grandprix

Токарний 1а625 Фрунзе

42 повідомлення у цій темі

 

кручу-верчу, станок запустити хОчу!!!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.Є можливість в райцентрі в сільгосптехніці взяти 1а625 трохи більше ніж ціна металобрухту.Максімум за 18-20т.Зворотніх кулаків нема,центра також нема але ще півроку тому на ньому по дрібницям ще робили. Він 67го року. Станину перевірю повірочною лінійкою а так на око виработка не велика.

І ще питання,який двигун мінімум у Квтах потягне на такому станку ? Бо 10Квт це буде забагато для приватного сектору.Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цей станок віддадуть за 40т грн.

Який мінімальний двигун у Кіловатах можливо поставити на такий станок ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станок мені подобався .Пропрацював на такому  понад 20 років .Так 10 кВт .для дому трохи відчутно .Пробуйте на половину слабший двигун .Якщо потрібно Вам люнети  або патрон 4-х  кулачковий  на 400 звертайтесь

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 08.03.2018 в 12:01, MartVlad сказал:

@grandprix

Верстат хороший, але потребує багато часу та зусиль в доведенні його до нормального робочого стану.

В такому віці часто виникають проблеми з механізмом керування фрикціоном. Масляний насос ПБ треба відразу ремонтувати.

Люнети - це проблема. Ні від чого не підходять, доволі рідкісні, тому ціни за них гнуть високі. Сам шукаю, але за підходящими мені цінами ще не бачив. Успіхів у відновленні!

 

В 17.01.2018 в 15:23, grandprix сказал:

Доброго дня, шановне панство!

Можливо хто підкаже по такому токарному станочку 1а625... люнетік підібрати? Мож хто працював за таким і щось підбирали під нього від інших, сучасних йому, верстатів? А може у кого і завалявся де такий і хозяїна нового шукає? 

У меня 1а625 1967 года,я брал люнет от 1к 62 можно от другого станка и к нижней его части я сделал на фрезерном переходную плиту или квадрат, потом сделал снизу квадрата выборку под направляющие станка ,а в верхней части сделал выборку под люнет, перед выборкой вверху, надо высчитать высоту и соосность с шпинделем и просверлить отверствие под болт зажима  люнета, а болт надо сделать длинней.Работаю на таком 10 лет.переходной квадрат к люнету не крепится- висит на болту. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Володимир 53 сказал:

Станок мені подобався .Пропрацював на такому  понад 20 років .Так 10 кВт .для дому трохи відчутно .Пробуйте на половину слабший двигун .Якщо потрібно Вам люнети  або патрон 4-х  кулачковий  на 400 звертайтесь

У меня на таком станке вместо 10 кВт стоит 5.5кВт 1500об\мин. 4мм стружку берет отлично.У 10кВт - 3000об\мин.и зимой его почти невозможно запустить а 5.5 запускается нормально если заливать зимой жидкое масло ,я масло зимой развожу соляркой, а в идеале надо заливать Индустриальное 20,или 30 - правда дороговато, но он на масло зарабатывает уже 10 лет.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Serg_L сказал:

Цей станок віддадуть за 40т грн.

Який мінімальний двигун у Кіловатах можливо поставити на такий станок ?

Вместо 10кВт. -3000об\мин -ставить на этот станок 5,5кВт - 2800об\мин нижний шкив не менять.Обороты вполовину меньше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо не буде потрібно знімати стружку 4мм а всього навсього півтора мм,чи можливо поставити двигун 3.5Квт ? Хватить такого чи не хватить ?

У приватному секторі взагалі заборонена люба техніка більш ніж 2.5Квт. А автомати стоять на 25Ампер.А це 5Квт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Serg_L сказал:

А якщо не буде потрібно знімати стружку 4мм а всього навсього півтора мм,чи можливо поставити двигун 3.5Квт ? Хватить такого чи не хватить ?

У приватному секторі взагалі заборонена люба техніка більш ніж 2.5Квт. А автомати стоять на 25Ампер.А це 5Квт.

Если поставить 3,5кВт, то надо почти вполовину перетачивать нижний шкив ,а там ремни тип Б и для них минимальный шкив не меньше 200мм. кажется. Если хотите знать точно, то я завтра вечером вам сообщу.0997208753. Значит шкив надо под ремень тип А-под него диаметр шкива 110 мм.точней скажу завтра. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Анатолий пр написав:

Если поставить 3,5кВт, то надо почти вполовину перетачивать нижний шкив ,

а як це кіловати співставляються з обертами? Якщо ви переточите шків то ви зміните передаточне число, відповідно і оберти шпінделя не будуть відповідати тому, що ви виставите на керуючому колесі. 

У мене стоїть 5-ти кіловатний двигун на 1500 об/хв. Такі оберти прописані в паспорті. Валить по 4 мм стружку і не жужжить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Serg_L написав:

А якщо не буде потрібно знімати стружку 4мм а всього навсього півтора мм,чи можливо поставити двигун 3.5Квт ? Хватить такого чи не хватить ?

У приватному секторі взагалі заборонена люба техніка більш ніж 2.5Квт. А автомати стоять на 25Ампер.А це 5Квт.

нема сенсу ставити такий двигун - він буде жрати більше електроенергії ніж 5-ти кіловатний. Бо більший двигун буде працювати на номіналі а менший на піковій

Змінено користувачем grandprix
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

люнет 1.JPGлюнет 1 (2).JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Анатолий пр сказал:

люнет 1.JPGлюнет 1 (2).JPG

Неизвестно точно с какого станка люнет, но у меня он переделан и прекрасно служит на 1А625   1966года,Фрунзе.

Змінено користувачем Анатолий пр
коррекция
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.11.2018 в 19:29, Анатолий пр сказал:

Вместо 10кВт. -3000об\мин -ставить на этот станок 5,5кВт - 1500об\мин нижний шкив не менять.Обороты вполовину меньше.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.11.2018 в 00:19, grandprix сказал:

а як це кіловати співставляються з обертами? Якщо ви переточите шків то ви зміните передаточне число, відповідно і оберти шпінделя не будуть відповідати тому, що ви виставите на керуючому колесі. 

У мене стоїть 5-ти кіловатний двигун на 1500 об/хв. Такі оберти прописані в паспорті. Валить по 4 мм стружку і не жужжить

У мене теж стоїть 1500об\хв, 5,5кВт. проблем за 10 років не було.Я в попередній публікації помилився і написав 3000 обертів замість 1500. 10кВт и   2800 об \хв в мене записано в паспорті станка.

Змінено користувачем Анатолий пр
коррекция
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.11.2018 в 00:19, grandprix сказал:

а як це кіловати співставляються з обертами? Якщо ви переточите шків то ви зміните передаточне число, відповідно і оберти шпінделя не будуть відповідати тому, що ви виставите на керуючому колесі. 

У мене стоїть 5-ти кіловатний двигун на 1500 об/хв. Такі оберти прописані в паспорті. Валить по 4 мм стружку і не жужжить

Звісно що оберти не будуть співпадати з написом на колесі. І це ще питання ,чи буде станок виконувати своє призначення з таким двигуном і з такими обертами.

Змінено користувачем Анатолий пр
коррекция
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку