crazypilot

Сварочные маски. Кто в чем варит?

71 повідомлення у цій темі

, IMP написав:

 

 

 

При можливості поміняйте кабель маси разом з зажимом на більш потужніші, бо для зварювання алюмінію часто потрібні "дорослі" струми.

 

Я собі взагалі 2 зробив одинй рідний вже з есабовським зажимом на 250 А (але рідний 5 років прожив) - дял рам і рзних дрібний деталей же масу часто перекидувати треба, а другий взяв кабель на 35 кв вроді і есабовський зажим на 500А, варю алю майже на макисалках (кілометрові шви) - просто до стола і все..

 

@Avik що за апарат? Пальник дуже схожий на той що в мене на Stahlwerk

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

Я собі взагалі 2 зробив одинй рідний вже з есабовським зажимом на 250 А (але рідний 5 років прожив) - дял рам і рзних дрібний деталей же масу часто перекидувати треба, а другий взяв кабель на 35 кв вроді і есабовський зажим на 500А, варю алю майже на макисалках (кілометрові шви) - просто до стола і все..

Для робіт, що на фото мабуть буде мазохізмом використовувати масу на 500А:crazy_mini:

Я також маю декілька кабелів маси з зажимами  Постійно використовую такий кабель маси:

 

IMG_20180216_101102.jpg

 

Зажим має збільшений розмір захвату і нормальний запас по потужності.Коли потрібно, то перекидаю більш потужніший (коли не потрібно постійну зміну маси)

 

IMG_20180216_101146.jpg

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Avik сказал:

IMG_20190221_015513.jpg

А ніхто не знае, стіки вона повинна току з батареї брати? На цьому батарея CR2450, чи може інша?

Може хто поміряти зможе на власному щитку?

В 10.01.2018 в 10:17, Ігрек сказал:

замінив усі акуми в моїй іх 4

А що за щиток такий? Назва не цікава, а от фото свілофільтра б, не завадило?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пів року тому купив ESAB Sentinel А50 - дорого, але лиже жалію, що раніше не купив 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про Optech, которым пользовался. Посмотрел внимательнее на то, как фильтр у него затемняется, а там, оказывается, правая часть полумесяцем более светлая, чем остальная... А я то думаю, чего у меня "мушек перед глазами" больше стало, особенно с правой стороны!

Вообщем теперь у меня другой "хамелеон"  3M Speedglas FX9100 Air XXi, правда б/у и без турбоблока, но незатасканый, с защитными "тряпочками" и патрубками подачи воздуха (подарок себе на ДР). Ценник с одной стороны "ух", а с другой - глаза замене-то не подлежат, да и как же в нем приятно варить!!! А эти окошки 5ки - это же гениально (я варю один). Осталось обеспечить подачу чистого воздуха, затычки в уши и можно работать в свое удовольствие!

20190221_194209.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, RoMANIAC сказал:

Пів року тому купив ESAB Sentinel А50

Добра Вам. Якось недавно дивився обзор, автор обмовився щось про колір не затамненого екрану, ніби не звичний колір, важко на очі і т.д. Що Ви скажете, збираюсь також придбати таку маску.

PS. Там скло ніби "антіскреч", як воно на справді, маю на увазі стійкість до подряпин?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ZeS написав:

Добра Вам. Якось недавно дивився обзор, автор обмовився щось про колір не затамненого екрану, ніби не звичний колір, важко на очі і т.д. Що Ви скажете, збираюсь також придбати таку маску.

PS. Там скло ніби "антіскреч", як воно на справді, маю на увазі стійкість до подряпин?

Та норм, я чогось неприємного не замітив. Не затемнену деколи використовую для пайки латунню. В затемненеому виголяді взагалі супер - вона немає отого зеленого відтінку як звичайні маски. До мінусів даної макси можу лише віднести наступне: мякі ремінці на масці, вони ніби плаває на голові. Вага більша за аналоги, але це, мабуть чере, ЖК дисплей. І опукла форма захисного скла - легко дряпається, але за пів року ще варю на першому (в комплекті було 3-4 запасних і я відразу ще 6 докупив приблизно 3 євро штука)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.02.2019 в 11:13, Дядя Уєф сказал:

А ніхто не знае, стіки вона повинна току з батареї брати? На цьому батарея CR2450, чи може інша?

 

IMG_20190226_211624.jpg

Поміряти не можу, бо не знаю як(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.02.2019 в 00:16, ZeS сказал:

Добра Вам. Якось недавно дивився обзор, автор обмовився щось про колір не затамненого екрану, ніби не звичний колір, важко на очі...

У мене ось такIMG_20190226_213453.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.02.2019 в 08:25, IMP сказал:

 До гарного звикаєш 

 

 

Причому миттєво!!!!

     Дякую за пораду вже є

IMG_20190226_210251.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.02.2019 в 08:49, RoMANIAC сказал:

 

 

@Avik що за апарат? Пальник дуже схожий на той що в мене на Stahlwerk

Crepow ac/dc 200puls

   Пальник  у комплеті на ньому написано "TiG 26"

Змінено користувачем Avik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Avik написав:

вже є

 Достойна річ.

, Avik написав:

Crepow ac/dc 200puls

Накид струму на мінімальних налаштуваннях вже справили, чи ні ?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А от моє таке пірожене .IMG_20190226_215939_HHT.jpg На ваше по функціоналу дуже схоже, а от колір вашого поприемніше буде. І мій досить темнуватий у одчиненому стані.А саме зло що я не второпаю чому він швидко батарейку садить?  Тому про струм  запитував. Буду міряти на своему скоро. Два дроти прив"яжу до контактиків , та послідовно батарейці тестер пілключу .  Якого тільки безглуздя не приходиться робити у цьому житті?

IMG_20190226_215816_HDR.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, IMP сказал:

 

Накид струму на мінімальних налаштуваннях вже справили, чи ні ?

Як я зрозумів, це їхній  недолік, на цю хвилину, коли Ви спитали про це , я почав з'ясовувати ,спробував на своєму, виставивши 5А запалив дугу , на індикаторі показало 7А, сумно... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Дядя Уєф сказал:

 

 

Коли купував , у моєї були в комплекті дві батарейки , запасна і друга вставлена вже в маску .так  та що в масці не працювала , вставив запасну, все нормально

      Може  батарейки погані  і не вспівають зарядитись  від світла

Змінено користувачем Avik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Avik написав:

Як я зрозумів, це їхній  недолік, на цю хвилину, коли Ви спитали про це , я почав з'ясовувати ,спробував на своєму, виставивши 5А запалив дугу , на індикаторі показало 7А, сумно... 

Раніше багато жалувались на це, можливо вже й виправили....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Avik сказал:

Може  батарейки погані  і не вспівають зарядитись  від світла

CR2450, то батареї , вони не заряджаються ? LIR2450 , то аккумулятори, вони можуть заряджатися, але від відповідного зарядного пристрою , який контролюе заряд. Це я так начитався, а от як воно у тих масках зроблено - не знаю? Якщо його безконтрольно заряджати, чи розряджати він або здохне, або вибухне. Але люди кажуть що єффект підзарядки вфд світла у їхніх масках помічали. Але для заряду отого фотоєлемента, що у щитку, явно замало. Коротше одні питання, а моя маска, чомусь, не працюе корректно. От і все.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви звичайно зверніться на фірму продавець, але мені здається, що блимання затемнення відбувається банально з-за низького заряду батареї. Все інше повинно налаштовуватись, як час спрацювання, так і час розтемнення. Маю подібну маску. В мене ступінь затемнення і включення винесено зовні, всі інші налаштування — в середині.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варю в этой маске. Маска хамелеон Dnipro-M WM-48. Из относительно новых моделей. Удобно регулировать чувствительность и затемнение. На голове держится хорошо. Регулируется размер, да и сама по себе не тяжелая. Не сползает. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хотел было написать, что Кентавр СМ-102Н посоветую разве что самым подлым врагам, но жаловаться грех, маска за $10 (по скидке), хамелеон работает без нареканий, но крепления, но зажим головы... это боль))

 

// варю два-три раза в месяц.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@gorecccc , покажіть фото крізь незатемнену маску

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

имею две маски (хамелеон) одна с али два датчика - на полуавтомат и сварку электродом хватает 

после приобретения нового сварочного и сварки пайки аргоном она не всегда срабатывала - прикупил на 4 датчика - все ок 

батарейки в второй маске  CR2450

первая уже лет 5 - даже на разбирался в ней - отсека для батарейки нет и работает пока

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після двох китайських( бюджетних) "хамеліонів"  повернувся до скла......Очам набагато комфортніше  і невідчуваю  дискомфорту. . Зварюю   електродами.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маску віддав куму,він палить два електрода у рік,каже що йому підходить.Собі взяв спідглаз з піддувом,спалю ще пару колечок дроту і поділюсь враженням...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку