evaplast

Шукаю порад в виборі преса для вирубки/висічки

22 повідомлення у цій темі

Доброго дня шановні фахівці та експерти. Шукаю порад у виборі преса для висічки, вирубки різних виробів. Я займаюся виготовленням м'якої підлоги из етиленвінілацетату та пінополіетилену. На даний момент ми просто замовляємо таку послугу по вирубці, привозимо підряднику свою штанц-форму і матеріал, а потім забираємо вже готову продукцію. Максимальний розмір виробу 540х540 мм. На даному етапі потрібен прес для того щоб виключити можливість виникнення ситуацій коли чекати замовлення приходиться 7-10 днів, як сталося в цьому році перед новорічними святами. І в час пік ми могли частково закрити потреби наших клієнтів. Не маю уявлення якої потужності потрібен прес і як її розрахувати, підрядник в якого ми замовляємо ці послуги береже цю інформацію як комерційну таємницю та не хоче нею ділитися. Ще важливо щоб була можливість підключити його в 220V.

Трошки фото виробів. 

IMG_20171228_150853.jpg

IMG_20171228_151108.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спросите у того кто Вам штанц-формы проэктировал

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наберите в гугле траверсный пресс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такі речі робляться на тігельному висічному ообладнанні, виходячи з розміру 540х540 це тігель 750го розміру.

Щоправда, у нього 750х510 макс поле. Якщо треба таки 540 по коротшій стороні, тоді це більший прес буде, 1000й мабуть.

Ціна питання - тисяч 5-7 "вєчнохрустящіх"...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а обычный мехпресс не пойдет для такой работы интересно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не дуже, тому шо для нормальної роботи штанца треба рівномірний +/- 0.1мм прижим по всій площині.
а тігельні преса саме так і зроблені.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, це вже щось. А як розрахувати на скільки тон треба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я думаю вам обычной рубеновской подушки тонны на 3 за глаза должно хватить варите корпус с направляйками чтоб давило жестко и ходило + можно сделать педаль нажим подём + все это будет намного быстрее чем гидро и для работы достаточно 220в компрессоро который качает 8 кпа.главное направляйки хорошо сделать желательно пошлифовать и на втулках бронза или чугун по скользяшей основание нижнее мм20 лист фрезерованный верхний мм 15 тоже фрезерованный + ребра жесткости сверху из швелера накрест. я думаю идея понятна. могу помоч с изготовлением данных узлов. 

подушка используется часто в роли донкратов на шиномонтажах и в качестве регулировки давления используется обычный пневмо редуктор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Alexandr0787 написав:

Спросите у того кто Вам штанц-формы проэктировал

Так він і робив під своє обладнання, але ми її купували.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Raider написав:

я думаю вам обычной рубеновской подушки тонны на 3 за глаза должно хватить варите корпус с направляйками чтоб давило жестко и ходило + можно сделать педаль нажим подём + все это будет намного быстрее чем гидро и для работы достаточно 220в компрессоро который качает 8 кпа.главное направляйки хорошо сделать желательно пошлифовать и на втулках бронза или чугун по скользяшей основание нижнее мм20 лист фрезерованный верхний мм 15 тоже фрезерованный + ребра жесткости сверху из швелера накрест. я думаю идея понятна. могу помоч с изготовлением данных узлов. 

подушка используется часто в роли донкратов на шиномонтажах и в качестве регулировки давления используется обычный пневмо редуктор.

Хотілось би більш точний розрахунок ніж "думаю вистачить 3 т". Виготовленням займатися немає часу, хотілося б готове рішення. Плануємо на початок весни вже щось купити я тільки почав розбиратися в цьому питанні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Amigo1982 написав:

а обычный мехпресс не пойдет для такой работы интересно?

Самому цікаво

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вирубний прес заводський

вашого розмiру можна придбати тисяч за 18 грн (бачив півроку тому на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников)-сі) шукайте в обладнанні для взуттєвого виробництва

Ось прес 340х480 пвг-8,  а вам такого плану треба пвг-12 чи аналог з плитою 500х600. http://ua.bizorg.su/oborudovanie-dlya-proizvodstva-obuvi-obshtee-r/p6895180-press-vyrubochnyy-pvg8

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На такому пресi ми з товстої 5-6 мм шкіри, що на підошву йде,  викройки сагайдаків 460*350 мм. та ременів рубаємо, а для ваших потреб можна за посиланням пресс узяти, й просто наростити плити пвг-8-го парою калених пластин до розмірів 600*600. пінку вашу буде рубати одразу в 2-3 шари

Змінено користувачем ryazanovpavel69
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

На такому пресi ми з товстої 5-6 мм шкіри, що на підошву йде,  викройки сагайдаків 460*350 мм. та ременів рубаємо, а для ваших потреб можна за посиланням пресс узяти, й просто наростити плити пвг-8-го парою калених пластин до розмірів 600*600. пінку вашу буде рубати одразу в 2-3 шари

Це вже тепліше, дякую. А яка Ваша думка що до китайця ось такого як на фото, там робочий розмір 600х600 мм. 

HTB1wVhEHpXXXXbGaXXXq6xXFXXXR.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для пінки - більш, ніж достатньо, але що там з металом, з якрго він вироблений,  хтозна. Може буть, що його вистачить років на два-три, не більше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

Для пінки - більш, ніж достатньо, але що там з металом, з якрго він вироблений,  хтозна. Може буть, що його вистачить років на два-три, не більше

А можна конкретніше, на що треба звернути увагу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, evaplast сказал:

Це вже тепліше, дякую. А яка Ваша думка що до китайця ось такого як на фото, там робочий розмір 600х600 мм. 

HTB1wVhEHpXXXXbGaXXXq6xXFXXXR.jpg

Смотрите в сторону траверсных, задачи у них одинаковы но производительность и усилие разные. Да и на траверсе листовой и рулонный материал удобнее рубить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть типа такого, ранняя Украина, Одесса, увк-10, усилие рубки 10т. Конструкция тоже сварная, дак он весь варен переварен, сварку рвет... Если и брать такой то только чугунячий, типа пвг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот он, весу под тону, и весь рватый, того китайца и на год интенсивной работы не хватит. Нолик пропустил, УВК-100

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Y.fowler. написав:

Вот он, весу под тону, и весь рватый, того китайца и на год интенсивной работы не хватит. Нолик пропустил, УВК-100

image.jpg

Дуже дякую. Це цінна інформація для мене. Траверсний не готові поки що взяти, мало місця для нього і є проблема з підключенням 380в. Прес потрібен не як основний,а додатковий. Він буде працювати по декілька годин в день, ну можливо частіше в сезон. Основні замовлення все одно будемо замовляти, просто не завжди вдається спрогнозувати залишки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот как их рвет, последствия- крупные детали нужно рубить в несколько ударов. Думайте...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Вот как их рвет, последствия- крупные детали нужно рубить в несколько ударов. Думайте...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Дякую. Поки що дивимося в сторону траверсного або тигельний. Та думаємо над арендою додаткового приміщення та над вибором додаткового обладнання яке можна використовувати в нашому напрямку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку