Viktor_KVS

Лента для гриндера

14 повідомлень у цій темі

Всем добрый вечер

уже еще чуть чуть и надеюсь закончу гриндер

лента 50 на 1200

чтоб не терять время хочу заказать (пока научусь клеить) ленты на гриндер с заводской склейкой (чтоб не было биений на склейке)

вопрос кто и где заказывает 

какие марки лучше (на сколько лучше керамика - стоит ли брать на пробу)

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раніше також пробував клеїти стрічку сам, накупляв по декілька десятків метрів різної зернистості, продівився відео по склейці.  Стрічка витримувала декілька секунд і рвалася (не в місці склейки).  Треба спеціальний нождачний папіп для склейки, а не той, що з магазину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ОЛЕКСА сказал:

Раніше також пробував клеїти стрічку сам, накупляв по декілька десятків метрів різної зернистості, продівився відео по склейці.  Стрічка витримувала декілька секунд і рвалася (не в місці склейки).  Треба спеціальний нождачний папіп для склейки, а не той, що з магазину.

для шлифовалки по дереву клеил сам (лента на тряпичной основе и все ок но там скорость другая  и в месте склейки немного не то)

на гриндер видел ленту бу от маленькой шлифовалки --  так место склейки не порвалось

и было мягким (склеено как пластиком) а лента стерта в ноль

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

Всем добрый вечер

уже еще чуть чуть и надеюсь закончу гриндер

лента 50 на 1200

чтоб не терять время хочу заказать (пока научусь клеить) ленты на гриндер с заводской склейкой (чтоб не было биений на склейке)

вопрос кто и где заказывает 

какие марки лучше (на сколько лучше керамика - стоит ли брать на пробу)

 

Клеїти не має резону. Для себе підраховував одну марку шкірки шириною 30см і довжиною 2метри, тобто це шість двометрових стрічок 50мм,- різниця в ціні в 20-25 відсотків вийшла, на якихось дорогих (я такі не купляв) з цирконієвим зерном різниця більша.

Я замовляв в Старкі. Якщо хочите посилання дам в особисті повідомлення. Клеять на власному виробництві з абразиву, який виберете самі, в них великий асортимент. Клеять в стик якоюсь надміцною армованою стрічкою. Нігтем пробував для інтересу відідрати, не виходить. Можу завтра фото зробити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

Клеїти не має резону. Для себе підраховував одну марку шкірки шириною 30см і довжиною 2метри, тобто це шість двометрових стрічок 50мм,- різниця в ціні в 20-25 відсотків вийшла, на якихось дорогих (я такі не купляв) з цирконієвим зерном різниця більша.

Я замовляв в Старкі. Якщо хочите посилання дам в особисті повідомлення. Клеять на власному виробництві з абразиву, який виберете самі, в них великий асортимент. Клеять в стик якоюсь надміцною армованою стрічкою. Нігтем пробував для інтересу відідрати, не виходить. Можу завтра фото зробити.

да контакты скиньте буду благодарен 

а лента после ихней склейки не бьет  

и так как в киеве бываю не часто (какие ходовые тенты у вас )  у меня двигатель 3000 об ролик приводной 110 мм (была ток такая заготовка -планирую поменять со временем на больший)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

а лента после ихней склейки не бьет 

 

Контакти зкидаю. Але зараз дивлюсь в них не увесь асортимент на сайті, бо я замовляв перед НР таких виробників і моделі матеріалу, що на сайті не відображені. Думаю бити не буде ) Теж дороблюю свого монстра, зі стрічкою ще не запускав. Бити не повинно, бо потовщення на дотик не відчувається, площинність наче витримана, клав на рівного стола - лежить по всій довжині однаково (немає ніде щілини). Знаходяться біля дарницького ж/д вокзалу, точніше за Фармаком. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, нормальные фирмы склеивают на спецподложку армированную. Эту подложку не реально купить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ігрек, будь-ласка і мени скиньте контакти у приват.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

у меня двигатель 3000 об ролик приводной 110 мм (была ток такая заготовка -планирую поменять со временем на больший)

 

Навіщо? Для більшостей сталей оптимальні лінійні оберти, навіть трошки зависокі. Поставите ще більший виростуть лінійні швидкості. Чи будите регулювати частотником? В мене двигло майже 4кВт - частотник поки розкіш. Шків на двигуну після вирівнюючої проточки став 107мм (був 110 кривих міліметрів). Фото стрічок Вам завтра робити? Я собі попервах на пробу замовляв чи то 5 чи 7 (кожного типу по одній). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок склейки, в мене вже більше року ходить стрічка 400, майже гола, а стик тримає. Стрічки з крупним зерном для різних робіт буває протирає до дзюрок, а стик тримає.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ОЛЕКСА написав:

На рахунок склейки, в мене вже більше року ходить стрічка 400, майже гола, а стик тримає. Стрічки з крупним зерном для різних робіт буває протирає до дзюрок, а стик тримає.

 

 

На потовщині не б"є при роботі? Особливо якщо мілкозернисті стрічки .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На дрібному трохи відчувається, але не критично. Більше б'є рукожопий приводний ролік, на наступному тижні планую проточити по чужим косякам, є станок - буде щастя ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Ігрек сказал:

 

Навіщо? Для більшостей сталей оптимальні лінійні оберти, навіть трошки зависокі. Поставите ще більший виростуть лінійні швидкості. Чи будите регулювати частотником? В мене двигло майже 4кВт - частотник поки розкіш. Шків на двигуну після вирівнюючої проточки став 107мм (був 110 кривих міліметрів). Фото стрічок Вам завтра робити? Я собі попервах на пробу замовляв чи то 5 чи 7 (кожного типу по одній). 

двигатель однофазник 1 кв     современем хочу поменять на 3ф и через частотник (частотник есть все станки от него работают по очереди) 

фото можно конечно всем будет интересно  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь в основном лентами KLINGSPOR керамикой, 1800 Х 50 цены от 120 грн до 200 грн , чем крупнее тем дороже. Ленты 3М почти в два раза дороже. Здесь в барахолке пару раз покупал ленты 3М  150Х2000 , разрывал на три части, получалось очень выгодно. Скорость ленты должна быть в пределах 25-30 м/с, но ножеделы работают и на маленьких скоростях.

 

tablica-rascheta-skorosti-dvizheniya-lenty-grindera-p.jpeg

 

Змінено користувачем strit
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку