42 повідомлення у цій темі

22 часа назад, Бескид сказал:

Можна детальніше: де купував, скільки платив?

Можна купував у хлопаків з Нікополю, знайшов їх на ютубі (забийте в пошук Гріндер Мастер). Коштував не багато не мало 9000 гривень. Їздив забирать сам, бо мав час та натхнення, та хтів пощупати те все в живу.(ну і мені тут не далеко, а я не люблю багато грошей відправляти не бачучи за що.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garbuz написав:

Коштував не багато не мало 9000 гривень.

Ого!  Несподівано!  Думав максимум 4 - 5.  Тепер задумаюся, чи самому зробити, чи купити готовий...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Бескид Якщо є час та натхнення дешевше зробити самому. (тільки порахуй час який на це витрачено і помнож на вартість своєї години роботи + ВСІ ВСІ матеріали, хоч з прийомки хоч з металобази, тіки час пошуку по прийомкам теж порахуй, всі перевезення, рух між магазинами-прийомками теж, і всі ці години треба помножити на нормочас) І побачиш чистий профіт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але не згоден з такими розрахунками.

 

К примеру покупных материалов там 5000 грн, и 4000 грн это время.

Так вот, если бы у меня мое время было занято на 100%, а постройка гриндера была в ущерб времени за которое мне платят - это было бы не выгодно.

Проще сделать знакомую работу, а за гриндер заплатить.

Но, если постройка гриндера в свободное время (я на производстве по графику работаю), т.е. в выходные, то постройка гриндера становится уже дополнительным зароботком, в теже 4000 грн :)  Только не живыми деньгами, а сэкономлеными. Так бы я их с зарплаты отдал, а так они останутся в семье :)

 

Мастерская супер! Тут сарай в четверо меньшей площади по такому же сценарию утеплял, вата 100 мм, ОСБ, металочерепица... Так сумма вышла под 12000 грн. И это без полочек, и остального. А такую мастерскую - это шикарно!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валентин В.В. написав:

Вибачте, але не згоден з такими розрахунками.

Цілком підтримую Валентина. Виготовлення того гріндера пройде під девізом "творчість", а не як інструмент для зарібку. Якби я ним заробляв, то звісно купив би і не тратив часу...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

йо хлопці. То нема питань. Я ж ніц не кажу лихого, я запропонував порахувати. Я теж на фабриці по графіку працюю, але проектів вагон, а мене ще по пів року не буває в країні. І оці довгобуди..... з мене вистачило сведлильного, більше року бавився. З гріндером було б так само. А так купив, і не бігаю по токарям фрезеровщикам))) Я обрав більш простий варіант. Мені просто цікаво скільки би то зайняло часу. +- рукавиця...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, garbuz написав:

А так купив, і не бігаю по токарям фрезеровщикам)))

І це правильно. В кожного свої цілі і методи їх досягнення. Ніхто не каже, що так правильно, а так ні. Лише кожному своє.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garbuz написав:

Можна купував у хлопаків з Нікополю, знайшов їх на ютубі (забийте в пошук Гріндер Мастер). Коштував не багато не мало 9000 гривень. Їздив забирать сам, бо мав час та натхнення, та хтів пощупати те все в живу.(ну і мені тут не далеко, а я не люблю багато грошей відправляти не бачучи за що.)

 

Зі Святом народнення Христа! Можна уточнити характеристики та комплектність? Якою стрічкою харчується? З якого матеріалу зроблений шкилєт та роліки? Дякую.

 Майстерня намальовується у Вас чудова. Ще б повноцінні три фази...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Ігрек сказал:

 

Зі Святом народнення Христа! Можна уточнити характеристики та комплектність? Якою стрічкою харчується? З якого матеріалу зроблений шкилєт та роліки? Дякую.

 Майстерня намальовується у Вас чудова. Ще б повноцінні три фази...

Характеристки  зарац ніц не пам'ятаю))) завтра подивлюсь напишу. Стрічка 1250, але чіста заради експерименті ставив 1500, троха задовга))) Вірніше дишло короткувата. Але працює. Роліки сталь, шків (якщо ви його мали на увазі) стал. Двигун 1.1 кількість обертів не пам'ятаю.

П.с. ручки з латуні то вже я точив, лічно)))  

Та, три фази нам тіки сняться((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garbuz написав:

Характеристки  зарац ніц не пам'ятаю))) завтра подивлюсь напишу. Стрічка 1250, але чіста заради експерименті ставив 1500, троха задовга))) Вірніше дишло короткувата. Але працює. Роліки сталь, шків (якщо ви його мали на увазі) стал. Двигун 1.1 кількість обертів не пам'ятаю.

П.с. ручки з латуні то вже я точив, лічно)))  

Та, три фази нам тіки сняться((

 

В принципі цих параметрів достатньо. Це не дорого купили, якщо частотник з ним продавали разом? Довжину стрічки якусь нестандартну використовуєте. Зазвичай 1000, 1200 або 1500.... В комплекті давали контуровочні колеса, вісі з планками? 

 Чого питаю, бо сам вже майже дороблюю і прикидую собівартість. Тільки в мене набагато масивніший і потужніший. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Ігрек сказал:

 

В принципі цих параметрів достатньо. Це не дорого купили, якщо частотник з ним продавали разом? Довжину стрічки якусь нестандартну використовуєте. Зазвичай 1000, 1200 або 1500.... В комплекті давали контуровочні колеса, вісі з планками? 

 Чого питаю, бо сам вже майже дороблюю і прикидую собівартість. Тільки в мене набагато масивніший і потужніший. 

Ай.. значить 1200... а то звідкись не з цьої опери))) Конуровочні колеса і все інше то окремо. Я ніц не купував бо поки не потрібно. Ааааа. ше він поворотний. Неповоротний був на 500грн дешевше. Частотник ні, то я окремо брав 3-х кіловатний, Дніпропетровський.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

В принципі цих параметрів достатньо. Це не дорого купили, якщо частотник з ним продавали разом? Довжину стрічки якусь нестандартну використовуєте. Зазвичай 1000, 1200 або 1500.... В комплекті давали контуровочні колеса, вісі з планками? 

 Чого питаю, бо сам вже майже дороблюю і прикидую собівартість. Тільки в мене набагато масивніший і потужніший. 

Я просчитывал,если все брать с нуля,двигатель,ролики,подшипники,железо и т.д то проще купить.

Гриндер выгоден когда есть дармовой двигатель-металл,есть доступ к станочному парку,тогда спору нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garbuz написав:

ше він поворотний.

 

На рахунок осьового пизиціювання. Достатньо однієї ручки зажиму? В процесі роботи, мені так здається, він буде з часом приспускатись від вібрації, адже різниця центрових мас десь кіл в 30 буде+ вібрація. В себе я зробив окремий радіальний паз для фіксації, бо в мене незбалансована вага десь понад 100кг. З ним надійно і "намертво" зажимається. 

Мотики класні відновлюєте) Респект! 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Turbobusa написав:

Я просчитывал,если все брать с нуля,двигатель,ролики,подшипники,железо и т.д то проще купить.

Гриндер выгоден когда есть дармовой двигатель-металл,есть доступ к станочному парку,тогда спору нет.

 

Дивлячись як рахувати. Частину компонентів та заготовок можна брати з барахолки. Якщо робиться не серійно і для себе. А якщо ви рахували двигун тільки новий в найближчому до вас магазині, метал увесь новий з металобази яка у вас за кутом, щоб не тратити сил і не нести/везти з-далля, роліки купувати вже готові, якогось відомого виробника.... Звісно буде надто дорого )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

Дивлячись як рахувати. Частину компонентів та заготовок можна брати з барахолки. Якщо робиться не серійно і для себе. А якщо ви рахували двигун тільки новий в найближчому до вас магазині, метал увесь новий з металобази яка у вас за кутом, щоб не тратити сил і не нести/везти з-далля, роліки купувати вже готові, якогось відомого виробника.... Звісно буде надто дорого )

Да как считать,двигатель на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) 1.1 квт 3000 об/мин нормальный на вид,минимум 1000грн,комплект роликов 1000-1200 грн в среднем,чернуха,ой извините деловой лом,минимум 10 грн.кило,бензин,что бы прошвернуться по приемках,не факт,что с первого раза,что то выгорит.

Если ролики точить у токарей,так это вообще днем с огнем,у тех кругляков таких нет,у других времени-ибо тормозные барабаны точить прибыльнее и не так тяжело,у третьих цена выше чем за комплект с осями и подшипниками.

Я молчу про фрезеровщика и плоскошлиф.

Описал,чисто свою сетуевину,в моем городе.

Решил для себя-буду брать готовый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Turbobusa написав:

Решил для себя-буду брать готовый.

 

Спочатку і я такого наміру був. Але почитавши і подивившись на відгуки користувачів таких замовних девайсів, а один з них дуже відомий в Україні і не тільки кнайфер (ножі робить), змінив свій намір на протилежний. Тим паче терміни мене зовсім не жмуть. 

@garbuz Плануєте якийсь пиловитяг дороблювати в майстерні чи локально під верстаком де стоїть гріндер? Здається можна вмістити невеликого циклона та якийсь пилосос типу "ракєти".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ігрек Я зміню місце дислокації гріндера трохи. Коли встановлю то поки буде терти в корито з водою. НУ а так канєшно щоразу проходячи в епіцентрі по інструменту, пускаю слину на промислові пилососи. У мене і без гріндера пилюги вистачає поки що, і я не парюсь. За всим не вженеш.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку