Sanya8270

Ищу шестерни гитары 1е61м

63 повідомлення у цій темі

Шестерни гитары 1е61м нужны: 35, 105, 60, 96, 125, 30, 71, 113, 48, 75/48, 127

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А шо там за модуль, и какая посадка на вал?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Дядя Уєф сказал:

А шо там за модуль, и какая посадка на вал?

Посадка 25мм, модуль 1,5, ширина шестерен 20мм

Змінено користувачем DimoR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Модуль 1.5 посадка на шпонку,

75/48 - корегированный зуб на подшипниках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так а диаметр под шпонку какой?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шестерня 75 зубов действительно с коррегированным зубом, только ширина 44мм. На ру чипе в теме по 1е61 есть ее размеры. 75/48 в таблице резьб это 2 шестерни 75 и 48 зубов. 

4 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Ну так а диаметр под шпонку какой?

Выше написали 25мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага. Понятно. На 30 зубов есть , и на 48, но внутри наверное 6 шлицов. Ширина 15мм. Больше других не припомню, но надо посмотреть внимательно. Также есть на подшипниках широкая какая-то, но параметры надо уточнять. В общем посмотрю и покажу фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам зібрати "для галочки" фул комплект, чи для роботи треба? Бо для роботи там не так багато потрібно, наприклад для перекриття всієї ходової метрики вистачить будь яких дві однакових шестірні з ПБ на приклон і з приклона до коробки подач z40хz120

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо можна, то з цього моменту більш детально будь ласка, в цих ділах ще я "дубовий", тільки вчусь. На станку стоїть перший комплект АБВГ - 32/100, 50/120,  і все таки 48 ще шестерня є, окремо була. Приходив знайомий токар, він мені бігло про таблиці різьб і подач розповів, куда які шестерні по цій же таблиці. Але в нюанси не вдавася. Ну для початку потрібно перша і втора трійка метрічних, + дюймові, а пітчи, модулі можуть почекати, в подальшому є ймовірність і "черв'ячків стругать". Станок для роботи, є потрібність під ремонт авто і сільхоз техніки, собі кузнечне обладнення доробить і ще куча всякой чипухні)). На ру чипі вроді писали, що можна обійтись як раз першим і вторим набором + дюймовий,  ними якби і пітчеві можна нарізать. Тут на форумі читав, що можна ще підбирать шестерні по відношенню, наприклад для другого набору 35/105, 120/60 чи можна поставити  замість 120/60 шестерні 100/50?  Відношення 1/2, але ж із 105 шестерні на 120 і 100 буде різне.  І ще таке питання-  на дюймові різьби в наборі дві шестерні z-48 потрібні? Одна з "вилітом", а інша без?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По таблиці дивишся, які кроки різьби тобі потрібно і відповідно там пише, які шестерні там мають бути.

Мені до комплекту метричних стандартних і дюймових бракує дві шестерні на 60 зубів, замовив тут, ободок трохи менший, але цього має бути достатньо https://refit.com.ua/ua/zubchasti-kolesa/prjamozubye-koljosam15.html

 

Під дюймові, виточив заготовку під широку 75 зубів шестерню, завтра повезу дати на зубонарзний, подивимось що з того вийде..

 

В продажі маю дві оригінальні шестерні, але обидві на 120 зубів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

Якщо можна, то з цього моменту більш детально будь ласка, в цих ділах ще я "дубовий", тільки вчусь. На станку стоїть перший комплект АБВГ - 32/100, 50/120,  і все таки 48 ще шестерня є, окремо була. Приходив знайомий токар, він мені бігло про таблиці різьб і подач розповів, куда які шестерні по цій же таблиці. Але в нюанси не вдавася. Ну для початку потрібно перша і втора трійка метрічних, + дюймові, а пітчи, модулі можуть почекати, в подальшому є ймовірність і "черв'ячків стругать". Станок для роботи, є потрібність під ремонт авто і сільхоз техніки, собі кузнечне обладнення доробить і ще куча всякой чипухні)). На ру чипі вроді писали, що можна обійтись як раз першим і вторим набором + дюймовий,  ними якби і пітчеві можна нарізать. Тут на форумі читав, що можна ще підбирать шестерні по відношенню, наприклад для другого набору 35/105, 120/60 чи можна поставити  замість 120/60 шестерні 100/50?  Відношення 1/2, але ж із 105 шестерні на 120 і 100 буде різне.  І ще таке питання-  на дюймові різьби в наборі дві шестерні z-48 потрібні? Одна з "вилітом", а інша без?

Стосовно "першого комплекту", ви спершу покажіть фото своєї таблиці різьб, бо вони були як мінімум в двох варіантах і набори шестірень теж відрізнялись трохи. Ну і повний список ваших шестірень треба, що є в наявності. Хоча судячи по тому, що написали у вас варіант із паспорта, що в інтернеті гуляє в різних варіантах. Тоді другий набір має мати вдвічі більше передаточне, або ділитись на два по таблиці. Тобто у вас має бути по паспорту 35/105х120/60 це передаточне 0,66(6), у згаданому мною іншому варіанті станків передаточне 0,33(3) і там різьби йдуть від 0,5. 120/60 легко замінюється на 100/50, от тільки треба зважати на те, чи встануть вони в потрібний набір, наприклад потрібна вам збірка 35/105х120/60 це 0,33х2, очевидно, що можна замінити із вже згаданою мною шестірнею на 40 і наявними у вас шетірнями - 100/50х40/120, що є 2х0,33, тобто те ж саме. По модульних і пітчевих доведеться дозбирати набір, бо там вже подекуди необхідно задіювати додаткові шестірні знизу, але не так як ви написали 75/48, ніби це одна шестірня. В таблиці це означає, що задіюється широка "здвоєна" шестірня на 75 зубів, яка передає обертання на нижню, "постійну" шестірню на 48 зубів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зі святом всіх "Хрещення Господнє"! Нарешті  затягнули станок в його "дім" і заодно фото зробив гітари з таблицею. (не іржавий, обмазав був його старим мастилом, щось типу літола, бо прийшлось йому стояти деякий час на вулиці). Паспорт 1Е61М на ру чипі скачав, підходе. Шестерня z-48 на своє постійне місце поставили.

P1090016.JPG

P1090015.JPG

P1150029.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок шестернів 75/48, то так 75 - це широка і 48 постійна, де вона зараз и стоить (на фото гітари сама права). По таблиці подач і різьб дюймовий набор АБВГ - 48*120, 127*75/48. Далі на кришці гітари є схема (див. фото с паспорта) так по ній АБ - це z-48 і z-120,   В - це z-127,  Г- широка 75 і 48 постійна. 127 і 75 шестерні це зрозуміло. Значить потрібно ще одна  z-48 з "вилітом" на місце А?

2018-01-19_202853.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як я і казав, до тих, що є треба додати лише на 40 зубів, щоб перекрити другу строку, ну і на дюйми підзібрати шестірні з таблиці.

, Sanya8270 написав:

На рахунок шестернів 75/48, то так 75 - це широка і 48 постійна, де вона зараз и стоить (на фото гітари сама права). По таблиці подач і різьб дюймовий набор АБВГ - 48*120, 127*75/48. Далі на кришці гітари є схема (див. фото с паспорта) так по ній АБ - це z-48 і z-120,   В - це z-127,  Г- широка 75 і 48 постійна. 127 і 75 шестерні це зрозуміло. Значить потрібно ще одна  z-48 з "вилітом" на місце А?

2018-01-19_202853.jpg

А виліт там навіщо для "А"? З вилітом тільки постійна на 48, наскільки я розумію.

Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І з z-40 шестернею під питанням, бо як переставить шестрені щоб вони зійшлись як потрібно, ще не знаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

І з z-40 шестернею під питанням, бо як переставить шестрені щоб вони зійшлись як потрібно, ще не знаю

Швидше всього 40/120х100/50, має бути добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

z-50 потрібно з "вилітом" як на z-120, чи можливо зробить втулку щоб доставала 50-а шестерня до шестерні "В"  z-100, яка до речі теж з "вилітом" (чи поміститься в парі з z-120???)

Чи буде так працювати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

про обороти це зрозуміло, з 40-вою шестернею підходить, а як на рахунок посадочних місць?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

z-40 із z-120 не питання, а вот як уже пару 100/50 примкнуть тут пока мість проблема

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хіба 100 і 120 з вильотом? о_О очевидно я таки призабув ту гітару... Тоді я радити не буду, приміряйте все в реальності, мій друг з таким верстатом живе в сусідньому населеному пункті, тому збігати нагадати собі як там воно зроблене я на жаль не можу. З дистанційними втулками проблем не повинно бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за старання, будем "ще плясать з бубном")))) навколо станка, но і актуальність шестернь пока не відкидаю, можливо простіше буде докупить рідні (якщо такі будуть), пока ще час є раніше весни навряд чи вийде "в бойовий стан" його підключить, морози заважають

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.01.2018 в 20:50, Curandero сказал:

Як я і казав, до тих, що є треба додати лише на 40 зубів, щоб перекрити другу строку, ну і на дюйми підзібрати шестірні з таблиці.

Мороз спав, почав потроху розбирати станок, так ось що виявилось, все таки Ви праві, все вийде із z-40 шестернею, просто на 120-ій шестерні срані було і відразу не помітив, що вона не з яким там "вилітом", а просто за нею то втулка. Ще раз дякую за пораду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буває)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні отримав останню для повного набору по таблиці подач і кроків різьб шестерню на 71 зуб. Таким чином мій "фулл хаус" склав - 30, 32, 40, 48(з вилітом, постійна на нортон), 50, 71, 90, 100, 113, 120, 127, 75(широка на підшипниках)
Дякую за увагу - тема закрита !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чого закрита, інші також шукають. Якщо десь попадеться, то можна поділитися посиланням 9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку