Parxom

Токарный ОТ-5 ЧПУ (помогите советом)

634 повідомлення у цій темі

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думаю адекватно не получится. у вас условия при регулировании будут отличаться от условий работы. причем очень сильно.

при работе у вас масло стечет скажем на половину трубочки, местами на целую, тоесть надо не просто постоянно подавать, а надо подать 1-2 раза в смену микропорцию смазки. для этого в основном густая смазка и применяется - она прогнозированно остается в узле и не стекает по трубке, тоесть если надо 0,01г в день (цифра с потолка) то будет именно 0,01 а не 0,1. импульсники работают порционно - тоесть включил смазку, оно отмеряло сколько нужно и само себя заперло. и потом не пропускает до следующего включения. они дороже, но позволяют правильно и гарантированно мазать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Привіт! Маєш більше інфи про автозмазку? Я шукав як робиться імпульсна змазка, нічого не знайшов, і які саме перепускні клапани нам підійдуть? Потрібна література

День добрий. Якщо по простому, то конструктив в нього дуже простий. Пружинка, шарик на пружинці, поршень(гільза) з отвором посередині, який перекривається шариком. Подібно до ручного автомобільного насоса, тіки принцип роботи інший. Поршень на різьбі, ним регулюється стиснення пружинки. Допоки насос не накачає тиску, масло через клапан не поступає до каретки. Коли тиск перевищить силу протидії пружинки, вона зжимається чуть-чуть і через отвір в поршеньку проходить до каретки. Всі перепускні клапана регулюються на приблизно однаковий тиск(1-1.5 атмосфери). Виходить так, що змазка майже одномоментно попадає в усі точки. Далі насос качає один цикл(контроль по реле часу), відключається. На маслостанції виставляєш перерву між циклами( в нас старіша модель, є регулятор в хвилинах). В основному достатньо 1 циклу( допоки насос набере тиск 1.5 атм.+5 сек) і 1.5-2 години перерви.

Але це не є імпульсна змазка. Імпульсна працює чуть інакше. Літератури не маю, розбирався сам.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

каретки зазвичай густим маслом мажуть, там витрати і дозування невеликі і не дуже часті. ...

це ж на невеликих швидкостях. при подачах білше за 5м/хв той же TBI вже придписує рідки змазки застосовувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@CAXAP стосовно цього проекту. не буде тут 5 метрів на поперечці

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоді мабудь можна і без цього. хоча зараз ми свій верстат теж на централізоване змащування переводити будемо, бо це просто зручно аніж пригати з шпріц-пресом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

@CAXAP стосовно цього проекту. не буде тут 5 метрів на поперечці

А чому? По G00 думаю повинен з легкістю видати таку швидкість. На то він і чпу, щоб брати по максимумі можливостей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://ru.aliexpress.com/item/10pc-Brass-tubing-bushing-4mm-6mm-8mm-nylon-tubing-oil-core-tubing-oil-core-Oil-pipe/32830172090.html?spm=a2g0v.10010108.1000014.1.4357548508jHUo&scm=1007.13338.106568.000000000000000&scm_id=1007.13338.106568.000000000000000&scm-url=1007.13338.106568.000000000000000&pvid=2fd91dc9-e622-430c-9151-29a5daaa44ce&_t=pvid%3A2fd91dc9-e622-430c-9151-29a5daaa44ce%2Cscm-url%3A1007.13338.106568.000000000000000

Значит куплю 2 вот таких приблуды   и ещё 1 станцию. 

Этого хватит? Или ещё что то нужно?

А то опять собрал смазку,  начали писочить))) я тока за советы. Но хотя бы чуть раньше до момента монтажа. ))))

Фото комплекта смазки выкладывал раньше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без обид. Но очень угнитает переделка. Да и + теперь ждать и станцию и опять кое что переделывать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Parxom написав:

Без обид. Но очень угнитает переделка. Да и + теперь ждать и станцию и опять кое что переделывать. 

За усім не вслідкуєш. 

По вашій ссилці це вроді лише розподільник, може я помиляюсь.

Ось там же те, що треба. З мобільного:

https://m.ru.aliexpress.com/item/32268116894.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32268116894&productSubject=Brass-oil-flow-resistance-metering-unit-PSS-series-including-nut-for-centralized-lubrication-system&scm=1007.18499.102167.0&scm_id=1007.18499.102167.0&scm-url=1007.18499.102167.0&pvid=063e1159-87e1-4309-b20d-9b2d321e68b1&_t=pvid:063e1159-87e1-4309-b20d-9b2d321e68b1,scm-url:1007.18499.102167.0&spm=a2g0n.detail-amp.moretolove.32268116894&aff_trace_key=cdce60c882db4f1b8725b6484822f9a8-1529600365902-09725-mun2n2V&aff_short_key=mun2n2V&aff_platform=msite

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://ru.aliexpress.com/item/4-Seperator/32839836557.html?spm=a2g0v.10010108.addToCart.9.6c02177efQynYP&traffic_analysisId=recommend_2049_5_99722_iswiall&scm=1007.12908.99722.0&pvid=ccc357d0-c75f-4b2b-a84c-6d81c295bdd5&tpp=1

Вот нашол. Как раз на 4 мм трубку. 

Возьму на 4 и 6 

Дабы разделить каретки и станину. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, CAXAP написав:

білше за 5м/хв той же TBI вже придписує рідки змазки

Не все так однозначно 

DSC_0924.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім велике велике дякую) за інфу. Єдине побажання - коли радите що купити, кидайте не тільки голе посилання на товар в аліекспрес чи де інде, додайте текст який зможе допомогти знайти це потім, як посилання перестане працювати. Якщо це можливо, бо сам спробував знайти ці ключові слова, та пошук в аліекспресі поки для мене загадковий. Дозатори, що andrysir1 кинув посилання обзиваються в алі "Brass oil flow resistance metering unit PSS including nut for centralized lubrication system/CNC machine centre". Ой.

Brass-oil-flow-resistance-metering-unit-PSS-series-including-nut-for-centralized-lubrication-system.jpg_220x220.jpg

Parxom: не розчаровуйся! Дивись, ти ще навіть станок не запустив, а вже знаєш як правильно зробити змазку. Тепер тобі залишилось купити ці клапани і вкрутити в те що вже маєш. Сумно було б, якби в тебе станина стерлась і каретки заіржавіли, бо все масло на поздовжній гвинт би стікало, бо він в найнижчій точці. І мені як добре :D тепер і я маю про це уявлення.

На рахунок густоти змазки - я теж думав, що більші швидкості потребують рідшої змазки, а тут все навпаки.

Hiwin пише: Каждая рельсовая направляющая, перед отправкой с завода-изготовителя, смазывается смазкой на базе литиевого мыла. После установки направляющей рекомендуется проводить повторную смазку каждые 100 км. Консистентная смазка применима для скоростей, не превышающих 60 m/min. Более высокие скорости требуют масла с более высокой вязкостью.

.......

Рекомендуемая вязкость - 32~150 cSt. Масло испаряется быстрее консистентной смазки, поэтому
рекомендуемая скорость подачи масляной смазки должна быть приблизительно 0.3cm3/hr.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. Было бы печально узнать как смазывать после запуска))))

Блин, эти дозаторы стоят целое состояние))))

А то что я бросал последнее по ссылке на Али не пойдет? Тоже дозаторы.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Parxom написав:

Спасибо. Было бы печально узнать как смазывать после запуска))))

Блин, эти дозаторы стоят целое состояние))))

А то что я бросал последнее по ссылке на Али не пойдет? Тоже дозаторы.

 

Я там не побачив ні взрив-схеми, ні принципу роботи. Спишіться з китайцем, але по моєму то є перехідник на шланг.

Є ще варіант

IMG_20180710_203013.jpg

Ручний голковий регулятор потоку. Правда ціни його не знаю. Можна ставити навіть від пневматики. Тиск там не особо великий, просто на пневматиці вони напівпласмасові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, andrysir1 сказал:

Ручний голковий регулятор потоку. Правда ціни його не знаю. Можна ставити навіть від пневматики. Тиск там не особо великий, просто на пневматиці вони напівпласмасові.

Камоци не дешёвая но качественная пневмофарнитура, но цанговые фитинги плохо держат масло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Вуйко написав:

Камоци не дешёвая но качественная пневмофарнитура, но цанговые фитинги плохо держат масло.

Це як приклад, вже 3 роки, масла не пускає, ну хіба чуть запотівають. Ми ставимо їх там, де перепускні клапана перестали працювати. Установка займає мінімум часу, розрізав шлангу, вставив регулятор, відрегулював, і усе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, andrysir1 сказал:

Це як приклад, вже 3 роки, масла не пускає, ну хіба чуть запотівають. Ми ставимо їх там, де перепускні клапана перестали працювати. Установка займає мінімум часу, розрізав шлангу, вставив регулятор, відрегулював, і усе.

У меня текут даже полностью металлические, на импульсной смазке, те что под накидную гайку стоят отлично. но под 4мм не видел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

про обмежувачі ходу, а саме індуктивні датчики - прийдеться тобі самому експериментально вияснити на якій відстані вони спрацьовують. Я купив прямокутні, починають ловити на відстані менше сантиметра. Вибачте, менше 10 мм.

А з ріцетримачем... ну я вважаю, що державки товстіше 20 для такого станка це зайвий тягар на полиці. Вангую: коли ти запустиш ЧПУ, ти дуже скоро захочеш викинути гет всі радянські різці і запастись різцями із мех кріпленням пластин, я так і зробив, хоч ЧПУ ще не дихає. Нашим станкам 16 мм державка якраз, реально. Веду я до того, що на мою думку проставку під різцетримач слід зробити якомога товстішою, щоб залишилось місця для опускання касети міліметрів зо два, максимум три. Бонусом підсилиться тонка каретка поперечки

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня все резци под пластины. И пластины по алюминию. Уже года 4 назад перешол. Как тока попробовал, сразу собрал в кучку все резци заточенные и в отель))))

Резци 20 и 25 под расточку внутри. Нужно будет трубу дюраль растачивать в размер на 200мм вот тут нужен резец длинный и жосткий. Даже с пластиной по алюминию даёт должны на таком вылете 25 резец. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У розточного ж пластина по середині діаметра) тобто державка 25 розточна має висоту пластинки над нижньою полицею різцетримача 12.5мм. Отже, касету із розточним 25мм приходиться навіть піднімати в порівнянні із державками для обточування. Отже, ставимо різцетримач на якомога товстішу проставку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ремень поставил. Пришло кабель канал. 

Заказал дозирующую смазку и ещё 1 маслостанции.

Ждём!!!

IMG_20180713_170111.jpg

IMG_20180713_170058.jpg

IMG_20180713_170029.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

NC резцедержатель, 4 позиции токарный станок NC инструмент башни (LD4-CK0620)
http://s.aliexpress.com/VneuiUJr?fromSns=Копировать

Ребята хочу такую приблуды. За 580$ отдают с доставкой. 

Кто что скажет?

Вроде по точности сотка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку