenshot_157.jpg

 

А ось окремо той ескіз, тип окружність допоміжної геометрії ...

 

Screenshot_158.jpg

 

А ось вибрати зі збірки її не можу ...

 

22 години тому, Stanley написав:

і чому у Вас зуби на шестерні кастровані?

 

Тому що якість відображення по замовчуванню СВ2020 в мене виставляє як малу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите хороший пошаговый самоучитель по SolidWorks. Работа с видеоуроками не получается. Пробовал брать частные уроки. Продвижение очень плохое и запредельно дорого. Прекратил. 

Большинство литературы рассчитано уже на "продвинутого" пользователя. Часто слышу что очень все просто. А вот у меня сложилась другая ситуация. Освоение идет очень медленно и сложно. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

А ось вибрати зі збірки її не можу ...

Не памятаю як то робив. Як не виходить по ескізу, то можна і циліндр або трубу висотою 0,01 мм, наприклад як допоміжну геометрію видавити або вирізати. І спрягати по ній. Деколи так роблю. Коли треба щось зістикувати а нема до чого привязатися в вихідному варіанті. 

5 годин тому, VARI2007 написав:

Подскажите хороший пошаговый самоучитель по SolidWorks. Работа с видеоуроками не получается. Пробовал брать частные уроки. Продвижение очень плохое и запредельно дорого. Прекратил. 

Большинство литературы рассчитано уже на "продвинутого" пользователя. Часто слышу что очень все просто. А вот у меня сложилась другая ситуация. Освоение идет очень медленно и сложно. 

 

Ескіз - витягнути/повернути. І далі вже робити послідовно. З поверхнями може бути жопа. Вони веселі в роботі. Але і з ними реально працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

підкажіть будьласка, яка версія данної программи на данний час актуальна до вивчення?

комп відносно старенький Win 10, і-5 4-го покоління, 16gb оперативної та 2gb відео

з теми вище зрозумів тільки, що з 2017 змінився інтерфейс, тому його і пропоують

а 2018, 19, 20, 21 є значимі відмінності від 17?

і яка збірка краща за параметрами можливості-глючність-вимогливість?

що поставити за принципом "розумної достатності"?

перевстановлювати туди-сюди різні і пробувати не хотілось, бо потім різні хвости-косяки вилазять,

то таке вже для більше обізнаних у компі

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Особиста думка: середньостатистичному виробництву 70-80% опцій Соліду, навіть версії 2013 року, нафіг не потрібно (але дешевої лайтової версії принципово немає). А решта - плюс-мінус однакові у всіх версіях. 

Але є засада - немає можливості понизити версію файлів. Тобто, якщо "покоцали" файл 2020, то в 2013 вже не відкриєш. І з тої точки зору дуже бажано  бути сумісним по версії з замовниками/підрядниками.

Змінено користувачем Олек77
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Олек77 написав:

Особиста думка: середньостатистичному виробництву 70-80% опцій Соліду, навіть версії 2013 року, нафіг не потрібно (але дешевої лайтової версії принципово немає). А решта - плюс-мінус однакові у всіх версіях. 

Але є засада - немає можливості понизити версію файлів. Тобто, якщо "покоцали" файл 2020, то в 2013 вже не відкриєш. І з тої точки зору дуже бажано  бути сумісним по версії з замовниками/підрядниками.

Але ж є якась найоптимальніша версія?

вище якої значно підвищуються вимоги до компа?

сумісність теж має велике значення

з однієї сторони, щоб без проблем можна було відправити будькуди замовлення на розкрій лазером наприклад, з іншої, щоб можна було відкривати вже існуючі чужі файли?

яка версія найпопулярніша? хто якою користується?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть 2020 найпопулярніша зараз. А dxf на лазерну різку він у всіх однаковий.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Мабуть 2020 найпопулярніша зараз. А dxf на лазерну різку він у всіх однаковий.

+

Теж за 2020.

, Олек77 написав:

Мабуть 2020 найпопулярніша зараз. А dxf на лазерну різку він у всіх однаковий.

+

Теж за 2020.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Мабуть 2020 найпопулярніша зараз. А dxf на лазерну різку він у всіх однаковий.

хотілось, ще почути думки...

скажіть будьласка, хто яким користується, і який в кого комп?

зараз поставив відяху Nvidia Quatro K2000D на 2гіга

проц і5 четвертого покоління, пам'ять 16гіг

але це край що можна всунути в мій системник, далі тільки заміна всього компа

а це покі не планую

чі потягне такий комп 2020?

 

Змінено користувачем Serbond
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку