Si1ver

Прошу допомоги. Питання по "болгарці"

25 повідомлень у цій темі

Доброго дня.

Зі святами, панове.

Питання по "Болгарка на 230 мм, 3150 Вт Eurotec AG 232 с плавным пуском".

Є потреба у відрізному станку. Планую на основі болгарки.

На очі втрапила описана на сайті "25 вік" за невелику ціну. Ціна підкупляє, але й насторожує.

Питання - є хто тримав цей апарат? Вона варта уваги, чи яка ціна, такий і товар?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На нон-стоп поголовно используют Макиту...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що таке нон-стоп?

Макіта - відрізний станок чи болгарка? Яка?

Н у і те чудо яке надибав, для ясності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

>:( Нон-стоп это работа в цеху, ежедневно, с 8 утра... и до победы. 5-6 дней в неделю. С месяца в месяц. Болгарка выключается в основном "на покурить" и заменить круг.

Макита - болгарка. Под круг 230 мм, например эта - Makita GA 9020.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поищите лучше Eurotec CM 102

У меня такая. Вы больше времени потратите на изготовление, чем купить готовое

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про нон-стоп зтупив. Подумав, що сайт чи цикл видео на ютубі.:$

Планую для себе, для зручності, час від часу, не для виробництва.

 

Стосовно Євротека СМ102. Шо за звєр по надійності і міцності? Зрозуміло що китай а не німаки. Заявлену потужність витягує, чи просто цифри зі стелі? Можна трішки детальніше?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Si1ver сказал:

Доброго дня.

Зі святами, панове.

Питання по "Болгарка на 230 мм, 3150 Вт Eurotec AG 232 с плавным пуском".

Є потреба у відрізному станку. Планую на основі болгарки.

На очі втрапила описана на сайті "25 вік" за невелику ціну. Ціна підкупляє, але й насторожує.

Питання - є хто тримав цей апарат? Вона варта уваги, чи яка ціна, такий і товар?

Забудь как  кошмарный сон, 3 кВт за 800 грн. это для тех кто кроликов разводит.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Візьміть собі і не партесь нормальну монтажу/торцеву пилу наприклад Метабо https://www.motoblok.biz/ru/catalog/11280/pily-stolyarnye-montazhnye-i-dr-metabo/4005/montazhnaya-pila-metabo-cs-23-355.html?gclid=CjwKCAiAy4bTBRAvEiwAFtatHGo1CnN9eIK6ZGIY_qcu36uieVtl_gN6rvSFngAxV6-aw4l2KDtyPhoCbrsQAvD_BwE

 

пару місяців тому вони були по 3900

 

 

Бо така болгарка апріорі не може бути добра за таку ціну.

 

Особисто в мене всі болгарки МАкіта 9555 s 9558 і одна Бош з регулятором обертів, але тільки під поліроку, бо на максималці вона довго не живе.

І тонтажна пила Макіта 2114. Доречі торсіонка в неї краща ніж в Метабо, але і ціна ~7к грн на сьогоднішній день.

Але по скромним підрахункам вона вже перерізала ~70 тон металу і от восени згорів якір і статор, шестерні вже по другому кругу міняв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та от на торцовки я дивився відразу, але більшу частину часу вона просто займатиме місце на відміну від болгарки. Хоча , можливо, це я зараз так міркую.

За макіту і метабо трішки земноводне давить. Якщо дивитись на торцовки, то влаштовує ціна Vitals-Master Gr3525HL (2,5-3т.грн). Маю торцовку по дереву цього виробника. Не жалкую що придбав. Добротна і потужності заявленій відповідає. Цього року планую її в стіл вмонтувати.

Якщо китайці марку не згавнили, то по металу має бути теж нормальний станок.

Але ж хочеться і зекономити 9_9 сімейного бюджету.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Si1ver написав:

Та от на торцовки я дивився відразу, але більшу частину часу вона просто займатиме місце на відміну від болгарки. Хоча , можливо, це я зараз так міркую.

За макіту і метабо трішки земноводне давить. Якщо дивитись на торцовки, то влаштовує ціна Vitals-Master Gr3525HL (2,5-3т.грн). Маю торцовку по дереву цього виробника. Не жалкую що придбав. Добротна і потужності заявленій відповідає. Цього року планую її в стіл вмонтувати.

Якщо китайці марку не згавнили, то по металу має бути теж нормальний станок.

Але ж хочеться і зекономити 9_9 сімейного бюджету.

Скупий платить двічі. Що не потратите зразу то доплатите на запчастинах. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Болгарка - це пристрій який не розрахований на безпереривну роботу. Хлопці працювали на пилорамі кромкообрізним по дереву та паралельно на другому різали метал ( Makita та Bosch). Задовбавсь їм відновлювати вали (посадки під підшипники). Запронував їм зробити на базі асинхроного двигуна (2.2 кВт 3-х фазний), реміна передача, вал з диском. 4000 обертів 230 круг або така ж пилка. 3 роки по 10 - 12 годин роботи. Міняють тільки диски

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Панове, це все зрозуміло. Але не плутаєм хобійні потреби і промку.

В мене сугубо хобійні. В мене нема потреби гнати план.

Станок для мене і джамшути з равшанами ним не користуватимуться.

Використання епізодичне, порізка кутника, смуги,арматури. Ясно, що можна болгаркою і руцями, але зручність і безпека має бути в четвірці перших.

Від цього і відштовхуюсь. Тому і шукаю більш-менш нормальну болгарку, або торцовку.

Я не є скупим для себе любимого в плані інструменту, але і є здоровий глузд.

Була б потреба в промисловому використанні і менше обмежень в місці і більше часу, то виготовив би "мартишку" як радить 33vic і навіть не дивився б на макіти з метабо.

А так, потрібно досить надійну болгарку (обмотка мідь, не сирий редуктор і підшипники не з гавноліну) без переплат за бренд, або такої ж якості торцовку. От і все. Хотілося б почути власників таких інструментів (якщо є такі) з враженнями від них. Бо з теперішнім розбросом цін і якості складання тих же брендів ціна далеко не показник.

Дякую.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Si1ver сказал:

Використання епізодичне, порізка кутника, смуги,арматури.

Користуюсь вже четвертий рік ушм-125 двт і 180-фіолент лише шітки на двт один раз поміняв і все. Займаюсь ковальсько-зварною справою, своя невеличка кузня, мастаби далеко не заводські, але інструмент (в основном з весни до лютих морозів) по троху майже кожного дня працює. Не реклама, можливо повезло з інструментом. Тут ще залежить, як користуватись інструментом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На работе стоит новая Макита, монтажка, квадрат под 90' режет нормально благодаря регулировки "тисками". А вот другой угол в 90 режет криво. Если на трубе 20х20 это не так заметно, то на 50х50 это уже негодится. Под 45 градусов вообще ужас!!! Вот тебе и Макита.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сирик написав:

На работе стоит новая Макита, монтажка, квадрат под 90' режет нормально благодаря регулировки "тисками". А вот другой угол в 90 режет криво. Если на трубе 20х20 это не так заметно, то на 50х50 это уже негодится. Под 45 градусов вообще ужас!!! Вот тебе и Макита.

А в причині розібрались чому так криво ріже?

 

І це не має значення це макіта, бош, метабо чи деволт. Впершу чергу це проблема відріного круга і сили прижиму при відрізанні.

 

Я макітою мож впізати під 45 гадусів що зазори не будуть перевищувати 1 мм, але ріщати профіль 40х40 я буду як мінімум в три рази довше, аніж би різав його під 90 градусів.

 

при різі під кутрм руг сильно вигинає і чим далі тим більше, якщо на початку запороти.

хочете рівний кут різу беріть диск з твердосплавними пластинами, але для них і торцовка інша потрібна і ціни там інші..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, разобрались, под стол поставили.

Можно отрезать но приходится на пилу нажимать одним пальцем. Ну а так сами понимаете работать нельзя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Англійці говорять, - ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі.

Яка різниця, на виробництво, чи для хоббі.  Собі купив (для хоббі) Макіту 125мм, служить вже років 10 чи 11. Так, я не працюю нею кожного дня, але від роботи з нею отримую задоволення. Хоббі - воно для задоволення, хіба не так?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сирик написав:

Да, разобрались, под стол поставили.

Можно отрезать но приходится на пилу нажимать одним пальцем. Ну а так сами понимаете работать нельзя.

Ну тоді купіть собі лєнточну пилу.

 

Але наприклад мій друг, якщо йому дати розміра, коли йде партія, виставляє упор і може за годину часу тону профілю перерізати (це образно кажучи, ми ніколи точно не засікали скільки і за скільки часу).

А я коли мені треба дуже точно, то швидше відмічу кошну сторону і болгаркою вручну відріжу.

 

Востаннє мій друг коли робив сходи (профіль щось типу 80х80х4) то просто віддав на "ЧПУ" лєнточну пилу і був довольний як слон, хоч і заплатив немаленьку суму, але каже я б на торцовці ніколи би так рівно не порізав: приклав і зварив і все рівно і "заливати" зазорів не треба.

 

А деколи на хреновому 230 кругі видно як він "пливе" при відрізання, що аж страшно в руки брати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ясно, хорошу тему для холівару започаткував.

Питання було який з недорогих інструментів якісно  і надійно зроблений, щоб вибрати для себе, а згадали все що можна і круги неякісні в тому ж числі.

Всім дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема изначально просто НИ О ЧЕМ. Почему? Да потому что гривна - фантик. Болгарка - чтоб не стыдно взять в руки и была "якісно  і надійно зроблений" всегда была в районе +- 100$. Нравиться нам это или нет, но мир считает в долларах, евро, юанях и т.д... Никого из серьезных производителей не волнует, что у нас твориться с гривней. Такова реальность.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, Богдан28 написав:

>:( Нон-стоп это работа в цеху, ежедневно, с 8 утра... и до победы. 5-6 дней в неделю. С месяца в месяц. Болгарка выключается в основном "на покурить" и заменить круг.

Макита - болгарка. Под круг 230 мм, например эта - Makita GA 9020.

 

 

Це Ви мабуть про ті, які продавалися раніше в нас, понад 5-7 років тому. Зараз практично вся макіта збирається в Україні з рем. комплектуючих з Піднебесної. Від якості лишився лише алегоричний образ. Так як раніше був ДеВолт, поки в Польщі не запустили завод і якість значно погіршилась і про пожиттєву гарантію вже мова не йде. 

До топікстартера. В мене одна з болгарок такий чудокитаєць є, але без плавного пуску. В порівнянні з іншими більш серйозними виробниками, вже два рази перемотувався статор, наразі перед НР знов "зачаділа",- схоже що вже якір, бо вигоріло пару ламелей. Що в них живуче так це редуктор, якісно зроблений, добра підгонка шестерень (не тарабанять друг по дружці). Підшипник в шпінделі я відразу замінив, бо люфт такий був, що попервах не міг розібратись, чому диски так "б"ють". Якщо там дійсна ціна, то недивлячись на відсутність якості за 5-7 років напівпромислового використання, на ремонти, десь вийдите ще на таку ж сумму. За 1600 грн Ви Макіту української зборки з китайських запчастин не купите, вони вже починаються від 2,5т.грн. І все одно за такий же термін використання хоч раз да зламаються . А взагалі-то попитайте в майстернях, часто-густо буває продають бєушні АЕГі, Спаркі, Метабо і тіж самі макіти. Думаю будуть не дорожче того китайця і гарантію (джентльменську) якусь дадуть. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Ігрек сказал:

 

Це Ви мабуть про ті, які продавалися раніше в нас, понад 5-7 років тому. Зараз практично вся макіта збирається в Україні з рем. комплектуючих з Піднебесної. Від якості лишився лише алегоричний образ. Так як раніше був ДеВолт, поки в Польщі не запустили завод і якість значно погіршилась і про пожиттєву гарантію вже мова не йде. 

 

 

Мне немного повезло - я покупаю там, где и ремонтируют (официалы) + раззнакомился с мастерами. Поэтому перед покупкой спрашиваю как ходит та или иная модель. Пока что (пху-пху-пху) проблем не было. А так увы но да, общее качество падает, и это не только по Маките, та же история и с БОШ и Метабо.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, 33vic сказал:

Болгарка - це пристрій який не розрахований на безпереривну роботу. Хлопці працювали на пилорамі кромкообрізним по дереву та паралельно на другому різали метал ( Makita та Bosch). Задовбавсь їм відновлювати вали (посадки під підшипники). Запронував їм зробити на базі асинхроного двигуна (2.2 кВт 3-х фазний), реміна передача, вал з диском. 4000 обертів 230 круг або така ж пилка. 3 роки по 10 - 12 годин роботи. Міняють тільки диски

Присоединяюь к этому мнению.

У Дядьки Максима есть видео как он делает маятниковую пилу.

Змінено користувачем Al.P
Ошибка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Sparky тоже неплохие болгарки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, 33vic сказал:

 4000 обертів 230 круг або така ж пилка.

Маловаты обороты для резки,круги быстрей стачиваются .

Тысяч 6 нужно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку