Йосипович

Покриття стін майстерні

18 повідомлень у цій темі

Доброго дня всім!

Прошу висловити свою думку стосовно матеріалу покриття стін майстерні. У цьому році я нарешті поштукатурив всередині стіни гаража-майстерні. Стикнувся з дилемою вибору покриття стін: вже є штукатурка (цемент+пісок+замінник вапна). Варіанти: пофарбувати фасадною фарбою (незнаю які у неї властивості), покласти плитку до висоти 160см, далі фарбувати (це дорожче). Кінцева мета - приміщення з мінімумом пилу, є токарний, свердлильний, опалення пічка на дровах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пожалейте своё время и силы на плитку. Самое быстрое: прогрунтовать/прожелезить штукатурку в пару слоёв, а потом в пару слоёв прокрасить водоэмульсионкой. Святая простота. За всю свою историю штукатуренных стен из бетонных плит, которые я однажды также пару раз промазал ПВА на 3/4 разбавленным с водой, но даже не красил, ни разу не сталкивался с проблемой пыли.

 

Если бы это был сайт демотивации, а я не был столь ленив, то запостил бы демотиватор со следующим текстом: снял щит с 1ИС611 для переделки электроники и державшуюся на ней заднюю стенку: через месяц всё в радиусе 2 метров в потёках масла.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Грунтовка дасть знепилення. Поверхні не будуть "братися".

Робочі зони над столами та за верстатами можна покрити листами ламінованого ДСП. На такі поверхні легко кріпити інструмент над столами, поряд з верстатами та можна прибрати зону, де летить ЗОР від верстатів.

Решту - покрасити в світлі кольори за бажанням, лише для того, аби краще відбивалось світло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Беру стартовую штукатурку - светло, быстро и дешево.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Штукатурку вже один раз обробив грунтовкою. Вона висохла, але в деяких місцях за руками опадають піщинки. Думаю, може потерти стіни пластиковою щіткою, щоб стерти пісок, який погано тримається. Потім ще раз грунтувати і фарбувати. Що думаєте на рахунок фасадних фарб?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Йосипович написав:

Що думаєте на рахунок фасадних фарб?

Водоэмульсионки для помещений подразделяются по стойкостти к истиранию. Самые дорогие и прочные для больниц и т. п., где стены влажными тряпками протирают. Самые дешевые со стройрынка после пары таких протирок облезут просто.

Фасадные больше защищены от ультрафиолета солнца и водой тоже меньше смываются.

А так, особой разницы по виду нет.

Что бы совсем песок со штукатурки не осыпался, или еще грунтовать, или взять церезит (сорь, точный номер искать надо, по памяти универсальная шпаклевка для улицы и внутри) и положить тонкий слой.

Змінено користувачем Aluma
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

К слову, шпаклевка будет совсем не лишней, чем глаже, тем меньше пылюка оседает, а универсальный церезит прочнее обычных акриловых.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я прикрутив на евоцвяхи обої з крашеного металевого оцинкованого упаковочного листа завтовшки 0.55мм. Була така можливість одного разу набрати його дешево. Досить не єстетитчно, зате дешево, надійно, та практично.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо обшити бляхою, по типу такої як на сендвіч панелях, з мінімальним ребром, її хоч помити можна.

 

Змінено користувачем Greg Verizhnikov
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо зайшла тема про фарбування стін, дозволю і собі задати питання.

Гараж. Стіни штукатурені вапняним розчином. Пофарбовані вапном. Минуло 20 років, є потреба освіжити. Хочу пофарбувати водоемульсійною. Перед тим пройдуся грунтовкою. Питання, чи не посвариться водоемульсійна з вапном?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Собі робив так: штукатурка(стандартна), чорнова шпакліва і два рази чистова, фарбувати скоріш за все буду водоемульсіонкою. Пилу при такі шпаклівці не буде 100 відсотків, питання в тому як буде змиватись мастило з водоемульсіонки? Був варіант пофарбувати білою масляною фарбою, але не знаю як вона вчіпеться до шпаклівки, а експерементувати неохота....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На побелке обычно ничего не держится долго. Её и прогрунтовать будет не так просто, раза 3 нужно как минимум. По правильному её сначала соскрести требуется. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовжу тему. Погрунтовану штукатурку я пофарбував пензлем у два шари фасадною фарбою з проміжною сушкою. Фарбу не розводив водою, пензлем добре втирав у поверхню, щоб заповнити пори. Вийшло досить непогано, за руками не лізе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Бескид написав:

Гараж. Стіни штукатурені вапняним розчином. Пофарбовані вапном. Минуло 20 років, є потреба освіжити. Хочу пофарбувати водоемульсійною. Перед тим пройдуся грунтовкою. Питання, чи не посвариться водоемульсійна з вапном?

Отже звітую. Пройшовся грунтовкою, потім пофарбував водоемульсійною, доречі вироблена в Кропивницькому. Дуже густа була, довелося розчиняти водою. Криючі властивості прекрасні - один раз покрив і цілком достатньо. Доречі, вапняна побілка міцно трималася, не розмивалася. Результатом задоволений. Павук теж здивований 9_9

20180401_123025_1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чим фарбували? Валiком чи щiткою?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Грунтовку щіткою-макловицею, а водоемульсійну валиком. В труднодоступних місцях - пензлем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодец!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Щоб не плодити теми з дозволу автора запитаю тут. Вчора закінчив штукатурити гараж і постало питання чим покрасити стіни. Хочу запитати чим краще масляною чи на водній основі? Бачив є ще резинова фарба але боюся щоб не царапалась. В гаражі займаюсь у вільний від роботи час холодною ковкою, тут і малюю вироби. Тому більше схильний покрасити стіни масляною фарбою щоб потім можна було їх помити шваброю від напилення фарби з виробів які буду красити. Підскажіть будь-ласка з власного досвіду чим краще все-таки покрасити стіни під мої потреби. Наперед дуже дякую. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку