Wiski

Допоможіть порадою щодо детальки

1 повідомлення у цій темі

Прошу допомогти в наступному, я купив дрель алмазного свердління, продавець продав що в нього було не розказавши мені що до дрелі ще потрібно перехідник (він не знав як потім я набрав). Купив я коронки і виявилось що там різні різьби. Подзвонив до продавця він мене запевняв що нічого не потрібно. я почав шукати на просторах інтернету той перехідник і на той час не було.
Вирішили піти до токаря щоб виточив. Токар спочатку вирішив ми забрали його, сверлили так як було, бієніє на 45см біля 2-3мм. Подивившись відео колег я зрозумів що такого не має бути, що коронка має точно по центрових осях крутитись, поїхали щоб переточували. 
Виточивши новий показали що на станку не б&є, а на дрелі б&є, сказали що нічого не зроблять.
Я думаю все можливо, тож ракети літають, і там така халява не пройшлаб.

Порадьте як правильно точити таку штуку, і чи можна поправити ще цю що мені "токарі" виточили.
перехідник має різьбу папа 1 1/4 дюймова, а мама вроді М22 чи М24.

Хлопці розказували що вони спочатку виточили "Копію" шпінделя з конусом як у дрелі, і вже виточивши в заготовці "маму", накрутили на копію шпінделя і так точили зовнішню.
В них на шпінделі станка  коли вона крутиться то рівно без бієнія, ну це ясно, так як точили на копії.

коли накрутити на шпіндель дрелі починається чудасія
взяв в них мікрометром прокатав, на дрелі на шпинделі бієніє 0,02 мм !!
коли накручую їх перехідник що виточили,  міряв то показував 0,2-0,3мм, це точка при довжині 3см від бази шпінделя дрелі! а коли фрезу накручую 45 см то там на кінці фрези  до 1 см!...для такої роботи то БРЄД а не перехідник.

як то правильно виточити, або якщо можливо поправити ту роботу? підкажіть будь ласка.
фото прикладаю р80112 - це вони виточили, і шпіндель дрєльки, інше фото то в інших магазинах продають з дрелькою, но я дрель купив без, так як тоді самі продавці не знали що там треба перехідник.

P80112-102322.jpg

ustanovka-almaznogo-bureniya-titan-pdakb260_57cfbf9398763.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку