SkosarV

Питання по режиму свердління

36 повідомлень у цій темі

Шановне панство є питання  режиму свердління  , а саме сверління польової доски зі сталі які приведені в таблиці ,
товщина матеріалу 13 мм просверлив 12.5 сверлом 6.7мм Р6М5  під різьбу М8  ,дальші сверло пищить і дальші не лізе (перезаточував, сверлив з охолодженням)  . 
Думаю треба відпалювати ,що скажете ?  

сталь полевой доски.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для таких случаев надо держать "пожарные" сверла из твердого сплава. Да, дорого, да - надо крайне редко. Но как прижмет - хоть плачь, если нет такого сверла... :o

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Богдан28 сказал:

надо крайне редко. Но как прижмет - хоть плачь, если нет такого сверла... :o

Отож бо , як раз пожарна ситуація 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навіть якщо просвердлите,різьбу як різати будете?Тож доведеться, відпалювати.Якби просто отвір просвердлити,то можна було-би переточити свердло по бетону,декілька разів користувався,переточував сам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, VUL777CAN сказал:

Тож доведеться, відпалювати.Якби просто отвір просвердлити,то можна було-би переточити свердло по бетону

Оцеж теж так думаю ,краще відпалити  бо метчики не витримають 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы попробовал -просверлить твердосплавным как писали выше( подойдёт ещё сверло перьевое по кафелю, только надо

переточить боковые грани в нужный размер).

Вполне возможно, что 

сверло садится, а метчик сработает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Al.P сказал:

попробовал -просверлить твердосплавным

Ніде зараз взяти такі сверла, спробував метчиком різати  то тугенько, а мені треба понад 20 дзюрок  , то краще відпалити   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот же оно! Цельное.

6.7 нульц, и мухи не сидели..

Общая длинна 61

Рабочая часть 35

20171227_195553.jpg

20171227_195612.jpg

20171227_195633.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 До речі,  напільнік гризе деталюху вільно (може мега напільнік попався :umnik2: ? ) 
:help:                             :help:               :help:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, SkosarV сказал:

 До речі,  напільнік гризе деталюху вільно (може мега напільнік попався :umnik2: ? ) 
:help:                             :help:               :help:

А може сверло ,зовсім не Р6М5?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

3 минуты назад, SkosarV сказал:

 До речі,  напільнік гризе деталюху вільно (може мега напільнік попався :umnik2: ? ) 
:help:                             :help:               :help:

Раз на раз не приходиться... Бывало что сверлишь свободно - резьбу резать - все метчики уграешь... А бывает что сверлиться плохо - а режется еще очень даже терпимо... Не на чем проверить инструмент на HRC, а про хим состав и подавно... Тогда бы многие вопросы отпали бы.... Работаем по-принципу - вся надежда на совесть производителя сверла/метчика/плашки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, VUL777CAN сказал:

А може сверло ,зовсім не Р6М5?

Я пробував багатьма сверлами меньшими за 6.7(більшість із маркуванням р6м5 ), не лізуть . 
 
 

6 минут назад, Богдан28 сказал:

 

Раз на раз не приходиться... Бывало что сверлишь свободно - резьбу резать - все метчики уграешь... А бывает что сверлиться плохо - а режется еще очень даже терпимо... Не на чем проверить инструмент на HRC, а про хим состав и подавно... Тогда бы многие вопросы отпали бы.... Работаем по-принципу - вся надежда на совесть производителя сверла/метчика/плашки...

Шо б не вгробити інструмент і не грішити на виробника я краще це все діло ВІДПАЛЮ . краще буде 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буває з листовим металом така зараза, зміцнений поверхневий шар, через наклеп чи інші причини - не знаю, не вникав. Але якраз на виході, коли вже буває і свердло з іншого боку показалось, отой залишок від дзюрки перетворюється в такий собі пружинячий дисковий ніж із внутрішньою ріжучою кромкою і паскудить всю заточку свердла. Якщо нема твердосплавного, то можна спробувати недосверлювати 1,5-2мм, а потім переточеним під свердління в тонкому листовому металі сверлом висвердлювати останній блінчик. Іноді допомагає, але гарантії що в конкретному випадку допоможе - не дам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, SkosarV написав:

...дальші сверло пищить...

Если сверло б/у, возможен вариант, когда диаметр по ленточкам меньше номинального и сверло, грубо говоря, конусное.

Малую толщину оно как то сверлит, а при большой подклинивает и пищит.

Надо измерить диаметр в самом конце и если есть такое, просто обрезать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Aluma сказал:

Если сверло б/у, возможен вариант, когда диаметр по ленточкам меньше номинального и сверло, грубо говоря, конусное.

Малую толщину оно как то сверлит, а при большой подклинивает и пищит.

Надо измерить диаметр в самом конце и если есть такое, просто обрезать.

Всі сверла 6.7 мм , не конусять , в даній ситуації жодне сверло не пробило "останній рубіж " деталі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Al.P написав:

Вполне возможно, что 

сверло садится, а метчик сработает.

 

 Сьогодні якраз схожу проблему рішав. Значить в мене заготовка калена товщиною загальною 18мм, отвір під різьбу М8. Закалку зазвичай (якщо не потребується окреме завдання на глибинний закал) роблять на товщину кілька мм. Новим сверлом бистрорізом (правда Р18) верхній шар пролетів, далі йде легко, потім починає пищати, значить дійшов протилежного шару закалки. Наскрізний отвір мені і не потрібен. Мітчик звичайний не бере закалений шар. Значить беремо з победитовими напайками сверло на 10 чи 12мм сверлимо рівно на глибину закаленого шару ( вийде щось на кшталт гужону). Далі підбираємо втулку з звичайної сталі на запресовку в цей збільшений отвір і пресуємо. Виходить піддатлива заготовка для врізки різьби на всю товщину отвору. Катаємо мітчиком різьбу. 

Якщо товщини і міцності серединної частини заготовки буде досить для запланованих навантажень, то можна цього гужону і не робити, розсвелити лише на діаметр болта. 

 Я, в мому випадку, зробив серединне рішення. Центруюча по отвору болта втулка-штіфт без різьби. Типу того як з"єднують КПП з двигуном на автомобілях, чи стартер до коробки. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, SkosarV написав:

напільнік гризе деталюху вільно (може мега напільнік попався 

 

А сверлите дрелькою? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

А сверлите дрелькою? 

і дрелькою і на сверлильці 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

і дрелькою і на сверлильці 

 

 Нормальним сверлом (бистрорізом), бажано новим на сверлильці піде і 40Х підкалена. Якщо Ви спочатку його "посадили" дрелькою, а потім незаточуючи\невірно заточуючи вставили його в сверлильний верстат, то ... діла не буде. 

Я сьогодні колупав калену 37Х12н... - вдалось два отвори зробити, які мені і потрібні були. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

Я сьогодні колупав калену 37Х12н... - вдалось два отвори зробити, які мені і потрібні були. 

 

мдаа..а мені  треба  20 отворів  :umnik2:
 Відпалю деталюху, мітчик і в ці напів дірки не лізе ,жорсткість мене буде влаштовувати навіть при відпаленому стані (я на ній скакать не буду  :D  ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ігрек сказал:

невірно заточуючи

До речі взагалі про заточку... , коли вчився заточувати сверла запоров більше десятка сверл ,поняв що діла не буде ,перечитав/передивись матеріал по заточці то зараз таки навчився ,навіть м2 сверло під лінзою дивився заточував .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, SkosarV сказал:

і дрелькою і на сверлильці 

 

Может обороты слишком большие для такого металла?

Ещё бывает такое, что если в твёрдом металле начало садиться и пищать сверло, там где затёрло получается настолько упрочняется, будто в этом месте закалилось, может быть какие-то частицы рапида со сверла остаются, только потом очень плохо поддаётся обработке, хотя до этого вроде сверлилось и в других местах тоже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

мдаа..а мені  треба  20 отворів  :umnik2:
 Відпалю деталюху, мітчик і в ці напів дірки не лізе ,жорсткість мене буде влаштовувати навіть при відпаленому стані (я на ній скакать не буду  :D  ) 

 

Удари того плуга (чи що там у вас) об грудки землі на пару порядків більші ніж якби ви скакали на ньому ) Якщо задача відразу робити халтуру, то не морочтеся приваріть зваркою і... так пойдет )))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, SkosarV сказал:

мдаа..а мені  треба  20 отворів  :umnik2:
 Відпалю деталюху...

 

А нельзя отдельно, газовой горелкой, например, отжечь только те места, где будут отверстия?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

Відпалю деталюху

 

А яка в вас сталь в тій деталюсі? Може бути як в мене, наприклад. А там температура відпалу близько 80градусів. Потягните відпалювати зимою ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку