woodcarver

Три несподівані новини від Адама Буса (abom79)

28 повідомлень у цій темі

Спасибі, перегляну.
Щодо англійської, то спочатку ми стикаємось, що багато корисної літератури доступної саме на англійський - треба вчити. Потім ми стикаємось з іноземцями - знову треба вчити.
Я працюю в англ. мовних прогах, дещо можу дивитись без перекладу, та іноді це американське варнягання ніяк не ловиться. А вже такий вік, що англійська не так і потрібна ))) . Тут (мені) польська більш актуальна ))) .
Щодо чому ми так проти них погано живем - читаєм любу економічну історію, їх - починаючи з періоду "Вижившого" з неосяжними лісами, особливо уважно на періоді другої світової (особливо там де примножувався золотий запас і там де про План Маршала йде)...... А у нас - останні 400 років одна орда, до них інша орда, між ними ще якісь...  В нас все попереду, важливо "вижу цель, не вижу препятствий".
Щодо запросити на форум. Ну самі прикиньте. В них населення 250 мільйонів, майже всі в інеті. В нас.... ще й на кілька мільйонів за рік зменшилось (на заробітках - це офіційна статистика). Ну і т.д. Він зі своїми не встига розгрібатись, а тут хтось з країні, про яку він тільки два роки назад довідався.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Адам - акула металообработки  с родословной! Нам всем стоит у него поучится, порой приспособления у него проскакивают очень креативные!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нього(Адама) що, були якісь негаразди, проблеми? Я чогось не знаю?  Дивлюсь його відео час від часу (рідко) про що говорить мало зрозуміло, а так цікаво дивитися, як працює, як майстерня облаштована.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку