Anton01

Розширити існуючі отвори на плиті

28 повідомлень у цій темі

Потрібно розширити отвори на плиті в 4 місцях з 9 мм до 12-12.5 під болт м12. В домашніх умовах дрелька на 500 ватт не може цього зробити.... Робота на 5-10 хв.

IMG_20180118_220603.thumb.jpg.afaf6f42eb7c3b8b803032f6d5628681.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Anton01 написав:

 Робота на 5-10 хв.

 

:D ще один.

Якщо це робота на 5-10 хв, то чому самі не зробите?! 

Це було риторичне питання...

 

 

Я думаю в першу чергу проблема в сверлі може бути - це якщо упустити ньюанс, що воно може бути криво заточене.

А нормальне сверло на 12 коштує 150-200 грн

 

А якщо плита закалена, прийдеться побідітове купувати і переточувати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви  кепкуєте?   Тоді  по  10$  за  шт.  А  якщо  серйозно,  то  невже  рядом  друзі,  сусіди  чи  знайомі  Вам  не  допоможуть?      * Єто  же  элементарно,  Ватсон *    Можна  використати  конусний  розверт  відповідних  розмірів  і  розбукарити  отвір.

О.  вже  відповіли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дрелька на 500ватт ,може впоратись з данною задачею.Але потрібне гарно заточене сверло і невисокі оберти (ну і якщо в дрельці чесних 500ватт).Якщо в дрилі не регулюються оберти, можна взяти перфоратор з перехідником під патрон,менші оберти й більший крутний момент.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судячи по фото. дану деталь тяжко назвати "плитою" Для сверління тонкостінного металу краще використовувати ступінчате сверло, бо звичайне, як би його не заточувати на виході може утворити не зовсім круглий отвір. :o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, IMP сказал:

Судячи по фото. дану деталь тяжко назвати "плитою" Для сверління тонкостінного металу краще використовувати ступінчате сверло, бо звичайне, як би його не заточувати на виході може утворити не зовсім круглий отвір. :o

Ну по фото ,здається 10-12 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VUL777CAN написав:

Ну по фото ,здається 10-12 мм.

Товщина ? Там діаметр вказаний 9мм і в відмічених місцях виблискує приблизна товщина. Можна співставити до вказаного діаметра.

 Можливо у мене зір поганий )))):D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а город какой и толщина плиты?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, IMP сказал:

Товщина ? Там діаметр вказаний 9мм і в відмічених місцях виблискує приблизна товщина. Можна співставити до вказаного діаметра.

 Можливо у мене зір поганий )))):D

То вiдблускуять як на мене фаски . А по сутi чого накинулись на чоловiка , не можете допомогти так я вважаю i неслiд писати . Я можу просвердлити але скiльки пересил вийде?
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Wagner сказал:

але скiльки пересил вийде?

Тому  я  і  згадав  про  друзів  і  знайомих.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Товщина ? Там діаметр вказаний 9мм і в відмічених місцях виблискує приблизна товщина. Можна співставити до вказаного діаметра.

 Можливо у мене зір поганий )))):D

 

У відмічених місцях відблискую "спроби сверління" з вигляду плита не менше 10 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поскольку отверстия нужно только рассверлить, и рассверлить при указанном сочетании диаметров, то это делается это в одну операцию. Однако давайте реалистичнее.

 

Если бы эта плита сейчас лежала у меня перед носом, то я бы делал так:

- выключил домашние электроприборы (0,8 мин);

- оделся в рабочую одежду, достал и положил в карман ключи от мастерской (1,8 мин);

- закрыл дверь, подождал лифт, спустился вниз и вышел на улицу (2 мин);

- дошёл до мастерской (2,3 мин);

- открыл её занёс пластину, включил свет (0,3 мин);

- снял плёнку со станка и включил лампу местного освещения, дав ей прогреться, а, тем временем, достал из магазина сверло нужного диаметра (2 мин);

- просверлил отверстия (1,4 мин);

- снял фаски зенкером (0,5 мин);

- убрал стружку, вернул сверло на место, накрыл станок плёнкой (1,1 мин);

- выключил освещение, закрыл мастерскую (0,4 мин);

- дошел до дома (2,3мин);

- поднялся на лифте на свой этаж, зашел домой (2 мин);

- разделся и помыл руки (2,5 мин);

- включил ПК и отчитался о завершении дела (1 мин). 

Итого 20,4 мин.

 

Вот вам и 5-10 минут! Вцелом подобные процессы, скажем: если бы это была плита 10мм из легированной стали, и в ней нужно было наново просверлить 5 отверстий и нарезать пять резьб М14, это заняло бы все пол часа.

 

Если бы, повторяю, эта пластина лежала у меня перед носом, то данную работу можно было бы сделать, что называется, не отходя от кассы... Брать какие-то деньги за это? - ну что можно взять за такую работу??? 50грн - это вроде как много, доллар - это вроде как мало. Ну мне вот нужен переходник USBA-USBB, он стоит 39грн. Вполне разумный обмен при возможности некоторым образом сберечь в т.ч. и своё время...

 

Рекомендую ТСу рассверлить отверстия, но шуруповёртом с применением растительного масла... и предварительно подточить сверло!

Змінено користувачем Mister
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

Товщина ? Там діаметр вказаний 9мм і в відмічених місцях виблискує приблизна товщина. Можна співставити до вказаного діаметра.

 Можливо у мене зір поганий )))):D

Можливо й поганий,:smile3:то схоже на спроби свердління от ця фаска й відблискує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І заповнюючи профіль , бажано писать звідки ви. Ну хочаб приблизно......

Тоді , читиючи вашу подібну об’яву , обізвуться реальні сусіди...

А так , якщо ви з Київщини , приїздіть , розсверлю безкоштовно ! 9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плита тут, кстати, не похоже что калёная, т.к. видны блестящие парные резьбовые отверстия, скорее всего, М4, если бы плита калилась, то отверстия благополучно стали бы черными, т.к. замучаешься такие мелкие отверстия торкретировать чистым асбестом. Судя по первому отверстию слева в первом ряду и по второму отверстию слева во втором - толщина листа соизмерима с диаметром этих отверстий, т.е. около 10мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дійсно вийшло з могу боку трохи негарно так як бракує інфорації, місце знаходження плити місто Київ, плита 15мм товщиною, сталь невідомо яка, не закалена. Просвердлював отвори 4.2мм і нарізав різьбу йде досить легко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Mister сказал:

Рекомендую ТСу рассверлить отверстия, но шуруповёртом с применением растительного масла... и предварительно подточить сверло!

Та я б з радістю сам все зробив би якби міг. Всі інструменти дісталися в спадок стан їх просто жалюгідний, перфоратор оберти не регулює режим свердління не вмикається, тільки стукає і свердлить. Дрелька просто не тягне 500 ват замало, свердла 12мм є але більшість з них просто дуже тупі, немає де заточити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

500 ваттная дрелька такое запросто возьмет, даже 18В шуруповертом можно такое сделать.Купите три-четыре сверла на 12 мм, даже самые обычные (но не по дереву разумеется), на эти четыре отверстия вам хватит с головой. Это обойдется вам дешевле чем пересылка и дорога до почты туда и обратно 2 раза. + у вас остануться 4 пусть и не самых классных (20-25 грн/шт) но сверла. Или как уже писали выше купите одно нормальное за 100-150 грн. и будет вам счастье.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Anton01 если рядом нету мастерских никаких..

то СТО точно есть везде...

пойдите на любое рядомстоявшее СТО и попросите рассверлить отверстия ..

ну или завтра суббота..в любой гаражный кооператив смело заруливайте...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там в наследстве случайно коловорота нет? Для таких дел он саме то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну по суті автор правий

На півтонному свердлильному станку і з нормальним та нормально заточеним свердлом - на 5-10 хв роботи

А дрелькою на 500 Ват (китайських?) і свердлом із сусіднього магазину будматеріалів.................

 

Я мучив отвір біля 10мм ручною дрелькою. Правда сталь була листова 4мм і (субєктивно) дуже мяка, вязка

З горем пополам продюравив, найбільші проблеми були чомусь на завершальному етапі процесу коли свердло виходило (язик не повертається назвати ЦЕ свердлінням)

 

Електродрелькою Makita 700Вт робив отвори 6мм, відчув як воно працює. На коробці пише - 13мм по сталі. Гм, гм.....

 

Вище вже сказали про коловорот... Якщо не потрібна точність то це ваш варіант

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо зовсім грубо - то напильник... він теж вміє робити розточні роботи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В любому випадку це займе 5-10 хв, якщо плита буде вже на сверлильному станку і сверло буде під рукою..

Вище писали про сверління 1,4 хв і то особисто би я поставив під великий знак питання.

Деколи буває, а що там ті отвори просверлити, а коли починаєш, розумієш, що дуже жостко про(тойвово)ся.

 

І про сверла за 20-25 грн.

12 за 25 грн вже в природі не існує, хіба якась поломана під ноль на базарі або в якійсь мастерні за дякую віддадуть.

фігові сверла певне будуть по 60-70 грн, а хороше, недано 12 брав в нас на Торпедо Р6М5 за 150 грн, а взагалі я вже років з 8 надаю перевагу сверлам фірми Ірвін, а воно буде 170 грн не менше, якщо пам"ять не зраджує.

 

А сверлити поганим сверлом 12 отвір - це чистої води мазахізм яка б це не була сталь.

 

 

І дрельки на 500 ват цілком для такого достатньо, ба того більше скажу, шуруповерта на 35 Нм буде достатньо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, инженер сказал:

Ви  кепкуєте?   Тоді  по  10$  за  шт.  А  якщо  серйозно,  то  невже  рядом  друзі,  сусіди  чи  знайомі  Вам  не  допоможуть?      * Єто  же  элементарно,  Ватсон *    Можна  використати  конусний  розверт  відповідних  розмірів  і  розбукарити  отвір.

О.  вже  відповіли.

Тьоска привiт з святом!

Доповню в тему коли в мене не було чим i як, то я розпилював i пiдганяв отвiр напильником.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Химикадзе сказал:

Тьоска привiт з святом!

Я  також  радий  Вас  вітати.  

 

7 минут назад, Химикадзе сказал:

то я розпилював i пiдганяв отвiр напильником.

 

То  це  така  практика  вважалася  звичайною,  я  її  також  пройшов.  А  ще  дриль  ручний,  і  водянки  на  руках  від  такого  інструменту.  Якось  про  напильник  сьогодні  соромно  говорити,  хоча  для  початківця  це  може,  і  варіант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку