woodcarver

Три несподівані новини від Адама Буса (abom79)

28 повідомлень у цій темі

booth.jpg

 

:biggrin_mini2:

 

1. Адам починає працювати над своєю вагою (схуднення), але без загрози для грилю/барбек'ю, вже схуднув на 5 кг

2. Адам починає вивчати CAD та CAM пакети та не виключає появу ЧПК-верстата у майстерні

3. Адам хоче навчитися дайвінгу, але тільки як досягне прогресу по п.1, як підпункт до цього -- займатись підводним пошуком з металодедектором

 

Saturday Night Special 200

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

Извиняюсь что влезаю, но кто это такой и почему мы должны переживать за его вес?

Все нашел, а то запрос на Адам Бус ничего внятного ни Ютюб ни Гугл не выдает.

Адам Бус/Adam Booth, відомий під ніком Abom79 - американський відео блогер та інженер-механік в третьому поколінні з Флориди США, який знімає відео своїх робіт, щотижневі, навчальні та інші відео зі свого життя. Працює в компанії Motion Industries, має власну майстерню з кількома токарними, фрезерними та іншими верстатами. Має великий досвід токарних, фрезерних, зварювальних робіт та багато інших навичок, яким можна лише позаздрити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

Вот поэтому я отдаю предпочтения всяким обучающим видео, пускай и старым, но по крайней мере более информативным, с последовательным озложением материала. А такого я уже насмотрелся.

 

Це точно. Відоси ЛеонтЄва, Ігоря Кавасакі чи д.Максима на порядок інформативніші. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ігрек   + одесита Бербраєра 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здувся ваш одесит. Було цікаво, поки фігньою страдати не почав. Криза і депресія сказались. 

ДІма, соррі, та це так. 

 

Щодо Adam Booth, то пошукаєм, подивимось. Та якщо той товстий тільки час забере, то заставимо автора теми і худати і токарювати )))

Змінено користувачем Bogdan
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ЧПУ наклонности Адама скорее всего повлиял Джон Сандерс, которого опять мало кто знает, но который достиг очень много за очень короткие сроки и опять же своим трудом. 

Без обид, и перехода на личности,  но некоторым  выставлять на показ  свою серость и гордиться этим...... Лучше/хуже, ыксперды ж, фигле :D Думал умные люди... 

Совсем не трудно пойти и посмотреть кто такой этот американский чипмейкер. Почему его видео интересны и пользуются популярностью .... Ах да, проблема, он на английском объясняет, да и дюймы у них. Ничего ж нипанятна :D

Раз тут проще объяснить сравнивая несравнимаемоэ, то. 

Вот так что бы вы понимали, Адам есть как бы американский ДМ, что ли.  хотя сравнение в никуда. Оба очень достойны и знают про друг друга. 

 

А того Бербраера хвалёного давно перестал смотреть, на голых байках из прошлой жизни далеко не уедешь..... Хватило былого нытья и переезда насмотреться. Подача конечно и есть фишка, но приедается очень быстро. 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, bioname сказал:

На ЧПУ наклонности Адама скорее всего повлиял Джон Сандерс, которого опять мало кто знает, но который достиг очень много за очень короткие сроки и опять же своим трудом. 

Без обид, и перехода на личности,  но некоторым  выставлять на показ  свою серость и гордиться этим...... Лучше/хуже, ыксперды ж, фигле :D Думал умные люди... 

Совсем не трудно пойти и посмотреть кто такой этот американский чипмейкер. Почему его видео интересны и пользуются популярностью .... Ах да, проблема, он на английском объясняет, да и дюймы у них. Ничего ж нипанятна :D

Раз тут проще объяснить сравнивая несравнимаемоэ, то. 

Вот так что бы вы понимали, Адам есть как бы американский ДМ, что ли.  хотя сравнение в никуда. Оба очень достойны и знают про друг друга. 

 

А того Бербраера хвалёного давно перестал смотреть, на голых байках из прошлой жизни далеко не уедешь..... Хватило былого нытья и переезда насмотреться. Подача конечно и есть фишка, но приедается очень быстро. 

 

А скільки нового інструмента можна побачити в його відосах.. Діма показав, чи Лєонтьєв?))

Плюс можна підтянути Англійську саме в технологічних термінах...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не звертайте уваги. Є люди які чомусь думають, що їм зобовязані все розказати, показати.

Звідки така впевненість? Не знаю.

PS. Постійно дивлюсь канал Адама. Багато нової, цікавої інформації.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не то что бы я со вчерашнего дня в интернете, но про Адама Буса узнал только сегодня. )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Адам токар (верстатник) в третьому поколінні. Плюс є доступ до нормальних інструментів, оснастки і т.д. Йому в цьому плані легше. Також дивлюся його відео, можна багато цікавого побачити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хм..., дуже приємно здивований, що так багато людей знають і дивляться відео Адама.:)

Я особисто дуже радий за нього, здається все починає налагоджуватись в його житті, він рухається в правильному напрямку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тему почистил  и перенёс.
Прошу высказываться по существу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хтось може скинути посилання на якісь цікаві (його) відоси?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@woodcarver спасибо за новости. Еще не успел посмотреть два последних его видео. 

 

Адам - это первое видео которое я начал смотреть по металлообработке. Нашел очень много нового и интересного. Довольно специфичен. Я вот смотрю и все время задаюсь вопросом - "Вот они такие же как мы. У нас и умельцы не хуже и станки в домашних условиях покруче. И на жену его в Новогоднем поздравлении посмотрел - как наши скво точно. Вот только почему они так красиво живут, а мы вечно в жопе?"

 

Посмотреть Адама нужно, он как бы родоначальник этого жанра. И наш заокеанский коллега. Глянуть на инструмент, оснастку. Может какая идея придет в голову. Интересно показаны встречи, общения, радость за успехи других... . Английский - да, это не очень удобно.

 

@Bogdan лучше посмотреть ранние видео, там меньше болтовни. Хотя из последних, где они двигают станки, что бы лучше разместить новый строгальный тоже понравилось. Понравились прицепы к авто, это там где он продал пескоструйку и маленький строгальный. Такие нормальные человеческие отношения.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Grif Було б цікаво Адама запросити на наший форум,профіль  якось звязати з перекладачем  кожен його коментар переводився , розумію що перекладачі спецефічні але думаю ми б зрозуміли . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Хтось може скинути посилання на якісь цікаві (його) відоси?

 

Ось кілька посилань, але як ви помітили, він робить довгі й доволі нудні відео. Як на мене, то майже всі вони цікаві, бо там є чому повчитись, особливо нарізанню різьб, чи центруванню деталей в чьотирьохкулачковому патроні, або ремонту валів методом порошкового напилення.

 

 

 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, SkosarV сказал:

@Grif Було б цікаво Адама запросити на наший форум

 

А у чому проблема? Тут багато хто володіє інглішем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Phase Shifter написав:

А у чому проблема? Тут багато хто володіє інглішем.

Не думаю, що ми йому цікаві. Та й форум не пристосований для іноземців, мови нема, як він тут буде писати? Що він тут зможе прочитати?

Думаю ще трохи рано для таких кроків.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Phase Shifter сказал:

 

А у чому проблема? Тут багато хто володіє інглішем.

Багато хто ,але не всі , просто ящо він коментує то внизу перевод . 
Треба узгодити функцію перекладу із модераторами 
А поки що  Хто б запросив Адама ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, MartVlad сказал:

Не думаю, що ми йому цікаві

Лингвоинвалидность наш удел?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну переклали на Українську , трішки піднажмем і на інгліш перекладем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Лингвоинвалидность наш удел?

:D Чому ж відразу так?

Думаю тут багато освічених розумних користувачів.

Чи зможе він щось від нас почерпнути, це питання... Чи зможе користуватись форумом? Ні, англійської нема. Чи зможе щось купити або продати на Барахолці? Ні, мови нема, доставки нема.

Чи хочемо ми мати таких відеоблогерів в своїх рядах - звичайно так. Але як це технічно зробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, SkosarV сказал:

Багато хто ,але не всі , просто ящо він коментує то внизу перевод . 
Треба узгодити функцію перекладу із модераторами 
А поки що  Хто б запросив Адама ?

 

Так може ви і запросите? Я впевнений, вам буде про що поспілкуватись...

 

 

 

 

Я в ах*е просто. Кого еще позвать на этот форум надо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работе Адама можно только позавидовать.  По своих навыках, умениях сразу же в глаза бросается совсем другой подход.  Подход не для того чтобы срубить зеленых, а человек просто делает свою роботу качественно и за нее отвечает.  Кто смотрите его видео, наверное видел как он берет отдельный резец и делает фаску на 45,  КАРЛ  фаску на 45.    Очень много контроля, почти на каждом движении,  он наверно с магнитной стойкой в кровати спит.   Таким людям только стоит поучиться.      Залог успеха очень простой "Nice and easy".

Змінено користувачем Aleksandr86
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Mikhail написав:

Я в ах*е просто. Кого еще позвать на этот форум надо?

O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку